FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6391 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Kursy Maturalne 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kursy Maturalne"   

kondek
 Wysłana - 4 maj 2012 20:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć,wpadłem na pomysł założenia centrum szkolenia do matur,typowe kursy przedmiotowe w systemie wieczorowym i weekendowym,czy potrzebne są do tego jakieś kwalifikacje(oczywiście poza znajomością tego czego bym uczył) Chodzi mi o pozwolenie czy coś w tym sylu?

podgrzybex
 Wysłana - 4 maj 2012 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

Masz jakieś doświadczenie w nauczaniu?

kondek
 Wysłana - 5 maj 2012 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

Rok prowadziłem korepetycje ale dla dzieci z podstawówki(takie podstawy angielskiego),nic formalnego.

kaspen
 Wysłana - 5 maj 2012 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

jesli cchesz to robic w domu w sensie ze dajesz jakies ogloszenie do neta, ze udzielisz korkow z przedmiotow to rob, ale jesli planujesz zalozyc DG to lepiej sie pierredolnij w glowe

Ty sikor ogarniaj, żeby nie zjebał ci tramwaj.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 5 maj 2012 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

Do prowadzenia kursów tego typu-legalnie czyli właśnie pod postacią szkolenia/korepetycji/kursu- nie trzeba mieć żadnego wykształcenia, bo taka jednostka nie przyznaje żadnych obowiązujących wszędzie uprawnień, certyfikatów, tytułów, nie przeprowadza egzaminu maturalnego potem, więc równie dobrze można mieć skończoną podstawówkę i mieć taką firmę

Ile to jest takich działalności typu "Szybkie czytanie", "Obsługa programów graficznych", które prowadzą osoby, które nie mają nawet magistra.

Inna sprawa, że każdy normalny człowiek, który się będzie zapisywał na taki kurs sprawdzi albo dowie się czy masz przeszkolenie pedagogiczne i odpowiednie wykształcenie A po drugie stawiam Euro przeciwko orzechom, że nie będziesz potrafił poprowadzić zajęć dla grupy choćby i 5 osób tak żeby one były efektywne

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2012-05-05 14:22:16

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Specjalista -

kondek
 Wysłana - 5 maj 2012 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

kaspen troche kultury nie zaszkodzi.
Panie Śmierć mi chodziło raczej o zajęcia indywidualne z opcją dojazdu lub w jakieś małej salce,ew 2-3 osobowe grupy jak ktoś by chciał,thx za odpowiedź

czarnyone
 Wysłana - 5 maj 2012 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

nie będziesz potrafił poprowadzić zajęć dla grupy choćby i 5 osób

mi chodziło raczej o zajęcia indywidualne z opcją dojazdu lub w jakieś małej salce,ew 2-3 osobowe grupy jak ktoś by chciał

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 5 maj 2012 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

No to po co chcesz zakładać DG jak chcesz indywidualne zajęcia prowadzić?

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Specjalista -

kondek
 Wysłana - 5 maj 2012 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Bo mam opcje niewielkiego pomieszczenia prawie za free,a do tego mniej czasu bym tracił w dojazdach.

kaspen
 Wysłana - 6 maj 2012 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

co za down

Ty sikor ogarniaj, żeby nie zjebał ci tramwaj.

MadMan047
 Wysłana - 6 maj 2012 10:41       [zgłoszenie naruszenia]

on to może nie down ale ci co do niego przyjdą to już tak

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kursy Maturalne

Warto przeczytać: zakladanie wentylacji | Staż oraz kilka ważnych szczegółów | IDE DO WOJSKA I PRACUJE PRZUSŁUGUJE MI 3 MIES.WYPŁATA? | Praca w ochronie... | operator wózka wodłowego | Novision | Produkcja Cegły | w sklepie... | praca po politologii | Praca od zaraz dyspozytor handlowy | kierowca | Capgemini itp. stawka godzinowa ? | Dlaczego chcą zatrudniać tylko na pełny etat? | Do roboty za granicę .... | hmm kto pomoże? | Słuzba w Policji/Strazy a studia zaoczne | Lopez____ | strin | praca w okolicach powiatu garwolińskiego | entropia | wyspa tajemnic | shutter island | naleśniki | odszkodowanie | understall85 | bojówki | duch | frankie sandford | serb | seat ibiza | tdi 130 | bl4nk | bl4nkus | życie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.