FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1984 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Kursy językowe na mp3, poradniki. Promocje i rabaty-oferta stała. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kursy językowe na mp3, poradniki. Promocje i rabaty-oferta stała."   

manofstyle
 Wysłana - 1 lipiec 2009 00:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, do zaoferowania mam kursy jezykowe na mp3. Duży wybór - wiele języków. Kursy ciesza sie duza popularnoscia, bo mozna wrzucic je na MP3 i słuchac w czasie jazdy autobusem, smochodem do szkoly, pracy i nauka jest wygodna i przyjemna.
[zdrowy-sukces.com/ksiazki_audio/jezyki_obce_c1050.xml]

Jak są promocje, można za naprawdę niewielkie pieniądze kupić takie kursy.

Poza kursami do wyboru szeroki zbiór cyfrowych publikacji, w nowoczesnej formie ebooków i książek do słuchania. Cyfrowe publikacje charakteryzują się tym, że ich nakład jest niewyczerpalny i mają bardzo konkurencyjną cenę w porównaniu z ich papierowymi odpowiednikami, a zastosowane nowoczesne formaty PDF, MP3 pozwalają czerpać wiedzę z książek gdziekolwiek się znajdujesz. Wystarczy tylko posiadać komputer w przypadków ebooków, lub odtwarzacz MP3 w wypadku książek do słuchania. Nabywająć publikacje w nowoczesnych formatach zaoszczędzasz czas, pieniądze i jednocześnie chronisz środowisko.

Oferta jest stała i jeżeli będzie zainteresowanie, bedę na bieżąco infromował o dostępnych zniżkach i rabatach.

Obecnie jest promocja na wszystkie poradniki:
[zdrowy-sukces.com/zainwestuj.xml#lp]

Informacje do modów: nie mam firmy, nie prowadzę działalności, jestem zwykłym użytkownikiem forum, szukajacym swojego miejsca w sieci.

oraz gratis, darmowe ebooki [zlotemysli.pl/zdrowysukces,1/category/2156/]

Zmieniony przez - manofstyle w dniu 2009-07-01 01:01:11

anc_kozak
 Wysłana - 1 lipiec 2009 03:59      [zgłoszenie naruszenia]

Fajnie, że tak ułatwiasz sprawę forumowym policjantom, wprost przyznając się do wykroczenia ;).

Inspektor kontroli skarbowej jeszcze żaden się nie ujawnił ale kto wie...

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

manofstyle
 Wysłana - 1 lipiec 2009 09:08      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko legalne:)

masvidal
 Wysłana - 2 lipiec 2009 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

daj na rapida i wszyscy beda zadowoleni

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

manofstyle
 Wysłana - 2 lipiec 2009 14:54      [zgłoszenie naruszenia]

Kursy mają zabezpieczenia przed kopiowaniem, także nic by to nie dało.

masvidal
 Wysłana - 2 lipiec 2009 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

zabezpieczone przed kopiowaniem to moga byc plyty cd/dvd ale dobra tutaj sie o lamaniu zabezpieczen nie rozmawia, wszystko legal

Zmieniony przez - masvidal w dniu 2009-07-02 14:57:32

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

Revan17
Jedi
 Wysłana - 2 lipiec 2009 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

co jeden człowiek zabezpieczył, drugi łatwo może złamać

Assassins may stalk me, Time may mock thee, But one thing you don't see is Death Upon Me- Revan (As of today)

manofstyle
 Wysłana - 2 lipiec 2009 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzie ja wszedłem...

smutasny
 Wysłana - 2 lipiec 2009 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

nawet jeszcze nie wiesz

Revan17
Jedi
 Wysłana - 2 lipiec 2009 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

to tylko początek

Assassins may stalk me, Time may mock thee, But one thing you don't see is Death Upon Me- Revan (As of today)

manofstyle
 Wysłana - 7 lipiec 2009 02:52      [zgłoszenie naruszenia]

Mam dla Was świeżą porcję kursów. Wiele nowych publikacji, masa róznych języków. Wszystko w przystepnej formie do wyboru dla początkujących lub bardziej zaawansowanych. Zapraszam!
[zdrowy-sukces.com/cyfrowe_centrum_jezykowe.xml]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kursy językowe na mp3, poradniki. Promocje i rabaty-oferta stała.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Sony Ericsson K550i | Nokia e65 sprzedam lub zamienie | [K] Karta pamieci do nokii 6230 | Prezenty na wieczór panieński/kawalerski | Kupię oryginalne słuchawki do G600 | Buty halowe Umbro | Kogoś z kartą do płatności miedzynarodowych? | NIKE Air Force One | Nike Air Force | Siemens SX1 | Sprzedam super nowoczesne obrazy zobacz sam!!! | Prace dyplomowe - wysoki poziom, rozsądna cena !!! | ODKUPIE KAZDY STARY MOTOCYKL | Pytanie o Ostrowie 15kg | Sprzedam stare motory | Nokia 7500 prism i nokia 6280 uszkodzona sprzedam! | testy wiedzy ogolnej | studia nauczycielskie | jak wlamac sie na email | broń krótka | snickers | kiedy wybuchnie wojna swiatowa | Dodą playboy | laski w dżinsach | sunrise 2014 | msyogi | busterje | otyłość | durex devil | w basenie | dron | nju | poker | griffonia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.