FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2918 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Kursy z UP - jak to zrobić? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kursy z UP - jak to zrobić?"   

komandor64
 Wysłana - 24 luty 2010 13:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Można sobie samemu znaleźć kurs, potem zgłosić do UP, że chcesz iść na taki kurs, a oni Ci go fundują? Z chęcią bym zrobił uprawnienia na wózek widłowy ale obecnie w moim UP góvno mają a nie ofertę kursów . A wiem, że w technikum rolniczym u mnie w mieście co jakiś czas są organizowane takie kursy (oczywiście płatne). Ale nie mam kasy na to i tak wymyśliłem, że UP mi postawi

Co prawda kiedyś gadałem z babką z UP nt. kursów i powiedziała, że będą mogli zorganizować kurs jaki tylko będę chciał . Ale to było dawno i żeby teraz do nich iść to musiałbym mieć coś na "podkładkę"

Requiem...

Methos
 Wysłana - 24 luty 2010 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej przejdz / zadzwoń do UP.

bo z tego co widze, to wiele UP ma swoje własne "regulaminy".

komandor64
 Wysłana - 24 luty 2010 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

To, że mają własne regulaminy to ja wiem :). Jak na razie studiuje ten na stronie www mojego PUP. Ale o kursach to nic tam nie ma

Dlatego miałem nadzieję, że ktoś z Inso już w ten sposób kombinował i się podzieli

Bedom sogy

Requiem...

Bareq
 Wysłana - 24 luty 2010 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

Najpierw musisz isc porozmawiac ze swoim doradca zawodowym i powiedziec mu ze chcesz isc na taki kurs, na widlaki dosc czesto sa kursy organizowane ale inna sprawa ilu jest innych chetnych oczekujacych. Najlepiej jak kogos znasz w UP kto pomoze zalatwic szybszy termin.

komandor64
 Wysłana - 24 luty 2010 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Kurcze właśnie o to chodzi, że nie znam nikogo.

Aż takich pleców to ja nie mam . A ciekawe czy można brać udział w kursie organizowanym przez UP inny niż ten co jesteś zainteresowany ?

Requiem...

Bareq
 Wysłana - 24 luty 2010 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mialem
Co do kursu poza planowego, to teoretycznie mozna, ale najpierw musi sie uzbierac odpowiednia liczba chetnych, samo organizowanie kursu tez troche trwa + zapewne wymagac beda podkladki od potencjalnego pracodawcy, czyli praktycznie to nie ma na to co liczyc

komandor64
 Wysłana - 24 luty 2010 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

Jak na razie to napisałem do tego technikum by mi przesłali ogólne warunki kursu - cena, czas trwania itp. Jestem zdania, że z chętnymi by nie było większego problemu. Chyba

Jakby mi ktoś proponował zrobienie kursu za free to brałbym w ciemno

Requiem...

Bareq
 Wysłana - 24 luty 2010 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

Dowiedz sie w UP kiedy bys mogl przystąpić, jak ci powiedza ze za rok, to rob na wlasna reke, z tego co wiem koszt to jakies 300 czy 400zl

komandor64
 Wysłana - 24 luty 2010 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

No roku to na pewno mi się nie będzie chciało czekać ;). Przejdę się do UP jak mnie wena złapie (kurva jak ja tam nie lubię chodzić ).

300 - 400 złotych? Myślałem, że gdzieś koło 1 koła . A jakie są wymagania na ten kurs?

Requiem...

Bareq
 Wysłana - 24 luty 2010 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

wymagania? wyksztalcenie podstawowe, to chyba masz i badania psychologiczne - ja mialem robione na kursie. 300-400zl to jest kurs na ktorym zrobisz pare kolek dookola palety i masz zaliczone, ale liczy sie papier przeciez

komandor64
 Wysłana - 24 luty 2010 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

Podstawówę to mam

Badania psycho też by raczej nie sprawiły mi problemów

Requiem...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kursy z UP - jak to zrobić?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: gospodarka przestrzenna....miedzy budownictwem a archuitektura? | Chorobowe. | Chorobowe a wypowiedzenie? | Strony internetowe z ofertami pracy | Praca w sklepie odzieżowym? | OVB Allfinanz | Wada wzroku , a praca na kolei , i ogólnie praca na kolei | Filmoznawstwo | Pytanie | Referencje w Uk | USA | kierowca taksówki | praca | Praca w czasie studiow | Pytanie | Dlaczego firmy w Polsce nie umieją rekrutować pracowników? | dekolt | fakes | medytacja | Wędrówka dusz | dusza | cellulit | air force 1 we wrocławiu | na wózku | dziewica i prawiczek | koperta | studia w łodzi | żyje w Łodzi | auto 30 km | auto pracy lpg | auto 5 tyś | małgorzata kosik | Spray LastLonger | bede szczelał | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.