FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11020 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Kursy zawodowe po raz 1000. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kursy zawodowe po raz 1000."   

wuwuzela
 Wysłana - 29 luty 2012 11:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jakie kursy zawodowe warto teraz robić? Powiedzmy zrobię kurs spawacza, ale bez doświadczenia i tak nigdzie nie dostanę pracy. Domyślam się, że tak jest ze wszystkim. Co jednak polecacie?

A kto umarł, ten nie żyje.

shogun2111
 Wysłana - 29 luty 2012 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem , wszystkie warto zrobic tylko ciezko jest o robote jak nie masz doswiadczenia

[http://www.youtube.com/watch?v=PvU8mIOQhnM]
kazda dupa ma kvrestwo we krwii, tylko u jednych ta krew szybciej krazy EHEHE

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 29 luty 2012 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

wuwuzela ciężko odpowiedzieć na takie pytanie.

Zastanów się co lubisz/co cię interesuje w czym ewentualnie się odnajdziesz.

Spawanie to dobry trop, napewno jeśli wlozysz w to wiele pracy to ci zaprocentuje kiedyś.

Ale nic na sile.

Może popytaj znajomych ktorzy pracuja, może ktoś ci pomoże.

Jeśli jesteś dobry w swoim fachu to zarobisz dobre pieniadze jak bedziesz leser to cie nikt nie przyjmie i nie da kasy.

Piłsudczyk.

leszczu123
 Wysłana - 29 luty 2012 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

Programowanie już Ci się znudziło? Weź się ogarnij, człowieka, bo z takim podejściem to ani grosza w życiu nie zarobisz.

Zrozum, że pieniądze przychodzą jako ostatnie, a poprzedzać je musi pasja, zaangażowanie, pracowitość i determinacja. U Ciebie jest inaczej - najpierw liczysz, ile zarobisz, później bierzesz się do działania. Dlatego przypuszczam, że 2000 zł netto po 20 latach pracy to szczyt Twoich możliwości.

Niestety zauważam, że w Polsce multum jest takich ludzi, z czego większość to "młodzi, inteligentni, wykształceni i z dużych miast".

wuwuzela
 Wysłana - 29 luty 2012 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

leszczu, a pokaż mi w którym miejscu napisałem o kasie? Widzę, że nie nadaję się do programowania, o czym pisałem już wcześniej. Mam trochę odłożonej kasy i zastanawiam się, czy jej nie zainwestować w jakiś kurs. I nie pieprzcie mi tu o pasjach, bo to jest pic na wodę. Moją pasją jest praca z młodymi ludźmi i co z tego? Pracuję w tym już od paru lat i gówno mi z tego przyszło. Nie w tym kraju. Więc nie zbaczajmy z głównego wątku tematu.

A po drugie na tym forum to co by się nie napisało, to zawsze po kimś pojedziecie, że się do niczego nie nadaję i jest cebulakiem, więc jak nie masz niczego ciekawego do powiedzenia to się nie odzywaj.

Skarbowy
 Wysłana - 29 luty 2012 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ty w ogóle uczysz się gdzieś, w sensie szkoły/uczelni?

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Znawca -

wuwuzela
 Wysłana - 29 luty 2012 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, już pokończyłem studia i pracuję, ale zarówno studia jak i praca licha. Więc muszę się przekwalifikować.

Zmieniony przez - wuwuzela w dniu 2012-02-29 17:34:06

Skarbowy
 Wysłana - 29 luty 2012 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

Studia podyplomowe?

W ogóle to w jakim kierunku chcesz coś robić bo kursów jest fchvj, tylko co z tego jak nie przejdziesz gładko do innej firmy bo nie będziesz miał kierunkowego doświadczenia.

Zmieniony przez - Skarbowy w dniu 2012-02-29 18:44:23

Znawca -

wuwuzela
 Wysłana - 29 luty 2012 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nie podyplomowe, ale beznadziejne licencjackie. Problem jest z tym,że ja sam nie wiem co chce robić. Przez to kombinuję jak koń pod górkę. Czytałem trochę o kursie na operatora koparko ładowarki, ale z tego co czytam to wynika, że zapotrzebowanie jest co raz mniejsze, bo za dużo już jest tych operatorów. No i znany nam już aspekt - bez doświadczenia nie przyjmują.

Jasne jest jedno, nie mam zamiaru całe życie siedzieć z założonymi rękoma. Chce się wziąć do jakiejś porządnej, przyszłościowej roboty.

Zmieniony przez - wuwuzela w dniu 2012-02-29 19:18:20

Skarbowy
 Wysłana - 29 luty 2012 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też mam beznadziejne licencjackie
... stosunki międzynarodowe

tyle, ze właśnie się przekwalifikowałem i idę trochę w bezpieczeństwo informacji, sieci teleinformatycznych etc.

Robię właśnie podyplomówkę i 2 certyfikaty. Koszt raptem 1,5K resztę dopłaca efs. Uczelnia z dobrymi notowaniami, bo specjalistyczna w zakresie informatyki.

Zmieniony przez - Skarbowy w dniu 2012-02-29 19:57:10

Znawca -

motylek07
 Wysłana - 18 kwiecień 2013 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

A co powiecie o szkołach poliecealnych ?
czy warto do takich uderzać ?
Jesli tak to na jaki kierunek ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kursy zawodowe po raz 1000.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Praca DODATKOWA bez wysiłku | ******UŻYWANE UBRANIA NA ALLEGO !! KUPUJECIE ?? ****** | ******* TANIE TELEFONY Z ANGLII. | PRACA SEZONOWA | Jak szukać pracy? | The Boston Consulting Group w Krakowie 24 i 25 marca - agenda wydarzeń | Kursy + dofinansowania | IT - Programowanie - Języki ? | oferta pracy | Import z chin | technolog robot wykonczeniowych- zarobki | Praca Aegon. | Warszawa | HOSTESSA - pracuje ktoś ? | wie ktos moze ? | Pytam, bo chce wiedzieć! | zrozumieć | sciaga | matura miedzynarodowa | czy kiedykolwiek | cleo | uzasadnij ze a41 nie jest liczba pierwszą | żona nie chce seksu | bmw 330 | air soft gun | airsoft | air soft | nie wie czego chce | mamy | DUREX FETHERLITE ELITE | talizman kierowcy | ksw 27 | ksw 27 online | dziewczynka 17 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.