FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 709 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Kurtała Jack&Jones 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kurtała Jack&Jones"   

tabcin
 Wysłana - 3 styczeń 2008 16:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nówka, nieśmigana. Kupiłem na allegro, mierzyłem się ale troche za mała w klacie (czuje się niekomfortowo).
Na żywo kolor ciemniejszy (czarny, nie jakiś taki siwy).
Materiał wydaje się mocny, fajna na chłodne (nie mroźne) dni.

wymiary:

klatka piersiowa:54cm

rękaw od pachy:48cm

rękaw od ramienia:68cm
dł.całości:76cm
szer.na dole:55cm
szer.w ramionach:48cm

cena:75zł + przesyłka ok.10zł

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kurtała Jack&Jones

Warto przeczytać: INTELLIMOUSE EXPLORER 3.0 + SteelPad Qck TP + Steam:CS | Perfumy-super jakośc | Drążek rozporowy (do ćwiczeń) | Piękny i niepowtarzalny telefon !@#!@!2!2#1 | [Sprzedam] Antyki | tedefon %-) | Zestaw Givenchy Amarige Mariage | Może Ktos potrzebuje Bawełniane koszulki na lato ? Tanio | Adidas Old School, bluza zip | Płatność Allegro | KONTA RAPID SHARE PREMIUM ZA SMS | Sprzedam buty AIRWALK 45 okazja !! | Sony Ericsson Z310i i duperele | [s] słuchawki AKG K412P | Vlepki Wisła Kraków , Jagiellonia , Lechia. SPRZEDAM okazja | Monety Austyjacji 10 Groschen - 450sztuk !! OKAZJA | Mloda szuka | szuka chlopaka | chetne na seks z krakowa | zajebiste dzwonki na telefon | Grubaski | młoda zdjęcia | niemiecki serial | serial z lat 90 | gay sm | polacy w uk | towarzyskie warszawa | Ekwador Manieczki DJ Kris Urodziny Brutka 2003 CD2 | Ekwador Manieczki DJ Kris Urodziny Brutka 2003 CD2 | Ekwador Manieczki DJ Kris Urodziny Brutka 2003 CD2 | The High Velocity Edge | magazyn | ewa niespodziana | regeneracja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.