FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 749 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Kurtała Jack&Jones 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kurtała Jack&Jones"   

tabcin
 Wysłana - 3 styczeń 2008 16:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Nówka, nieśmigana. Kupiłem na allegro, mierzyłem się ale troche za mała w klacie (czuje się niekomfortowo).
Na żywo kolor ciemniejszy (czarny, nie jakiś taki siwy).
Materiał wydaje się mocny, fajna na chłodne (nie mroźne) dni.

wymiary:

klatka piersiowa:54cm

rękaw od pachy:48cm

rękaw od ramienia:68cm
dł.całości:76cm
szer.na dole:55cm
szer.w ramionach:48cm

cena:75zł + przesyłka ok.10zł

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kurtała Jack&Jones

Warto przeczytać: Nowe buty adidas J-Run III roz. 46 | [S] Lg Ku990i | Samsung i900 OMNIA 8GB | Vectra B 2001, 2.2 DTI, kombi | KUPIE KARTE PAMIECI PS2 EW. PAD | [S] Sony Ericsson W995 nowy | NOWE BUTY DC i 52Weeks | uszkodzony sprzęt rtv przyjme | [K] Monitor | [S] monitor | Prawo urzędnicze !!!! kupować | Nowe buty adidas , reebok dla Pani :) MEGA TANIO | [s] Czarne Czinkłeczento !! IGŁA !! | FUTERAL NA TEL. - LOUIS VOUITTON - DLA TWOJEJ KOBIETY | SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNĄ!! | SPRZEDAM BUTY WOJSKOWE! DESANTY I OPINACZE! Wszystkie rozmiary! | dicortineff | wieczór panieński | panna młoda | say''i love you'' | anime | nie pozw l | rozstanie | jak wygl .damy | bizpis | say i love you | ewcia | poradnia zdrowia psychicznego | czarne rytymt do kosza | 10000 auto | auto do 10000 | jakie auto do 10000 | auto za 10 tyś | auto do 10 tyś | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.