FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 818 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Kurvy umys這we  
Wy郵ij odpowied [powiadom znajomego]    
Autor "Kurvy umys這we "   

prz3m3k
 Wys豉na - 23 grudzie 2016 14:22        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Czo貫m wszystkim.

W zesz造m tygodniu poderwa貫m barmank (lat 21), ja (26) w pubie, w kt鏎ym ko鎍zy貫m sw鎩 篡wot i um闚i貫m si na spotkanie, kt鏎e odby這 si wczoraj, kt鏎e jak si okaza這 nie przypad這 mi do gustu. By貫m trze德y ( w momencie poznania by貫m zrobiony jak ruskie dzia這 ).

O co chodzi: Podczas mi貫j rozmowy, stosunkowo interesuj帷ej, 鄉ichach chichach, spotka豉 w barze jakiego ziomeczka przyjaciela z ekip "z dawnych lat". Po parunastu minutach m闚i豉, 瞠 pilnie musi wraca do domu, 瞠 wstaje o 6 rano, wiele obowi您k闚 i 瞠 si zbiera, ja akurat doko鎍zy貫m whiskey to wstali鄉y oboje i zbieramy si do wyj軼ia, ta *******i non stop ile to roboty jutro nie ma itp itd. Dzownimy po taks闚k i ta nagle stwierdza, 瞠 jednak nie jedzie, 瞠 spotka豉 tam znajomych przyjaci馧 z kt鏎ymi si nie widzia豉 i 瞠 jej szkoda jednak wraca. Ja w pierwszej chwili (ty kvrwa idiotko t瘼a) u鄉iechn掖em si i m闚i, 瞠 w sumie dla mnie nie ma problemu i ch皻nie wypij jeszcze jednego drinka, a ta doda豉, 瞠 nie chce 瞠bym sam przy barze siedzia, w zrozumieniu, 瞠bym si pyerdoli i ostatecznie poszed貫m sam do taks闚ki, a ta wr鏂i豉 do pubu dodam tyle, 瞠 Ci znajomi podbili wczesniej do nas i pogada貫m z ch這pakami, kt鏎zy wydawali si bardzo wporzo i zaprosili nas razem do siebie do wi瘯szej lo篡.

Dla mnie to brak szacunku w moim kierunku, typowe kvrwiszcze umys這we.

Napisa豉 do mnie rano, 瞠 ma nadziej, 瞠 幢e o niej nie pomy郵a貫m, ze ma tam jakie problemy (****a j sw璠zi pewnie)i spotka豉 osob (tego przyjaciela), kt鏎ej musia豉 si wy瘸li i og鏊nie dzie mia豉 nieudany, 瞠bym si nie gniewa ( szmata nawet nie powiedzia豉 przepraszam, tylko zale篡 jej na opinii o sobie - kolejny przyk豉d kvrwy umys這wej)

Og鏊nie to mi przez my郵 nie przechodzi spotka si z ni康rugi raz, z gadki s豉ba by豉, wygl康 mia豉 tylko okej.

Pytanie moje:

Ola i nie odpisywa na smsa ( niestety pracuje za barem w kt鏎ym dzisiaj b璠)
Napisa jej i powiedzie, 輳 jest kvrw umys這w w spos鏏 kulturalny (niech wie)

Co najbardziej lask boli? zero reakcji? Nie chce z kolei, 瞠by pomy郵a豉, 輳 ja szlocham i si obrazi貫m i daltego nie odpisuj.

Zapraszam do dyskusji :)

Do ataku! - krzykn掖 genera bohatersko spierdalaj帷 w krzaki.

Tex31
 Wys豉na - 24 grudzie 2016 16:21      [zg這szenie naruszenia]

A o co ty chcesz walczy? Panna ma cie g喚boko w dvpie, uciek豉 z randki wi璚 nie jeste dla niej w og鏊e wa積y tak jak twoja opinia o niej. Co by nie.zrobil i tak nic nie ugrasz. Olej, przecie chyba dostatecznie pokaza豉 ci ze mo瞠sz by co.najwyzej kolega z etykieta: odrzucony jako potencjalny bolec. Merry christmas

Jeszcze mi tu niegrzeczny 鄴逕ik potrzebny

Ekspert -

runelord66
 Wys豉na - 24 grudzie 2016 16:36      [zg這szenie naruszenia]

jak wyzej. idz karpia wpyerdalaj z rodzina, a nie rozkmniniaj jak poderwac laske kotra potraktowala cie jak gunwo i jestes dla niej nikim

Specjalista -

emikses
 Wys豉na - 24 grudzie 2016 16:51      [zg這szenie naruszenia]

Przepraszam za bezpo鈔ednio嗆 ale nazwa tematu to o niej czy o Tobie, 瞠 w ogole co rozpatrujesz na temat tej sytuacji? ;)

q2w
 Wys豉na - 24 grudzie 2016 17:07      [zg這szenie naruszenia]

lol

Laska kazala ci spyerdalac w podskokach z randki a ty pytasz co zrobic zeby ja zabolalo

Zachowaj resztki godnosci i jak musisz tam isc to kontunuuj znajomosc na plaszczyznie barman-klient. Nic wiecej. No chyba, ze chcesz robic z siebie blazna to rob se co chcesz

Z ma貫j iskry wybuchnie wielki po瘸r,
odwieczny g這s, kt鏎y nigdy nie zginie.

Wolno嗆 lub 鄉ier!

Specjalista -

smutasny
 Wys豉na - 24 grudzie 2016 19:13      [zg這szenie naruszenia]

niestety pracuje za barem w kt鏎ym dzisiaj b璠

a co to kvrvva restauracja pracownicza, 瞠 musisz tam chodzi? Czy jedyna knajpa na trzy parafie?

Znawca -

MadMan047
 Wys豉na - 25 grudzie 2016 16:31      [zg這szenie naruszenia]

Napisa豉 do mnie rano, 瞠 ma nadziej, 瞠 幢e o niej nie pomy郵a貫m, ze ma tam jakie problemy (****a j sw璠zi pewnie)i spotka豉 osob ( tego przyjaciela) ,

sk康 ja to znam obczaj m鎩 temat troch ni瞠j

"kiedy przyjd noc spali tw鎩 dom,
we pistolet do r瘯i i rozpierdol im 豚y zanim wyci庵n zapa趾i"

prz3m3k
 Wys豉na - 27 grudzie 2016 09:45      [zg這szenie naruszenia]

Nie ma o czym m闚i ju. Temat zamkni皻y.

Ola貫m, nie odpisa貫m, zapomnia貫m.

By貫m w tym barze, bo w ma貫j mie軼inie by to jedyny s逝szny pub gdzie bawi這 si wielu znajomych, a z powodu jakiej laski nie b璠 sobie odmawia towarzystwa.

Do ataku! - krzykn掖 genera bohatersko spierdalaj帷 w krzaki.

Pachelbel
 Wys豉na - 28 grudzie 2016 15:27      [zg這szenie naruszenia]

Cze嗆 forumowi koledzy.

Pozwol sobie podpi望 si pod temat, ale musz z siebie to wyrzuci a ten tytu oddaje praktycznie w ca這軼i moje podej軼ie do lasek po kilku ostatnich znajomo軼iach.

Dzisiaj to w豉郾ie znajoma z kt鏎 by貫m um闚iony na zabaw sylwestrow powiedzia豉, 瞠 ma mnie w dupie i idzie sie bawic chvj wie gdzie... beze mnie Niby 瘸dnej tragedii nie ma ale nastawia貫m si pod ni ca造 czas z t imprez (tzn miejsce etc. zaproszenia, kt鏎e by造 pewniakami odrzuci貫m)... wydawa豉 si mega rozgarni皻a, ale widz, 瞠 ma na mnie wy***ane. I kt鏎y ju raz z kolei, parafrazuj帷 pana Czarka, zosta豚ym bez r瘯i. Zachowuj帷 godno嗆 urywam z bladzi kontakt

Poprzednia znajoma mega fajna fizycznie. Sportowa sylwetka, na pierwszy rzut oka w g這wie pouk豉dane... ale przy d逝窺zej rozmowie pod w這sami jednak taka mentalna gimbaza 瞠 ja pier*ole. Przenios貫m si w czasie do p騧nej podstaw闚ki po kontaktach z ni.

***** gdzie s prawdziwe kobiety ja si pytam? Co jest z lud幟i? czy dotrzymywanie s這wa ju nic nie znaczy? Ja pird*le kiedy 酥iewali gdzie s prawdziwi m篹czyzni, ale zaczynam my郵e 瞠 spo貫cze雟two uleg這 takiemu s********niu 瞠 juz nie ma 瘸dnych zasad/regu i prawdziwych ludzi znajdziemy tylko w fabu豉ch ksi您ek. Zosta造 tylko roszczeniowe, rozkapryszone dzieci proletariatu aspiruj帷e do bycia klas wy窺z. Za cen swojej godno軼i i cz這wiecze雟twa. Jakie ku*rwa zezwierz璚enie w tym spo貫cze雟twie to nie ogarniam. Nie wiem dlaczego, ale caly czas siedzi mi w g這wie, 瞠 wcze郾iejsze pokolenia mia造 du穎 lepszy poziom kontakt闚 mi璠zyludzkich. Ludzie byli od siebie b康 co b康 zale積i i musieli umie 篡 ze sob. Mo瞠 to tylko moje wyobra瞠nie, ale takie mam zdanie. A teraz? Jakie stare kobiety, mi這郾iczki kot闚 je*i帷e co wiecz鏎 butelke wina, udaj帷e bardzo niezale積e.. w g喚bi duszy tak mocno zrozpaczone. quo vadis Polsko?

Czy w dzisiejszych czasach facet ze starszym samochodem i wynajmowanym mieszkaniem, ale sta陰 robot jeszcze co znaczy? Czy zeby spe軟i typow polk (specjalnie pisane z ma貫j) musi to by jednak ciapaty ksi捫e opowiadaj帷y bana造 豉manym angielskim? Gdzie s kobiety kt鏎e potrafi ceni osobowo嗆, a nie stan konta? Gdzie s kobiety z szerszym horyzontem ni kasa? Ja prdle..

Macie jakie rady/ s這wo pocieszenia? Gdzie szuka normalnych lasek? Czy takie w og鏊e jeszcze gdzie zosta造? Jak zy? Dok康 zmierzamy?

Pozdrawiam

talent to 5% sukcesu, pozosta貫 95% to ci篹ka praca ;)

UszatekMis
 Wys豉na - 28 grudzie 2016 18:54      [zg這szenie naruszenia]

Jakie auto?

Nigdy nie ufaj.

Pachelbel
 Wys豉na - 28 grudzie 2016 21:53      [zg這szenie naruszenia]

Wy豉pa貫 przyjacielu chyba najmniej istotn cz窷 mojej wypowiedzi. Nie jest to 瘸den sportowy samoch鏚, zadnej niemieckiej marki. Jakie to ma znaczenie tak naprawd? Dla mnie osobi軼ie wa積iejsze jest to zeby auto by這 praktyczne, a nie 鈍ieci這 si jak choinkowa bombka. Dziewczynie, kt鏎a patrzy przez pryzmat auta na facet闚 nie pozwalam marnowa zbyt du穎 swojego czasu. Jest takich na p璚zki, ale maj raczej ma陰 warto嗆 i mocno eksponuj sw鎩 materializm. Na zako鎍zenie wypowiedzi powiem Wam, 瞠 zesz這 mi juz cisnienie i mam to wszystko w dupie. Trzeba i嗆 dalej do przodu. Dzi瘯i dla tych, kt鏎ym chcia這 si poczyta wypociny...

talent to 5% sukcesu, pozosta貫 95% to ci篹ka praca ;)

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia | Wy郵ij odpowied

Kurvy umys這we

Strony: 1 2

Warto przeczyta: Poczuj to dziwko. | Jestem z dziewczyn ju 6 miesi璚y, dlaczego nic do niej nie czuje? | inicjatywa | sex z ex =) | Zerwac.. | Co dalej robi pomocy | mam problem pomocy | Co robic?? | pomocy ;( | dlaczego trafiles na inso dzial milosc | Panowie mam problem | POCIESZALNIA | Ostatnia szansa. | Zawiasy. | Kobiety lec na kas? | roznica wieku | starsza dziewczyna | starsza kobieta | R荅NICA WIEKU | amfetamina depresja | Nadia | playboy 2013 | rowerek | uk?ad zamkni?ty | czy ona jest w ci?zy | ch?opaki do wzi?cia | lekkoatletyka dla niepe?nosprawnych | koks w | seks z mama | autograf | glinka | kiedy mozna rowerem jecha po wypiciu 1 piwa | laptop 1500 | wypadek na poleskiej | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.