FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 715 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kwach na herbatce u Terminatora 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kwach na herbatce u Terminatora"   

Cronos
 Wysłana - 13 wrzesień 2005 21:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Kwaśniewski był z wizytą u Schwarzenegera. Podobno panowie zasypywali się komplementami a Arnold myśli o fotelu prezydenckim. Czyżby Kwach załatwiał sobie jakąś ciepłą posadke?

Kiedy rozum śpi budzą się Kaczory..

Ronowicz
 Wysłana - 14 wrzesień 2005 01:52       [zgłoszenie naruszenia]

Jakkolwiek Kwasniewski z duzym prawdopodobienstwem zostanie sekretarzem generalnym ONZ* tak Arnii prezydentem moglby zostac tylko jesli by zostala tam zmieniona konstytucja.

*Nalezy wziasc poprawke na fakt iz jezeli Polakowi cos sie w swiecie udaje to "polskie piekielko" zrobi wszystko by mu sie to nie udalo.

...Szara Eminencja...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kwach na herbatce u Terminatora

Warto przeczytać: wyrobienie NIP, a brak pieczątki | badanie alkomatem | stały meldunek w prywatnej kamienicy | Mandat w PKP | Lekkie pobicie | Bilet kredytowy PKP!!! Czy mogą mi odmówić sprzedaży??? | Praca u konkurencji | PILNE!!! Pensja netto a L4 | czy mogę odliczyć studia od podatku | Jaka kara za... | Udzial w pobiciu | Pobieraczek.pl problem | Mam kilka tysięcy złotych i co dalej? %-) | Gnojówa | Mandat | zwolnienie lekarskie - praca | ile powinien trwać seks | bambochaaa | jmns | mleqs | sylwia gruchała | BF3 | battlefield 3 | my size | wach | oczyszczanie | milioner | elastan | bfstan | Żydzi | Polskie Celebrities | NAGIE ZDJĘCIA | goodgame empire | gry | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.