FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2116 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Kwarcówka na trądzik 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kwarcówka na trądzik"   

Chu_Chuya
 Wysłana - 19 listopad 2009 14:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

No właśnie zaraz zamierzam sobie jechać po kwarcówkę philipsa mam troche (duzo nawet) trądziku (policzki i skronie) jest on troche zaczerwieniony hmm czy polecacie kwarcowke?

gleglu
 Wysłana - 20 listopad 2009 11:45       [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem, ale wydawało mi się, ze kwarcówka powoduje złuszczanie skóry, więc niby ok, ale z drugiej strony jeśli pobudza gruczoły łojowe do pracy, to już niefajnie troche. a nie lepiej pójść do dermatologa, żeby zapisał jakieś maści? w ostateczności dobry jest jeszcze aknenormin, ale to już raczej na silne zmiany trądzikowe a nie kilka pryszczy na skroniach ;)

Nie wolno zbliżać się i siedzieć za długo
Przy komputerze, który...
Podobno nie czuje nic!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kwarcówka na trądzik

Warto przeczytać: i jak tu byc trendy?heeh jeans | Dezodorant old spice | Zapach na mecz/w-f | Sylwester | PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OBNIŻKI | Spodnie w paski | dorotka z krainy oz => co pasuje do czerwonych brokatowych balerinek? | Jakie buty czarne dla nastolatka? | Co jest PASSE? | bluza nike | sportowa marynarka | body massager | pomocy...szybka dieta | kolczyk w jezyku | Czy te bucioy beda pasowały do sportowej marynarki ? | www.adidas-shop.co.uk ktos tam kupowal? | małgorzata socha | socha | 21 utracie | ile lod w | wardęga | ziperon | repartycyjny | tamara fotki | cain demon | Krew Honor | Krew_Honor | suzuki gs550l | omamy2 | przedmiot w odbycie | ktoto | MASTURBACJA SZKODZI SPOŁECZNIE | candida | MASTURBACJA SZKODZI SPOŁECZNIE | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.