FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1042 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kwota wolna od podatku 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kwota wolna od podatku"   

Silvia_sb
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 18:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chciałabym sie dowiedzieć ile podatku zostanie mi zwrócone kiedy przekrocze kwote wolna od podatku? jelsi na przyklad w coagu roku zarobilabym 6000 zl? i ne mialabym zadnych odliczen?

Silvia

curf
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 19:03       [zgłoszenie naruszenia]

A za co miałoby być zwrócone

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kwota wolna od podatku

Warto przeczytać: Kilka pytań odnośnie działalności gospodarczej | Sprawa Rywina | Mniej boli pisanie okrutnej prawdy, aniżeli jej przemilczanie... | Akcje ? Obligacje ? | Wyszukiwarki firm | Płatne bannery,czyli łatwa kasa przez neta.Na pewno? | FOREX-start | Prałat Henryk J. | demo | Afera paliwowa | Nasza integracja z UE | Ranking Posłów! | Aborcja | Kwasniewski czy Stolzman? | Faktura VAT | Najważniejsze wybory świata | sprawa jest kurevvska | dziewczynki | goralenfolk | jak w ama sie na email | plastyka więzadła | akumulatorki | akumulatory | jak przeżyć koniec związku | koniec związku | wiązanie | pinup | bilety iron maiden łódz | iron maiden łódz | iron maiden łódz | iron maiden łódz bilety | microlab | savoir vivre na stadionie | diabeł | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.