FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3121 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Lód () 
[powiadom znajomego]    
Autor "Lód ()"   

racjonalny
 Wysłana - 7 maj 2008 18:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Temat przeniesiony z działu "Seks"

A tak serio to ma on promować postawę SS. Jak jesteś jak lód to kobiety do Ciebie lgną i są Twoje. Jak zaczynasz się rozdrabniać i przemieniać w misia - zaczynają Tobą pomiatać. Nie zapominajcie o tym, bo łatwo się w takiego misia zmienić... po prostu stopniowo oddajesz jej coraz większą władzę i to ona zaczyna podejmować decyzje. A Ty zaczynasz przyjeżdżać do niej kiedy ona chce i siedzicie po 5 godzin dziennie. A wyjście na piwo z kolegami kończy się fochem na kilka dni.
Panowie, tu trzeba ostro. Lepiej żeby się poobrażała trochę i mieć wolność i być facetem, niż żeby to ona miała władzę i po 2-3 latach powiedziała "poznałam kogoś", a Ty założysz temat na inso "byłem dla niej za dobry".

Być zimnym i konsekwentnym jak lód, a nie jak lut Kobiety jak o takich rzeczach słyszą to się buntują, ale prawda jest taka, że każda z nich czeka na prawdziwego faceta, który nie będzie się jej pytał czy ma ochotę iść na loda tylko po prostu go jej kupi i najwyżej zje za nią jak będzie wybrzydzała

Messim
 Wysłana - 7 maj 2008 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

no i ?

Ogólnie to jest zajebiście

AngelusPL

Czasem nie jest tak łatwo, jeśli dziewczyna prosi cie o coś odmówisz jej?? powiesz jej że wolisz iśc z kumplami na piwo. ja tak zrobiłem i mnie żuciła

PolijSter

moze nie tyle lod, bo na lody to sie dziewczyny zaprasza :) te ladniejsze oczywiscie
ale ale kolego takie ogolne podejscie do tematu kiedy ty ustalasz reguly
generalnie to se tak piszem o tym samym ale mi lod kojarzy sie z facertem ktory ukrywa swe emocje, boi sie lub co kolwiek zaluzmy, ze nie chce sie zdradzic.
facet powinien byc soba i tak bardzo nie zwracac uwagi na kobiece widzimisie bo go sie zagubi - nie pytajcie z kad to wiem bo napewno nie z doswiadczenia hehe('');

uga buga, koko - dżambo

Znawca -

PolijSter
 Wysłana - 7 maj 2008 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

AngelusPL lol no i co przez to zle ci sie pilo piwo z qplami ??

uga buga, koko - dżambo

Znawca -

AngelusPL
 Wysłana - 7 maj 2008 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej smakowało

Messim
 Wysłana - 7 maj 2008 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli cię rzuciła przez piwo to znaczy że więcej niż te piwo pewnie nie była warta...

Ogólnie to jest zajebiście

AngelusPL
 Wysłana - 7 maj 2008 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

Na to się złożyło wiele czynników. Poznałem ja będąc po wpływem i nie wiązałem z nią dłuszych planów

energiaaaa
 Wysłana - 7 maj 2008 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

rzucić z powodu, że chce się pójść na piwo?
ludzie nie znają granic ..

mężczyzna " lód " a "miś"

jak się nazywa klasa pośrednia ? ;)

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -

Lunar
 Wysłana - 7 maj 2008 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

jak się nazywa klasa pośrednia ? ;)

ja

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

energiaaaa
 Wysłana - 7 maj 2008 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

ale mi to dużooo mówi.
rozwiń swoją wypowiedź.

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Lód ()

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: emocje vs. rozum | Czy dobrze robie?? | Jak sprawdzić czy jej zależy? | Jak to zinterpretowac | Przespać się z Nim? | co poczac :// | opowiem Wam niesamowitą historie. | koleżanka z pracy | dziwna sytuacja z byłą | O co jej chodzi? | Jak ją odzyskać ? | Jaki film na spotkanie ? | Taka sprawa | Gdzie te kobiety....yyy! ....prawdziwe takie!! | zerwała:( | Zyebałem? | mój facet ogląda | black sensation | Sensation | krycha | Fresh01 | magicka | squirt | klarkson | jam | Srodek na prawdomówność | zona daje obcym | palcówka | polska grupa przestepcza | diagram pokrewieństwa | martusia_23 | holograficzny wszechświat | czekając na sobotę | Twój ideał sylwetki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.