FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 150588 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Lądowanie na Ksieżycu... prawda czy fałsz 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Wierzę że człowiek wylądował na księżycu 
Nie wierzę w lądowanie 
Nie mam zdania.... 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Lądowanie na Ksieżycu... prawda czy fałsz"   

Methos
 Wysłana - 27 listopad 2004 14:11   

Przeniesiona przez Donio z działu 'Prawo i Ekonomia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ladowanie człowieka na księżycu... to chyba jedna z głównych tzw..."teorii spiskowych" dziejów....

Dzień 20 lipca 1969 r. był jednym z dotychczas najważniejszych dni w historii ludzkości...

Neil Armstrong jako pierwszy człowiek postawił stopę na powierzchni Księżyca....

A może jednak nie?

Większość wykrzyknie "oczywiście że człowiek wylądował na księżycu!" - niektórzy a może nawet sami oglądali realcje z lądowania na Księżycu
w tv lub sieci.... czy też widzieli zdjęcia lub powtórki tego wydarzenia.

Jednak co na nich naprawdę widać?

Hmm... oo dokładniejszej analizie można zobaczyć, że na niektórych zdjęciach są widoczne rzeczy, które stawiają pytania........

Na zdjęciach widać rzeczy, które NASA próbowała (tego nikt nie wie) najwidoczniej ukryć.
(zdjęcia podane niżej są zeskanowane są z pewnego pisma .... nazwy nie podam, nie będę robił krypto-reklamy

Ale, nie chodzi mi tylko o analizę zdjęć i to czy są one prawdziwe czy tez nie... tylko o to czy w ogóle WY wierzycie w to czy nie, że człowiek postawil stopę na ksiezycu ??

Wiadomo przeciez, że był to okres zimnej wojny, wyścigu zbrojeń,
USA - ZSRR - kto pierwszy, kto szybszy, kto lepszy...
Kto "opanuje" kosmos....

Czy to mógłby być tylko chwyt propagandowy, a całość lądowania nakręcona została przez speców z od efektów specjalnych???

I taka mały fakcik.... bo nie wiem czy wiecie, ale komputer pokładowy statku Apollo był słabszy niż aktualny komputer sterujący pracą dobrej pralki automatycznej...

Jeśli macie jakies opinie to piszcie.... wypowiedzcie się w tym temacie..

Dziękuję....

Zmieniony przez - Methos w dniu 2004-11-27 14:14:04

Methos
 Wysłana - 27 listopad 2004 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

Na tej fotce widać Alana Beana. Trzymającego w reku pojemnik na próbki...

Widoczny jest czubek jego HEŁMU...

1) Pytanie tylko w jaki sposób można było sfotografować czubek jego głowy, SKORO kamera przytwierdzona była do skafandra na wysokości Klatki Piersiowej Charlesa Conrada?????

2) W odbiciu w wizjerze Beana widać ze cienie rozchodzą się w różnych kierunkach... skąd zatem kilka źródeł swiatła na księzycu???
Sztuczne dościetlenie???

3)I ta Czerń kosmosu??? Z tego co mi wiadomo księzyc nie ma atmosfery...
hmmmmm....... czy gwiazdy nie powinny być widoczne?????

Może ja sie mylę????

4) i ostatni rzecz... pojemnik trzymany przez Beana... błyszczy tylko jego dolny koniec.... i to z przeciwnej strony niż pada światło.....
jesli nawet swiatło odbijało by się od skafandra, to czemy reszta pojemnika pozostaje w cieniu????

Methos
 Wysłana - 27 listopad 2004 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

heh to jest naprawdę ciekawe ... spójrzcie na cienie... cień Buzza Aldrina jest znacznie dłuższy niż cień Neila Armstronga... jak to możliwe skoro Nasa twierdzi ze jedynym zródem światła było swiatlo słoneczne???????

Methos
 Wysłana - 27 listopad 2004 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

potem powklejam inne fotki... ale przeciez nie o to tutaj chodzi...

chodzi o to czy wierzycie w to, czy tez nie i jakie macie na ten temat zdanie???

Pozdrawiam....

Ozyr
 Wysłana - 27 listopad 2004 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

cień Aldrina jest dłuższy ponieważ stoi bliżej lampy w 'księżycowym studio'

Zmieniony przez - Ozyr w dniu 2004-11-27 17:42:36

Nie dysponujemy wprawdzie żadnymi konkretnymi informacjami
na temat jakiejkolwiek cywilizacji pozaziemskiej,
aby udowodnić jednak możliwość jej istnienia wystarczy oprzeć się
wyłącznie na prawach rozwoju naszej cywilizacji

Filek1234
 Wysłana - 27 listopad 2004 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

no ja wierzylem w ladowanie ale teraz jak widze wszystkie te sciemy to moje zdanie sie zmienia na ten temat

Przyjazn najwazniejsza rzecz w zyciu
Kikaj :-)[www.polskieserce.pl]

Methos
 Wysłana - 3 grudzień 2004 09:22      [zgłoszenie naruszenia]

dzis dokleje reszte fotek...

a czy ktoś ma jakies inne zdanie????????

VooDooDoll
 Wysłana - 3 grudzień 2004 09:59      [zgłoszenie naruszenia]

ja czekam na dalsze fotki i trochę wiecej materiałów.

Methos
 Wysłana - 3 grudzień 2004 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

Zanim dodam fotki ... (a dzis na pewno juz skończe skanować) chciałbym dodać jeszcze trzy słowa, z mojej strony...

Jak juz pisałem, istnieje mnóstwo spiskowych teorii na temat lądowania na Księżycu...

Wielu ludzi (w tym JA) uważają, że lądowanie na Księżycu nigdy nie miało miejsca. Filmy, zdjęcia, rozmowy radiowe, wszystko zostało sfałszowane.
Sceptycy uważają, że załogowy lot na Księżyc nie mógł odbyć się w 1969r.

- Uważają oni, że w ciągu zaledwie ośmiu lat NASA nie mogła zrealizować programu zdobycia srebrnego globu, poza tym pamietajmy o trwającej w tamtym okresie zimnej wojnie, wyścigu zbrojeń i o PSYCHOLOGICZNYM aspekcie wyscigu w "zdobyciu księżyca" (miedzy USA a ZSRR)...

- Ówczesna technologia nie była zbyt zaawansowana.
KOMPUTER pokładowy Apollo 11 jak pisałem wyzej, można porównać z tym, co znajduje się w dzisiejszym sprzęcie AGD.

- Dwa lata wcześniej miała miejsce katastrofa Apollo 1.

W tej sytuacji NASA musiała w ciągu dwóch lat uporać się ze wszystkimi problemami, wydaje się to niemożliwe.

- Domniemane sfałszowane fotografie i filmy miały zostać nakręcone w ukrytej jaskini w Newadzie.

Można by podać jeszcze wiele takich teorii. Jednak tak do końca żadna z nich nie wyjawi nam prawdy na temat Księżyca.

Myślę, że SFAŁSZOWANIE lądowania na srebrnym globie nie nastręczyłoby NASA większych problemów. Przecież ZWYKŁY CZŁOWIEK NIE POLECI SOBIE OT TAK
na Księżyc i nie sprawdzi co jest tam naprawdę,

Pozdrawiam

VooDooDoll
 Wysłana - 3 grudzień 2004 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

Zastanawia mnie jedno. Przyjmując, ze faktycznie tamto lądowanie to mistyfikacja.
Czy w takim razie od tamtej pory miało miejsce jakieś faktyczne ladowanie.

Zmieniony przez - VooDooDoll w dniu 2004-12-03 11:28:06

Methos
 Wysłana - 3 grudzień 2004 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

Droga Voodoodoll z tego co wiem, to tak, odbyło sie prawdopodobnie drugie ladowanie na księzycu, było to dokładnie w tym samym roku (1969,
w odstępnie zaledwie kilku miesięcy - dokładnie (14-24.11.1969)

Pierwsze miało miejsce 16 - 24 lipca 1969r...

Dla tego to wszytsko jest jeszcze mniej prawdopodobne

2 ogromne i kosztowne wyrawy, (o technice juz pisałem) w ciagu kilku miescięcy ???

A teraz cos na dowód jak wazne to miało znaczenie PSYCHOLOGICZNE dla USA wobec ZSRR!!!!!

Nie wiem czy wiecie, ale Prezydent J.F. Kennedy powiedział też,

że dotarcie na Księżyc przed Związkiem Radzieckim jest głównym priorytetem NASA i... oprócz obrony narodowej... głównym PRIORYTETEM rządu Stanów Zjednoczonych.

W przeciwnym wypadku nie powinniśmy wydawać pieniedzy ponieważ nie jestem aż tak zainteresowany Kosmosem. Stwiedził też, że prześcignięcie Rosjan jest jedynym celem dla którego dokonuje się wypraw kosmicznych.

Czy to o czyms nie świadczy???

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 71 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Lądowanie na Ksieżycu... prawda czy fałsz

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

Warto przeczytać: Jarosław Zientara | m87 | Cywilizacja bogów | Znaki zodiaku.... | Jakiś niby dziwny przypadek - fakt | Śmierć grupy Diatłowa i inne niewyjaśnione historie. | Rewolucyjna teoria? | postać wampira w wierzeniach, literaturze i filmie. | Zastanawiajace mnie zdarzenie | Prorocze sny | sny o pracy | Gwiazdy się poruszały (Nie UFO) | Tajna grupa trzymająca władzę... nad światem | Kobieta z komórką -film z 1928 roku | Gdzie się podziały? | Współczesne polowanie na czarownice | włosy | okulary | test na inteligencje | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczaja przytoczone fragmenty granicy | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczaja przytoczone fragmenty granicy | 29568359134159565011utmccn= direct utmcsr= direct utmcmd= none | test na inteligencje x8 | kurwy ide | najlepsze tematy | tematy | amen | thierry mugler | wiek kostny | hazel | CÓRKA PREZYDENTA | aktorki polskie nago | znane polki nago | polskie gwiazdy nago w filmie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.