FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1492 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
L4 / koniec umowy / niewykorzystany urlop 
[powiadom znajomego]    
Autor "L4 / koniec umowy / niewykorzystany urlop"   

zrk
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 23:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

nie wiem czy bylo na forum, na googlach tez cos mi nie idzie wiec moze tu

ze wzgledu na operacje i rehabilitacje mam i bede mial zwolnienie do konca roku,fartownie do konca roku mam umowe, nie zamierzam jej przedluzac ,pracuje w tej firmie od poczatku lutego 2009, według jakiego przelicznika zostanie mi wypłacony ekwiwalent za niewykorzystany urlop ,wzialem raz 1 dzien planowanego urlopu ,reszta niewykorzystana , umowa na 3/4 etatu
z gory dzieki za odpowiedzi

Zmieniony przez - zrk w dniu 2009-09-23 23:25:53

Duncanlove
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

Za każdy dzień niewykorzystanego urlopu dostaniesz normalną dniówke

anc_kozak
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 00:21       [zgłoszenie naruszenia]

nie normalną dniówkę

za podstawę bierzesz średnie wynagrodzenie z 3 miesiecy poprzedzajacych powstanie prawa do ekwiwalentu i dzielisz przez 3/4 współczynnika ktory w 2009 roku wynosi 21.08 (w 2010 będzie +- taki sam) co daje dzienny ekwiwalent

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

L4 / koniec umowy / niewykorzystany urlop

Warto przeczytać: Jak rozdzielic oszczednosci | funty - sprzedawac? | mandat-kanary | Alimenty. | Kupno samochodu na kredyt od osoby fizycznej | Zapraszam do badania (finanse - tylko mężczyźni) | kredyt obrotowy dla firmy | porównanie budżetów dwóch miast | rachunek walutowy EUR | ubezpieczenie domu | Zaległa wypłata - jak ją wyegzekwować? | Zmiana ustawy dot. jazdy rowerem na chodnikach? | odkładanie na książeczkę %-) | stłuczka ,sąd grodzki , naprawa auta przed orzeczeniem winy | Oszustka. Co zrobić? | obrona innej osoby | deschain | sponsor | ZAL TYPA | kocha ex | pierwsza milosc | elipsa | diprofos | burdelu | gawęda | lee | colin mcray | najlepsze pozycje | leczenie trądziku pospolitego | stud100 | stud 100 | face | pozycje miłosne | wylizałam | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.