FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16777 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
LABRADOR 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "LABRADOR"   

INSOMNIA
 Wysłana - 31 lipiec 2003 21:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam pytanie chcę kupić labradora ale niestety przez 6 godzin dziennie nikogo nie ma w domu.Proszę o poradę czy jest to pies którego można nauczyć zostawania w domu bez robienia przez niego zbytnich szkód ???

el - passo
 Wysłana - 1 sierpień 2003 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

Mio zanajmowi mają Labradora.Pies baaardzo przyjazny.Oczywiście jeżeli pies od małego będzie przyzwyczajany że na tyle godzin żadnego nie będzie w domu to myśle że nie powinno być żadnych problemów.Oczywiście cały czas mówimy o pasch z dobraj hodowli, bo te a'la Labradory z giełdy to nie wiadomo co mogą zrobić.Nie wiadomo jak ich rodzice byli wychowywani a jak wiadomo może się to równierz przenieść na szczenięta.

Ale jak załatwisz sobie dobrego psa z dobrej hodowli i będziesz go stopniowo przyzwyczajał to wszysko powinno być GOOD

ps.Ale pamiętaj że po nieobecnąć pies musi miec świeże jedzenie i świeżą wode.Bo inaczej nie wiadomo co może zrobić z głodu lub pragnienia.Nie zapomnij też o jakimś miejscu gdzie by się mógł wyeeaać.

============================

"...Jeszcze oszaleją wszystkie pi**y gdy poznają mój urok osobisty..."

----> "Follow the white rabbit" <----

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 1 sierpień 2003 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

moim zdaniem labradory są zbyt ufne i zbyt przyjazne do pilnowania.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...

INSOMNIA
 Wysłana - 1 sierpień 2003 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chodzi mi o psa który by pilnował mieszkania ,chodzi mi o dobrego towarzysza i przyjaciela jednak mam obawy że przez te 6 -7godzin może nieżle narozrabiać i w tym cały ból.Jak go wyszkolić aby tego uniknąć????????????

el - passo
 Wysłana - 3 sierpień 2003 08:25      [zgłoszenie naruszenia]

Sprubuj zkontaktować się z kimś kto już pare dobrych lat posiada lub posiadał Labradora i może wtedy czegoś się dowiesz

============================

"...Jeszcze oszaleją wszystkie pi**y gdy poznają mój urok osobisty..."

----> "Follow the white rabbit" <----

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 3 sierpień 2003 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Labradory to bardzo inteligentne, czułe, ufne psy, doskonałe dla dzieci i osób niepełnosprawnych.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...

INSOMNIA
 Wysłana - 25 sierpień 2003 09:51      [zgłoszenie naruszenia]

Labrador to świetny pies masz tu zdjecie rocznej suki bez żadnego problemu może zostawać na 6-7 godzin

INSOMNIA
 Wysłana - 25 sierpień 2003 09:52      [zgłoszenie naruszenia]

oto ona

INSOMNIA
 Wysłana - 25 sierpień 2003 09:52      [zgłoszenie naruszenia]

...

pugu
 Wysłana - 5 wrzesień 2003 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

ja ma labradorka 3.5 miesiecznego Kaisera i musze przyznac,ze miewam obawy przed zostawianiem go samym. Od pażdziernika Kaiser tez bedzie koło 6 godzin zostawał sam. Więc, teraz zostawiamy go na godzinke czasem dwie zeby go przyzwyczajać. Szczerze mówiąc słyszałam, że strasznie rozrabiają a Kaiser mimo, że jest cholernie żywotny to nie narobił mi żadnych szkód w domu oprócz robienia kupek na dywan hihi. ostatnio został sam ponad dwie godziny. Zostawiłam go w przedpokoju z miską wody, jedzonkiem i z otwartymi drzwiami tylko do mojego pokoju( bo głównie tam przebywamy) no i balkon w pokoju, żeby jakby co tam załatwił swoje potrzebby. Przyjechałam a on grzecznie spał. Myślę, że duży wpływ na to w jakim stopniu rozrabia pieske to wpływ wychowywania go od pierwszych dni. Chodzi mi tu głównie o warunki w jakich sie wychowuje. My mieszkamy w domku jednorodzinnym z ogrodem i przez całe wakacje głównie siedziałw ogrodzie, często chodzę z nim na długie spacery i myślę, że poprostu nie czuje on potrzeby żeby broić w domu (gryzienie rogów, obrywanie tapet itp). Dla porówniania kolega mojej mamy tez ma labradora o miesiąc starszego i oni mieszkają w bloku, mają małe dziecko (czyli raczej ono nie wychodzi z pieskiem na spacery....mimo, że mały labrador jest maly to siły ma tyle, że sie sama zastanawiam czy dam sobie z nim rrade jak urośnie) dodatkowo obaj panstwo pracują i raczej też nie mają aż tak dużo czasu żeby wychodzic z nim na spacery....tak więc z relacji wiem że mają cały przedpokój zniszczony począwszy od ścian, poobrywanych tapet, obgryzionych butów do poobgryanych rogów drzwi.

A i mam pytanie do kolegi wcześniej co miał na myśli pisząc że labradory są zbyt przyjazne do pilnowania bo nie rozumiem. Jeśli chodzi o to, że to nie są psy obronne to fakt ale to nie jest wcale ich wada.

AAAAA i jeszcze jedno wiem, że labradory są psami dowodnymi i bardzo lubią wode ale uważajie bo z ta wodą to nie jest tak, że od czasu do czasu sobie wejda do wody albo, że nie ma problemów z kapaniem ich. Mam oczko wodne w ogrdzie i teraz jest ono przykryte. Kaiser ma fioła na punkcie wody. Nawet jak dostanie miseczke wody, żeby sie napić on wyleję celowo i się położy w niej. A w brodziku sobie pływa potem wychodzi i sie brudzi w piasku. A o tym, że do wanny wchodzi gdy sie kąpie to juz nie wspomnę.

Powodzenia w wyborze pieska:)

To ja zabiłem Laurę Palmer...

pugu
 Wysłana - 5 wrzesień 2003 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

to Kaiserek:)

To ja zabiłem Laurę Palmer...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

LABRADOR

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: Ptasznik I świerszcze | nie bold, tylko MOD :-DDD | numizmatyka | Moje pisanie :) | MCing | To napisala Kora z zespolem Maanam | Butterfly | Elektroakustyka, Elektronika... | Psie sporty | Ogame | jak robic HH | Koty | Gitara klasyczna dla poczatkujacego.... | Filatelistyka | ćwiczenia poprawiające dykcję | syberian husky | śmieszne sytuacje | asot 318 | provident | Dinoxi | preejakulat | moja dziewczyna dała się | nirvana | loszka | własny biznes | interes | durban | na pryzmat pada | biedroń | Syreny | rolki | golarka | żmuda | roboty | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.