FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2058 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
LAPTOP do 500 zł 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "LAPTOP do 500 zł"   

silverboy2
 Wysłana - 17 lipiec 2008 10:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czyz da rade cos takiego wyrwac do 5 stow z sprzetem:
minimum procek 1500 MHZ
ram conajmniej 512
grafika radeon
minimum dysk 40 GB ?

NoName90
 Wysłana - 17 lipiec 2008 11:18       [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

LAPTOP do 500 zł

Warto przeczytać: nowy tel (5mpx) | kod PUK | PS2 + matryca od laptopa | Blokada portów utorrent | Kod do pilota | nowy telefon z Play | USB 2.0 | Jak zinstalować wtyczki w operze? | Prosba | Fifa 2008 polski komentator | /DRUKARKA- TUSZ/ | Gdzie kupic procesorowy sterownik zmiennokodowy?? | SM2232BW - jaki do tego tuner?` | Nagrywanie filmów kamerą internetową | Mały problem... | Głośniki do kompa za ok 100zł | pomysł na prezent dla koleżanki | suzuki | pierwszt moto | pierwszy moto | nacjol | nacjol255 | deportivo1 | człowiek kij | ania walewska | studia prawnicze | sesje | brak zeba | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie I mam problem literaturą przedmiotu | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie, mam problem literaturą przedmiotu | zmierzch koksów | rimming | Balony rekonstrukcja | po ilu dniach abstynencji pojawi się polucja | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2015 SFD S.A.