FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 181534 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
LECH Kaczynski - wypadek, tragedia ! 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "LECH Kaczynski - wypadek, tragedia !"   

Biały19894
 Wysłana - 10 kwiecień 2010 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

Mysle, ze smierc prezesa NBP moze sie odbic na kieszeniach obywateli, ktorzy na razie maja na wszystko wy.***ane i mowia, ze to ich nie dotyczy.

[www.pajacyk.pl]

Znawca -

kle0_
Cycata %)

oprocz tego, ze kaczynski zginal jako czlowiek to zginal nam prezydent. nie jakis fan deneturatu.

nie umniejsza to smierci jednostek, ale ucierpial nasz narod. nie rozumiecie tego? smierc jednostek+smierc osob, ktore pelnily w polsce funkcje.

kon jaki jest, kazdy widzi %-)
"Nieważne, co mam w sercu- ważne, co mam w dupie" - Kapitan Bomba

Ekspert -

Alayas

iLight dostałeś soga za tę wypowiedź o wolności słowa i zgodzę się z Tobą. Ale tak jak reszta, należy zachować się normalnie. Tak jak przykładowo moja osoba - Nie jestem patriotą, ta katastrofa nie bardzo mnie rusza jako człowieka, jestem ateistą i mam wy****bane na ludzkie cierpienie AAALLLEEE ! Póki żyję w Polsce i jestem polakiem muszę zdać sobie sprawę z charakteru ciosu jaki został zadany, boom administracyjny jaki nadejdzie niemal na pewno dotknie i tych "obojętnych" obywateli i to z pewnością - NIE POZYTYWNIE.

Ekspert -

pavelas1
PELE
 Wysłana - 10 kwiecień 2010 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

Przeraża mnie głupota niektórych użytkowników tego forum, zachowujecie się jak banda gówniarzy.

Aż strach pomyśleć co teraz będzie z Polską, niektórzy pewnie już zacierają ręce żeby wbić się na stołki...

Człowiek jest wielki, nie przez to,co ma,
lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada,
lecz przez to czym dzieli się z innymi!

Ekspert -

q2w

niektórych umysły jak widać zatrzymały sie w rozwoju kilka lat wcześniej po prostu, szkoda słów

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Ekspert -

Lancknecht

preminent, zakladam ze albo masz mniej niz 16 lat, albo jestes mentalnie dzieciakiem.
Ku rwa, to logiczne ŻE SMIERC MENELA ZNACZY MNIEJ DLA NARODU NIZ SMIERC GENERALA SZTABU WOJSKA POLSKIEGO.

Ale takie pierd olenie jakie Ty i Tobie podobni tutaj uskuteczniaja to chyba znak czasu, za duzo egalitarystycznego pi erdolenia...

Ekspert -

krytykant

nie karcie trolli, olewajcie ich

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Ekspert -

Mr. White
 Wysłana - 10 kwiecień 2010 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

acha, czyli smierc czlowieka smierci drugiego jest nierowna

A jest?

Życie jest piękne! Niestety trzeba umieć z niego korzystać!

Znawca -

jack.1
walker

dobra krotko podsumuje tutaj swoje zdanie i wiecej tu nie zagladam bo co post to kolejne smiesnze rzeczy

jestemy Polakami, zginal prezydent Polski, a wiec osoba ktora nas reprezentowala,
wiec troche pokory sie nalezy, bo szydzac z sytuacji szydzicie z kraju i z samych siebie, ale wmawianie komus na sile 'ale ty jestes glupi, powinno byc ci zal' tez mija sie z celem

dzieki, nara

Zapraszam na skoki narciarskie.

Ekspert -

INSOMNIA

kurva

doczytałem do 20 strony i mam dosyć.

Jak osoby będące obywatelami RP mogą pisać takie głupoty, jakie można przeczytać? Zastanówcie się jeszcze raz co piszecie, pjerdolnijcie mocno w głowę tępym narzędziem i tak do skutku, aż zrozumiecie.

Na pokładzie samolotu były najważniejsze dla naszego państwa osoby. Pomijając zajmowane już przez nich stanowiska, była to elita nie tylko polityczna -> dzięki tym osobom zawdzięczacie to, że Polska nadal funkcjonuje, wystarczy tylko wspomnieć Kaczorowskiego. Jeżeli przyrównujecie śmierć tylu ważnych dla kraju osób do śmierci dzieci w Afryce, to powiem tylko jedno - mocno ograniczeni umysłowo jesteście.
O Kaczyńskim mówiono wiele i nie zawsze w pozytywny sposób - ale to stanowi nieodzowny element piastowania stanowisk publicznych, natomiast pomimo tego należy mu się SZACUNEK za to, że podjął się zadania reprezentowania kraju na arenie międzynarodowej i realizował to [ z dobrym lub gorszym skutkiem ] DLA KRAJU I OBYWATELI, nie dla siebie.

Spójrzcie na listę pasażerów, następnie zadajcie sobie chociaż trochę trudu, aby prześledzić biografie tych osób i zobaczyć ile poświęceń dla Polski było ich udziałem, a dopiero potem zabierajcie głos w temacie, w którym póki co - nie macie nic do powiedzenia.

@Fana
nie pjerdol tu nic o hipokryzji. Nawet w temacie Chamskie(...), masz podpunkt mówiący o tym, że za materiały i teksty naruszające uczucia religijne otrzymuje się bana.

Tutaj niepodważalnie pewne osoby godzą o dobre imię Narodu, kpiąc z organów go reprezentujących, jest taka sama podstawa do banowania jak w tamtym przypadku, więc rusz dupę i zrób tu porządek zamiast bawić się w piłata i umywać ręce

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 301 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

LECH Kaczynski - wypadek, tragedia !

Strony: 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154

Warto przeczytać: Gdzie jest mój filmik?? | Edek Mamona i Inne tego świata %-)%-) | Strajk | WSZYSTKO O NOSTRYFIKACJI | Kryminalne gry | Gadka szmatka czyli nudne rozmowy. | prawo jazdy usa | Tym głównie zajmuje się Ministerstwo... | Ile kosztuje zmiana NR w plusie?? | Dobranoc wszystkim | Groźby przez GG | zdjecia (zalane) | Nowinki z życia gwiazd - beznadzieja | co czytacie w sieci | Maturzyści 88 może będzie zmiana ;];];] | przewlekly kaszel | cezar | piracetam | pleyboy,ckm | playboy,ckm,itp | wso 2012 | buty | up skirt | filu1992 | roksa | leonardo | zoofilia | apartament w bułgarii | apartament | bułgarii | thrive | mucha playboy | gianna michaels | cristina vee | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.