FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2819 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
LIngwistyka stosowana 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "LIngwistyka stosowana"   

Letig
 Wysłana - 15 grudzień 2014 18:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
Mógłby mi ktoś napisać jak wygląda studiowanie lingwistyki stosowanej(kontynuacja nauki języka angielskiego i 2 język od zera)Czy po trzech latach oba języki są na takim samym poziomie?
Czy można studiować ang+ francuski lub jakiś język skandynawski(od podstaw), jeśli tak to na jakiej uczelni. Widziałem że na UKW można rosyjski lub niemiecki a na UAM niemiecki, ale to mi średnio odpowiada. Lingwistyka jest bardziej nastawiona na praktyczną naukę 2 języków a anglistyka na kulturę i historię, zgadza się?

Letig
 Wysłana - 30 grudzień 2014 14:12       [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuje serdecznie za liczne odpowiedzi.
Temat do zamknięcia

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

LIngwistyka stosowana

Warto przeczytać: Turystyka | Akademia rolnicza w Krakowie | AE>stosunki>Handel | Akademia Ekonomiczna - Wrocław | matura 2007 | Szkoła Ponadgimnazjalna (technikum 4-letinie , Elektronik ogólny) | bankowość na śląsku | Wyższa Szkoła Morska - Szczecin | Przerwa przed studiami | PW - liczba kandydatów na jedno miejsce | Kilka pytań do matury. | prawo,administracja-zaoczne | I jak po Polskim:) | Europeistyka, zarządzanie, logistyka. [GWSP] | Zagubiony w świecie rekrutacji :-) | Politechnika Warszawska - Elektronika i Techniki Informacyjne | gołota saleta | booty-luv | zaba | booty luv | final | tatuaż juzus | out of body experience | chat kamerki | gołota | bramka sms play | czA,owiek bez zasad | atorvox | niski wzrost u kobiet | niski wzrost | dobrodziey | Co jeść żęby schudnąć | mercedrech | Tomasz Judym Marek Edelman Bernard Rioux motyw porownaj lekarzy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.