FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3281 razy ¬

ROZRYWKA | Mi這嗆
LOVE MIΜ汎 ? CZY TO POWOLI GASNIE ? CZY STAJE SIE CODZIENNO列IA 
[powiadom znajomego]    
Autor "LOVE MIΜ汎 ? CZY TO POWOLI GASNIE ? CZY STAJE SIE CODZIENNO列IA"   

bf_stan
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 22:31      [zg這szenie naruszenia]

j/Sweet
Przej軼ie na "wy窺zy poziom uczucia" bardzo cz瘰to jest mylone z jego wyga郾i璚iem.

nie wiem czy dobrze skumalem, ale przeciez czesto wlasnie wygasa, a tylko w 10% przechodzi na wyzszy poziom, wiec jak to mozna pomylic? Tzn chodzi mi o to, ze jesli uczucie wygaslo, to wygaslo i trudno nawet wmawiac sobie, ze to jest przejscie na wyzszy poziom.

A co do tematu: Sadze podobnie jak Sweet Na poczatku jest chemia czyli motor dla poznawania sie dwojga osob, cos bez czego prawdziwa milosc miedzy kobieta a mezczyzna nie moglaby zaistniec, taki rozrusznik. Pozniej to "cos" dojrzewa tak jak wiele innych wartosci czy uczuc. Prawdziwa milosc wg mnie jest uczuciem rownie cennym, jak rzadkim. Mozna ja rozroznic po takich cechach jak pelna akceptacja, wsparcie duchowe, uzupelnianie sie i ogromne przywiazanie, oddanie swojego zycia emocjonalnego w rece drugiej osoby, zgoda na dzielenie swojego losu pol na pol z druga osoba.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 22:36      [zg這szenie naruszenia]

Cz瘰to ludzie m這dzi, niedo鈍iadczeni widz帷, 瞠 w豉郾ie "nie jest ju tak jak na pocz徠ku" wpadaj w panik, 瞠 co jest nie tak. Myl etap przywi您ania, przyzwyczajenia z tym, 瞠 kto si po prostu znudzi.

zielony

Ekspert -

bf_stan
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 22:40      [zg這szenie naruszenia]

aha, czyli odwrotnie myslalem

no tak, ale to wynika z mlodosci, potem juz czlowiek godzi sie na to do czego sie przyzwyczail i idzie po obraczki

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 22:41      [zg這szenie naruszenia]

...a jeszcze p騧niej na strych ze sznurem w r瘯u

zielony

Ekspert -

xxfeciaxx
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 23:29      [zg這szenie naruszenia]

nie ma to jak optymistyczne podejscie

fazimodo
 Wys豉na - 30 lipiec 2007 02:59      [zg這szenie naruszenia]

Z tego co ja wiem i czyta貫m to podczas zauroczenia wydziela si fenyloetyloamina, ma pono podobne dzia豉nie do amfetaminy(oczywi軼ie s豉bsze), daje poczucie szcz窷cia i b這gostan u osoby zakochanej, szczeg鏊nie ze wzajemno軼i(gdy mi這嗆 jest nieodwzajemniona to raczej nie ma uczucia b這gostanu, pono efekt podobny do g這du narkotykowego). 字ednio mo瞠 wydziela si przez 3lata, po czym efekt tego jest coraz s豉bszy. Ten czas jest jakby czasem danym na zbudowanie zwi您ku, je郵i do tego momentu nie uda si go stworzy, to jest du瞠 prawdopodobie雟two, 瞠 si para rozejdzie.
Co wp造wa na wydzielanie tego zwi您ku niewiadomo, jedyne co wiadomo, to 瞠 wydziela si podczas fazy zauroczenia i p騧niej gdy widzimy nasz/naszego wybrank/wybranka serca.

Zdrowy rozs康ek - wyst瘼uje tak rzadko, 瞠 jest uwa瘸ny za super moc.

yo3k
 Wys豉na - 30 lipiec 2007 13:36      [zg這szenie naruszenia]

no juz tak jest skonstruowany swiat... nie zmienisz tego... a czasami naprawde szkoda;) uwazam, ze jesli sie kocha to to nie przemija...chyba ze z powodu tej 2 osoby ktora nas do tego zmusza...

pieni康ze szcz窷cia nie daj...szcz窷cie daje ich wydawanie ;)

ples
 Wys豉na - 30 lipiec 2007 14:09      [zg這szenie naruszenia]

zawsze sobie mo積a do篡lnie pomaga w przed逝瘸niu zakochania

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przys逝guj帷ym tak瞠 Bogu i sprawiedliwo軼i”

Znawca -

St-pierre
 Wys豉na - 30 lipiec 2007 15:35      [zg這szenie naruszenia]

monotoni mo積a szybciutko zwalczy...wystarczy si zaskakiwa wzajemnie...je郵i laska np. wie ze nie lubisz(ch這pak) np. romantycznych film闚, zapro ja do kina na...romantyczny film...raz na jaki czas powinna by jaka zmiana w zwi您ku...niby nic nie znacz帷a ale wa積a...rutyna niszczy mi這嗆...je郵i ch這pcy zaskakujecie swoje panienki a sami nie jestescie zadowoleni po prostu powiedzcie im o tym...jak s m康re to przeanalizuj to i wyci庵n wnioski na przysz這嗆:)) nie warto ko鎍zy zwi您ku przez jakie b豉chostki:))

varna
 Wys豉na - 30 lipiec 2007 15:40      [zg這szenie naruszenia]

st-pierre: doskona貫 rady, skorzystam

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

LOVE MIΜ汎 ? CZY TO POWOLI GASNIE ? CZY STAJE SIE CODZIENNO列IA

Strony: 1 2 3 4 5