FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3244 razy ¬

ROZRYWKA | Mi這嗆
LOVE MIΜ汎 ? CZY TO POWOLI GASNIE ? CZY STAJE SIE CODZIENNO列IA 
[powiadom znajomego]    
Autor "LOVE MIΜ汎 ? CZY TO POWOLI GASNIE ? CZY STAJE SIE CODZIENNO列IA"   

kemesO
Analityk
 Wys豉na - 31 lipiec 2007 15:48      [zg這szenie naruszenia]

Stan, Ty wychodzisz z takiego za這瞠nia, 瞠 je郵i zwi您ek si zako鎍zy, to wmawiasz sobie, 瞠 to nie by豉 mi這嗆 - cho熲y podczas jego trwania ca造 czas tak uwa瘸. Po fakcie m闚isz sobie:"Trudno, to chyba nie by這 to/widocznie to by這 zauroczenie", czy tak?
Z tego wychodzi, 瞠 mi這嗆 = zwi您ek, kt鏎y nie przemija, zwi您ek ju do 鄉ierci, na zawsze. Faktycznie troch zalatuje idealistycznym my郵eniem.

zielony

Ekspert -

VidaL
 Wys豉na - 31 lipiec 2007 15:49      [zg這szenie naruszenia]

Uczucia si zmieniaj, ale te r闚nie cz瘰to gasn i ko鎍z si. Wa積e jest 瞠by umie jedno od drugiego odr騜ni

Ekspert -

bf_stan
 Wys豉na - 31 lipiec 2007 16:02      [zg這szenie naruszenia]

kemes0 wlasnie nie! ja wlasnie mysle zupelnie przeciwnie. Mozna kogos kochac ale nie byc kochanym. Wg mnie to nie jest milosc. Ja po porazce uczuciowej stwierdzam, ze kogos kochalem ale to widocznie nie byla prawdziwa milosc. Ta druga osoba mogla byc jedynie zakochana, natomiast ja do swojego uczucia przewaznie nie mam nic do zarzucenia i moge smialo stwierdzic, ze kochalem. Nie przecze, ze moglo sie to przemienic w milosc, ale z powodu zlych okolicznosci pozostalo jedynie w fazie zauroczenia, ktore jak wiemy wygasa.

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2007-07-31 16:04:13

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wys豉na - 31 lipiec 2007 16:22      [zg這szenie naruszenia]

W sumie p馧 na p馧 zgodzi貫 si ze mn. Ja rozpatrywa貫m podej軼ie indywidualne, Ty - uczucie jako "sum" partnera i partnerki.

zielony

Ekspert -

Methos
 Wys豉na - 1 sierpie 2007 08:30      [zg這szenie naruszenia]

Ja tam si nie czuj jak idealista, po prostu postrzegam pewne kwestie zwi您ane z "mi這軼i" tak a nie inaczej, a moje ostrzeganie wypracowa貫m sobie w oparciu o obserwacje otoczenia i moje osobiste do鈍iadczenia

dla mnie -> to co wygasa nie jest i nigdy nie by這 mi這軼i, ale zauroczeniem / zakochaniem (nawet d逝uuuuuugotrwa造m) ->>> ale nie dojrza這 to do mi這軼i.
A ludzi kt鏎zy w豉snie z takich faz np. weszli w zwi您ek ma鹵e雟ki jest naprawde duzo, a potem efekty wida -> rozwody, konflikty, pobicia, itd

I kazdy kto si tutaj wypowiada w pewien spos鏏 ma racj, poniewa wypowiada si w zgodzie z sob (warto軼iami, do鈍iadczeniami, itp)

dla jednego -> mi這s ma kilkana軼ie kolor闚 (i to g堯wnie tych odcieni szaro軼i), a dla innego jest to paleta milion闚 kolor闚 i odcieni b貫kit闚, czerwieni, zieleni, etc

Zmieniony przez - Methos w dniu 2007-08-01 08:32:04

Ekspert -

RozkosiQ
 Wys豉na - 1 sierpie 2007 08:54      [zg這szenie naruszenia]

Ehhh.. je郵i si piel璕nuje uczucia i dba o nie to my郵, 瞠 mo積a przez ca貫 篡cie czu si zakochanym

Wiadomo. Obowi您ki swoj drog = ale nie to jest w zyciu najwazniejsze.
Wystarczy chcie. Wszystko zale篡 od nas - takie mam zdanie i go nie zmieni!!!

Fuck me like you hate me...

Znawca -

bf_stan
 Wys豉na - 1 sierpie 2007 10:33      [zg這szenie naruszenia]

Rozkosia, Twoje 1 zdanie nawet jak na moj idealistyczny gust brzmi cokolwiek zbyt pieknie

Czasem zwykle szare zycie sprowadza wyzsze uczucia do parteru, czyniac je czyms zwyklym. Ale ja sie z Toba zgadzam, milosc jesli jest pielegnowana to przetrwa wszystko

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

Methos
 Wys豉na - 1 sierpie 2007 10:43      [zg這szenie naruszenia]

je郵i si piel璕nuje uczucia i dba o nie to my郵, 瞠 mo積a przez ca貫 篡cie czu si zakochanym

ja sie w 100% zgadzam

Zmieniony przez - Methos w dniu 2007-08-01 10:43:17

Ekspert -

xxmotylxx
 Wys豉na - 1 sierpie 2007 18:53      [zg這szenie naruszenia]

Czasem zwykle szare zycie sprowadza wyzsze uczucia do parteru, czyniac je czyms zwyklym.

Pozwolisz ze uzyje Twoich slow?

Czesto wyzsze uczucia tak koloruja to nasze zycie, ze czyniac je czyms niesamowicie pieknym.
Najzwyklejsze rzeczy, czynnosci, obowiazki dzielone z ukochana osoba urastaja do rangi wielkich dokonan lub conajmniej przyjemnie spedzonych chwil.
Moim zdaniem jesli ktos mysli ze na odswierzenie uczycia wystarczy wprowadzenie jakis innowacji w codziennosc, nadzwyczajnych staran o ubarwienie jej, jest w bledzie. Moim zdaniem trzeba nauczyc sie widziec kolory w codziennym zyciu, bo pewnych stale powtarzajacych sie elementow dnia codziennego nie da sie uniknac.

bf_stan
 Wys豉na - 1 sierpie 2007 19:14      [zg這szenie naruszenia]

dokladnie

ale tez wlasnie czesto uczucie bywa zgniatane przez problemy codziennosci, i to nie z przyczyny jednej czy drugiej strony, ale to jest zupelnie inna kwestia

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

LOVE MIΜ汎 ? CZY TO POWOLI GASNIE ? CZY STAJE SIE CODZIENNO列IA

Strony: 1 2 3 4 5