FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1171 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Labrador szczeniaki rodowodowe 
[powiadom znajomego]    
Autor "Labrador szczeniaki rodowodowe"   

jarko27
 Wysłana - 17 maj 2010 17:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

<P>  Witam. 25.03.2010 urodziły się w naszej hodowli zdrowe, śliczne i silne >szczeniaczki 5 suk i 3 pieski, biszkopty doskonałej budowy. <br><br/>Wychowywane w rodzinnej atmosferze pod stałą opieką . Szczeniaczki w chwili odbioru będą odrobaczone, zaszczepione z ksiązeczkami zdrowia i rodowodami
hodowlanymi. <br><br/>Rodzice wolni od dysplazji.<br><br/> Zarówno matka jak i ojciec posiadają odpowiednie cechy , tak aby szczenięta wyrosły na doskonałe i piękne psy o jak najlepszej budowie ciała i zdrowej psychice.<br><br/>Szczeniaki mają tatuaże w uszach. <br><br/> Do odbioru po 14.05. Labradory to psy rodzinne , łagodne i cierpliwe , idealne na towarzysza dla dzieci. Lubią czuć się potrzebne i chętnie się uczą . <br><br/> Hodowla zarejestrowana i opłacona w urzędzie skarbowym (do wglądu). Do 50km dowóz gratis. <br><br/> Kontakt: 781749123 Szczeniaki będą posiadały rodowód hodowlany potwierdzający czystość rasy.  </P>

Zielu_
 Wysłana - 17 maj 2010 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

cena? skad jestes ?

Zmieniony przez - Zielu_ w dniu 2010-05-17 17:20:18

znam uczucia lepsze niż nieważkość

booe
biały miś
 Wysłana - 17 maj 2010 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

no i imiona rodziców
jakie osiagniecia na wystawach, i jakie wyszkolenie, jezeli wogóle jest takie

milomar
milosh
 Wysłana - 17 maj 2010 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

cena !

I zapomnij, że jesteś gdy mówisz, że kochasz...

HeshiBuBan
 Wysłana - 17 maj 2010 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro szczeniaki rodowodowe to rodzice chyba muszą mieć jakieś osiągnięcia booe, no chyba, że się mylę.

Przynajmniej mi tak gadali, jak z mojego Husky'iego miały by być małe

Zmieniony przez - HeshiBuBan w dniu 2010-05-17 22:36:36

%-) BuBan!

booe
biały miś
 Wysłana - 18 maj 2010 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

tak
suka musi być suka hodowlaną, a ojciec reproduktorem
a zeby tak było, muszą spełnic pewne kryteria
ale ojciec moze byc zarówno reproduktorem który zaliczył poprostu trzy wystawy na ocenę doskonała, jak i moze być zwycięzca swojej rasy na miedzynarodowce. tak samo matka
dla kupujacego, dla którego jest to przemyslana decyzja, sa to rzeczy wazne. bo wie jakiego pieska moze sie mniej wiecej spodziewac
no i od tego uzalezniona jest cena
ale oczywiscie sama metryka zazwyczaj gwarantuje, ze kupujemy pełnowartosciowe szczenie

HeshiBuBan
 Wysłana - 18 maj 2010 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

No ja za moją trochę dawałem

%-) BuBan!

jarko27
 Wysłana - 18 maj 2010 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak mówi booe: Ojciec szczeniat jest championem, matka posiada metryke, obydwoje wolni od dysplazji, są te szczeniete czystej krwi,czyli jak to ujął booe, pełnowartosciowe , wystawiam rodowód hodowlany.Cena to 800zł.

Wyszkolenia nie ma jedynie to co sam ,,przeprowadziłem" u suki, ale naprawde mozna sie zdzwiwic jak za***iscie sa te psy inteligentne...

Jestem ze śląska, niedaleko 20km od BB.

isnah
 Wysłana - 18 maj 2010 10:02      [zgłoszenie naruszenia]

jarko dokladna miejscowosc prosze

isnah <-> hansi

'zobaczy konkret zrobionego kolesia i nogi jak automaty' by preeminent

HeshiBuBan
 Wysłana - 18 maj 2010 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

Tanio
Jak bym nie miał jednej już i hajs to bym brał

Zmieniony przez - HeshiBuBan w dniu 2010-05-18 10:55:27

%-) BuBan!

jarko27
 Wysłana - 18 maj 2010 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

Juz juz :)
Dokładnie to Pszczyna, piekne miasto miedzy Katowicami a BB ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Labrador szczeniaki rodowodowe

Strony: 1 2

Warto przeczytać: SPRZEDAM LAPTOPA SAMSUNG R522 | sprzedam nokie x3 | [Sprzedam] PS2 slim gwarancja Mega zestaw | Morel Tempo 6, Focal A1, Vibe Black Air 6 - świąteczne ceny! Polecam | [S] Nex-5 z ob. 18-55 mm oraz 16 mm | Timberland Cupsole US 10.5, 11 | {sprzedam] Buty Timberland 6", nowe, miodowe, rozmiar 13M/47.5 | Sprzedam PS3 + gry | Levi's, Wrangler, Tommy Hilfinger | Kup pan konsolę | [s] Wózek ABC Design - 3TEC | Diesel fuel for life men 75ml | samsung galaxy S i9000 | [s]buty i klatka dla gryzonia | Dom na Podkarpaciu super wykończony sprzedam !!! | Koszulki nowe !! | nupel | fryderyk engels | j3zus | torebki | campamerica | worktravel | usa | łyżwy | przedwczesny wytrysk | Naly | marcinx66 | urolog legnica | konto bank | gra na giełdzie | antidral | m-angelo | przeszłość dziewczyny | inwestowanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.