FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2694 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Lancia lybra 1.9jtd - włoski armani za wypłate %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Lancia lybra 1.9jtd - włoski armani za wypłate %-)"   

pontcki
 Wysłana - 7 lipiec 2015 17:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[olx.pl/oferta/lancia-lybra-krakow-1-9-jtd-przeglad-oc-klima-diesel-2002r-warto-CID5-IDaMNvw.html]

Brać, lać jeździć. Idealny na letnie wypady, jak i dla ekipy remontowo budowlanej która oprócz raczenia się zimnym piwem, może się delektować zimnym powietrzem za nawiewów po nabiciu klimy.

Jak za 3ke to lux maszyna

Giddens
 Wysłana - 8 lipiec 2015 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli piszesz ze wystarczy nabic klime to znaczy ze cala instalacja jest rozkvrviona, bo nabicie to 100-200zl, tak pisze kazdy ktory sprzedaje auto z niesprawna klima.

Już podałem imię Janusz
A turysta to mój zawód

pontcki
 Wysłana - 8 lipiec 2015 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

Tak się złożyło że przyjechał kupujący, który tak samo myślał jak ty i pojechalismy nabić, wydał 150zł i klima jest. Oferta już nie aktualna.

Giddens
 Wysłana - 8 lipiec 2015 22:11       [zgłoszenie naruszenia]

git

Już podałem imię Janusz
A turysta to mój zawód

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Lancia lybra 1.9jtd - włoski armani za wypłate %-)

Warto przeczytać: [S] PSP 3004 na gwarancji + 13 gier + MS2GB + akcesoria | Kupie CB ranio uzywane Tanio !! | kupie zasilenie do simplusa płace kasą na moneybookers | Nokia e50 oraz 6151 Bardzo tanio sprzedam | buty damskie | darmowki od oral-b i 3d white | podreczniki | [S] Honda Civic '96 | Zamienie Nokie 6300 pelen zestaw karta 1gb na cos innego | prawie jak nowe podreczniki:) | dam 120zł za karte 100 do simplusa | Pisanie prezentacji maturalnych | [s] Motörhead - Rock'n'roll | Kupie uszkodzone telefony | [Sprzedam] Playstation 2 Gry, pady dualshock2, karty z FMCB, Swap Megic okablowanie | jeansy skejtowskie | foty dzieci jp | n k | kośció | malcolmm | multi bitch slap | allegro opłaty | renault megane | renault megane I | grafika inżynierska | bling | doda | apple | rola i funkcje tańca | model_tsw | urban terror | here we come | schizofrenia | wpierdol | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.