FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1406 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Lapotop do gier 
[powiadom znajomego]    
Autor "Lapotop do gier"   

Trybson86
 Wysłana - 11 listopad 2014 12:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Chciałbym w najbliższej przyszłości (do grudnia) kupić nowy laptop wyłącznie do gier interesują mnie takie tytuły jak:
GTA 5 /league of legends /DAYZ/INFESTATION / WarThunder/ WOT.

Obecnie gram na poczciwym khlb2 p9600 czy jakos tak, o ile moge na nim pograć w lola/WT/WOT to jedynie na najniższych detalach itp. To gta5/dayz/infestation calkowice odpadaja.

Chcialbym zeby na nowym laptopie poszlo wszytko na full ,interesuje mnie również streamowanie powyższych tytułów na twichu dlatego chce grac na full bez zadnych scin przekazu.

Znalazlem na allegro 2 modele do 5 tys.

[allegro.pl/laptop-lenovo-y510p-i7-16gb-ssd128-1tb-fhd-win7pro-i4772363054.html]

[allegro.pl/msi-ge60-i7-x8-3-5-1tb-gtx860-2gb-8gb-win-i4775300356.html]

tylko ze dlugo przez ostatnie lata od zakupu khlb2 nie interesowalem sie grafikami /ram /procesorami i niewiem co wybrac, jaka konfiguracja oplaca sie najbardziej do 5 tys.

Moze znajda sie jacyś fachowcy co aktualnie w tym siedzą i coś podpowiedza.

pozdrawiam

saikolank
 Wysłana - 11 listopad 2014 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie laptok do gier sę nie nadaje, ale może się nie znam. Miałem w łapkach tego lenovo i titanfall na ultra zacinał się, a ARMA miała 30-40fpsów, co dla mnie jest biednym wynikiem. Ale niechaj wypowiedzą się fani rozgrywki na tych cudach, bo ja tam wolę pozostać w świecie skrzynek do prawdziwego gamingu.

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Specjalista -

G.K
 Wysłana - 11 listopad 2014 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

Na poczatek standardowa odpowiedz na wszystkich forach, na ktorych bylem zadajac takie samo pytanie : jak chcesz grac to se zloz stacjonarnego za polowe ceny No to formalnosci mamy za soba, wiec do rzeczy.

Daruj sobie tego lenovo od razu, tez go chcialem brac i w ostatnim momencie sie powstrzymalem po przeczytaniu o czestych awariach i najgorszym serwisie jaki istnieje. Z tego co ludzie pisza to ladne kwiatki sie dzieja (forumprawnicze.org, a to wystarczy, zeby sobie go odpuscic). Poza tym moc jest tylko przy 755 SLI, nie zdecydowalbym sie na to w lapku (poczytaj testy).

Mam tego MSI z drugiego linka w tej samej konfiguracji. Duzo rzeczy poki co nie sprawdzalem, ale do tej pory to :

1. Dota 2 - na ultra bez najmniejszego zaciecia, z 80 fpsow bylo, nie pamietam
2. League of legends - max, zero jakichkolwiek przycinek, nie mierzylem fpsow, ale pewnie ze 100 bedzie.
3. Sniper Elite 3 - wszystko wysokie, 60 fpsow
4. Divine Divinity : Original Sin - max, 60-70 fpsow
5. Diablo 3 - max, stałe ok. 100 fpsow
6. Wasteland 2 - max, ok. 70 fps

Day Z pewnie tez by hulalo dobrze na max.

Osobiscie nie widzialem sensu, zeby doplacac do 870 (nie mowiac o 880) dla 10 fpsow, bo i tak za chwile bedzie trzeba w swiezych grach schodzic do medium jak nie nizej (np. Call of Duty : Advancved Warfare, juz tylko 41 fpsow na wysokich, wiec momentami pewnie spadki ponizej 30), tak to juz jest z lapkami i trzeba sie z tym pogodzic.

Jesli masz na prawde cisnienie to doloz te 500-600zl i wez od razu 880 : [allegro.pl/laptop-asus-g750-i7-8gb-1tb-gf-gtx880-w8-1-norton-i4771681215.html], aczkolwiek dla mnie dawac za lapka 5,5k to juz lekki kosmos. Ja za swojego dalem 3900 i uwazam, ze to i tak za duzo, a rodzina i znajomi mowia, ze jestem *******niety

Edit : pierwsza odpowiedz i juz wzmianka o PC, nie zdazylem

Zmieniony przez - G.K w dniu 2014-11-11 14:10:41

"I know one thing,
Anything is better than that 1 train"

Trybson86
 Wysłana - 11 listopad 2014 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

gdzie kupiles za 3900 ?

G.K
 Wysłana - 11 listopad 2014 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

W komputroniku w Gdansku byla jakas obnizka.

"I know one thing,

NrG
 Wysłana - 12 listopad 2014 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej poskładać sobie jakieś Clevo, większe opcje konfiguracji i rozbudowy w przyszłości. Popatrz na stronie [http://www.bluemobility.pl]

Sam używam Asusa N550JK od paru miesięcy, ale wybrałem go głównie ze względu na matrycę IPS, gram raczej rzadko, ale niedawno wyszła nowsza wersja N551JM z GTX860M i to już można polecić do gier, ale niektóre tytuły i tak nigdy nie będą śmigać na full detalach w 1080p (a o GTA 5 nawet jeszcze nie wiadomo nic o wymaganiach). Więc jeżeli chcesz naprawdę wysokiej wydajności i do tego jednocześnie streaming live to zainwestuj w stacjonarkę, bo przy max obciążeniu CPU i GPU w większości laptopów występuje throttling, a w przypadku stacjonarnego PC wystarczy kupić dobre chłodzenie i jeszcze podkręcać do woli.

Zmieniony przez - NrG w dniu 2014-11-12 10:47:24

.

Znawca -

szakal2402
PRZYDUPAS
 Wysłana - 12 listopad 2014 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

za tą cenę idzie kupić laptop do internetu i niezłą stacjonarkę do grania bądź konsolę, czemu autorze nie rozważasz takiego rozwiązania?

Chodźmy chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę

Specjalista -

Trybson86
 Wysłana - 12 listopad 2014 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

Mam ps4 i dobry pc ale w polsce (nie uzywam prawie), nie oplaca mi sie tego wozić za granice. Potrzebny mi laptop bo latwiej przewozic itp. patrzylem na to blue mobilyty, jak cos probuje konfigurowac to mi ceny wychodza ze jp.

G.K
 Wysłana - 12 listopad 2014 22:14       [zgłoszenie naruszenia]

Ja sie Clevo interesowalem, ale tak jak mowi zeby stworzyc normalna konfiguracje (troche lepsza, niz i7/gtx 860) to mi wychodzilo z 5,5-6k okolo. Ma sporo zalet, ale lekka przesada jednak.

"I know one thing,

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Lapotop do gier

Warto przeczytać: Problem z WAP | Podkrecianie procka | haslo dostepu | Problem z laptopem | tel z nawigacja | Komputer sie popsul! | Xp na Hp Pavilion dv6500?? | Telefon na abonament w salonie czy sklepie internetowym? | Tel nie działa | Proszę o pomoc! | Nokia n73. AWARIA! | Zakupy przez internet | LG KS20 czyl LG KU990 ? | Problem Z wysyłaniem Sms | Szukam gry | Przeglądarka nie otwiera zdjęć na n-k | piosenkarki | pantyhose | marta żmuda | miasteczko slaskie | outsourcing | pwc | wzdęcia | Pająki | FBW MASA | zawarcie umowy z OFE | jezioro marzen | jaki był dla was rok | poprawiamy nature | jennifer lopez | wiśniewski filiżanka | Śmieszne życzenia noworoczne | wezwanie do zawarcia umowy umowy z OFE | wezwanie do zawarcia umowy z OFE | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.