FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1193 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Laptop PIV 1,8GHz, 384MB RAM, 15,1''TFT - 1000zł ! Okazja 
[powiadom znajomego]    
Autor "Laptop PIV 1,8GHz, 384MB RAM, 15,1''TFT - 1000zł ! Okazja"   

kanarek
 Wysłana - 6 lipiec 2006 18:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

APTOP

Procesor: PIV 1.8Ghz
Ram: 384MB DDR
Matryca: 15,1" TFT
Porty, urzadzenia: DVD-ROM/CD-RW, iRDA, 4XUSB, LPT1, COM, LAN, Modem, PCMCIA, zewn.monitor

Bateria nie działa (do regeneracji) bowiem komputer zastępował komputer stacjonarny firmowy. Bateria nie była mi potrzebna choć jeszce jakieś 4 miesiące temu działała ponad 1h. Padła nagle - bardzo szybko ale nie wnikałem bowiem jak wpsomniałem - komputer zastępował zwykłego PCta w firmie i nie potrzeba było baterii.
Matryca bez bad pixeli, napęd sprawny (nagranbe zostało kilka płyt jedynie - nie wiecej niz 20) choć czasem jak to zywkle bywa jakiś błąd wyskoczył przy nagrywaniu na cienkich i tanich płytach. DVD nigdy nie używałem. Lekko uszkodzony jest port słuchawek (przy wyciąganiu kabla niechcący wspólnik go uszkodził) ale nie jest on używany więc nie przeszkadzało to w normalnej eksploatacji.
Innych wad nie posiada bądź o nich nie wiem. Oczywiście na zyczenie mogę zrobić zdjęcia sprzętu i przesłać zainteresowanym na mail bądź umieścić je tutaj.
(to był stary post z sfd, poniżej aktualizacja)

Laptop lezy i się kurzy mozna rzec bowiem od ponad pół roku uzywam tylko nowego więc jeśli ktoś ma ochotę na owy sprzęt to mogę go oddać okazyjnie za 1000,00zł + ew. koszty wysyłki itp. . Oczywiście jest juz wsadzony dysk HDD 20GB więc ten problem również odpada.

Zainteresowanych zapraszam na priv.

Chroń swoje nerwy.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Laptop PIV 1,8GHz, 384MB RAM, 15,1''TFT - 1000zł ! Okazja

Warto przeczytać: Kupie laweczke.. nowe ;) | SMS PREMIUM za 75% ceny | Tworzenie stron WWW + loga+banery itp.(pół darmo) | Sprzedam Srebrną Bransolete 110 gram | Sprzedam Hyundai SantaFe i Subaru Impreza | Sprzedam koszulkę Nike (nowa!) | przyjme rower lub części | JUVENTUS FC # 100% oryginalna koszulka | Alfa Romeo 156 >>> SPRZEDAM <<< | Air Soft | [S]Polo Delayne69 by Abercrombie & Fitch | OPEL TIGRA 1,6 16V sprzedam | Samochód marki ROVER, seria 200 - KUPIĘ | 2 telefony uszkodzone +jedne sprawny . | [s] chlopiece ubranko do chrztu | [S] !!! DAVID BECKHAM INTENSE INSTINCT!!!! [S] | Prosta metoda jak skutecznie rzucic paleniei Kto z was rzucil palenie | biuro ochrony rządu | wakacje z mama 2 | ducato | randki z modelkami | ale mam kujowy nick | kujowy | Burial Stolen Dog | Burial Stolen Dog | Burial Stolen Dog | Polska Szlachta | piekne aktorki | clen | Rolnictwo | niepełnosprawnych | chorych | youtube filmiki | patrycja markowska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.