FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 900 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Laptop do 2500 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Laptop do 2500"   

JanuszWenz
 Wysłana - 17 sierpień 2015 21:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć. Jakiego laptopa do 2500 zł polecicie? Chcialbym aby miał jak najlepszą specyfikację w tej cenie. Nie zależy mi na bajerach typu dotykowy wyświetlacz, czy czytnik linii papilarnych.

JanuszWenz
 Wysłana - 18 sierpień 2015 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

No dalej, znawcy.

JanuszWenz
 Wysłana - 19 sierpień 2015 20:38       [zgłoszenie naruszenia]

Pomoze mi ktos? Saikokland, zawsze sie tak wymadrzales. Spróbuj tez tutaj. Nie bądź frajer, jak to cale zje bane forum

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Laptop do 2500

Warto przeczytać: Kontakty + Nokia 6303i classic | Komp mi się resetuje + mikrofon nie działa. Będa sogi | MegaVideo | Błysko się %) | Który router do Neostrady? | ŚRODKI PROMOCYJNE W PLAY !pomocy;] | The sims 2 | 2 karty graficzne | Po***any wirus | Akumulatorki D - R20 i ładowarka | skaner urzadzen | słuchawki: ep-630 vs cx-300 | Co to za strona i jak tam wejsc ? | Laptop do 4k . | pilot do amplitunera | Nokia 5530 na Samsung I5700 +200zł uda się? | picassa | studniówki | semafor | kobieta bi | sggw | oral hiv | wymiana taśmy samsung sgh e250 | funkacja brzydoty | brzydota | combichrist | sciagniecie simlocka wt280i | squazi | Ślub | orman | odtwarzacz | jakiego smartfona polecacie | telefon z androidem do 300 | używane części | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.