FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2409 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Laptop do gier 
[powiadom znajomego]    
Autor "Laptop do gier"   

wojownik92
 Wysłana - 5 lipiec 2014 16:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam zamiar zakupić laptopa i ma on służyć w głównej mierze do grania. Byłem dzisiaj w saturnie i porobiłem zdjęcia (moim zdaniem najlepszych laptopów pod tym względem). Prosiłbym o opinie którego lapka najlepiej wybrać i ewentualnie czym się różnią i czy to będą mocno odczuwalne różnice. :)

Na pierwszy ogień idzie najdroższy lapek firmy ASUS za 4200zł:
procek: I7 4700HQ
Ram: 8GB
karta graficzna: Nvidia GTX760
dysk twardy: 1 TB

Lenovo 3200zł:
procek: Intel core I5-4200M 2.5 - 3.1 gHz
Ram: 8GB
karta graficzna:geforce 745m 2gb
dysk twardy 1 TB + 8gb SSD

TOSHIBA 2600:
procek: Intel core 5-4200M 2.5 - 3.1 gHz
Ram: 8gb
karta graficzna: geforce 740 2gb
dysk twardy: 750gb

Zdaję sobie sprawe, że ten najdroższy ma z pewnością najlepsze podzespoły ale chciałbym wiedzieć czy opłaca się aż tyle inwestować i czy przy tańszych opcjach za rok będę mogł jeszcze odpalić gry .

PROTECT YOURSELF AT ALL TIMES

exodu
 Wysłana - 5 lipiec 2014 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie pograsz za bardzo :) polecam ci wziąć coś bardziej ze składaków. np. [http://www.bluemobility.pl/], à propos asusa, mam takiego :) możesz kombinować z lenovo z dual gpu y510 bodajże...
Polecam także taką stronkę: [http://www.notebookcheck.net/]

Zmieniony przez - exodu w dniu 2014-07-05 17:47:20

" (...) I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
(...) Całujcie mnie wszyscy w dupę !"

wojownik92
 Wysłana - 5 lipiec 2014 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

To na co zwracać uwagę, jestem mocno do tyłu widzę

Dziesiaty
 Wysłana - 5 lipiec 2014 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

do gier to wg mnie bardziej wygodny i lepszy jest tradycyjny komp stacjonarny. moze pomysl o takim rozwiazaniu...

Dziękuję Wam, Przyjaciele za wspólnie spędzony czas :-((

wojownik92
 Wysłana - 5 lipiec 2014 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Rozumiem, że masz tego ASUSA którego opisałem? Jak się sprawuje? Pogram na nim troche?
Właśnie nie chcę komputera stacjonarnego, mimo że zapewne mają troszke lepsze parametry

wojownik92
 Wysłana - 5 lipiec 2014 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Ja oglądałem: Notebook ASUS G56JR-CN237H

Aldehyt
 Wysłana - 5 lipiec 2014 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

Zadajcie sobie pytanie czy potrzebne wam maszyny z dyskiem 1TB ?
Nie lepiej jakis SSD 256GB ?

wojownik92
 Wysłana - 5 lipiec 2014 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ja planuję zakup w sieciówce i takiej opcji nie widziałem.

Aldehyt
 Wysłana - 5 lipiec 2014 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

W mojej opini oczywiście, jeżeli jest to laptop do grania, spotkać się możecie z za***istą grą, która nie do końca jest dobrze zoptymalizowana. Mam na myśli np sytuacje, gdzie musi być wczytana jakaś wielka mapa, moment w którym możecie mieć na ekranie setki interaktywnych obiektów i z jakiś powodów, gra nie będzie zapisywać do ram tylko do SWAP'a, lub odczyt dużej ilości porozpier,dalanych danych i w tym momencie zostaje się wam pochlastać.

exodu
 Wysłana - 6 lipiec 2014 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

Ogólnie do Doty2 wystarcza, mam stacjonarkę do grania, w nowe gry nie pograsz na "wystarczającym" poziomie graficznym... Ja kupiłem bez dysku SSD, później wy***ałem dvd i wrzuciłem SSD. Laptop ma służyć do grania? czy też praca? Na 15.6 c***owo się gra;]. Jak coś celuj coś w 17.3-> tutaj są niezłe z dyskiem ssd [http://www.x-kom.pl/p/201256-notebook-laptop-17-3-acer-v3-772g-i7-4702mq-16gb-1281000-7hp64x-gtx850m-fhd.html]

" (...) I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
(...) Całujcie mnie wszyscy w dupę !"

INSOMNIA
 Wysłana - 15 lipiec 2014 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sobie kupilem MSI GT60 do Autocada, bo ma matryce 2888x1620.
Tak sobie mysle czy w cos na tym nie pogram, bo ostatnio gralem w Parasite Eve 1 na PS1.
Konfiguracja to ekran 15,6, core i7 2.8/3.8 w Turbo Boost, GTX870M, 8GB RAM, SSD250GB.
Co na tym odpale z FPS, zeby bylo ladne i w miare plynie chodzilo chociaz w pol rozdzialki matrycy czyli 1440x810 ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Laptop do gier

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Telewizja "n" - recorder | call of duty 2 problem | pech z mp3?druga sie popsuła | ..radio- czego brak ?? | Zlosliwe sms | GPS do samochodu - jaki?? | Otwieranie porgramów - problem | Spolszczenie Adobe premiere pro | PRETEC I-Disc Bullet | Wzmacniacz gitarowy - problem | Nagrywanie Płyt | problem z folderami (avi, filmy) | NOKIA 2610 | nadajnik i odbiornik w lesie | Jakie kino domowe do 400zł | Głośnik | dojrzewanie | ćwiczenia korekcyjne | seks przyjaciel | quart | dlaczego u mnie | dom czy mieszkanie | centurion | e60 | m jak miłość odcinek 1331 | teen mom | olewanie | latarka paralizator | bożenka | zaczarowana 32 | princess | ekonomia | pizza hut | kokaina we krwi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.