FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5154 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Laska nie chce przedstawic mnie znajomym? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Laska nie chce przedstawic mnie znajomym?"   

hawaiicoco
 Wysłana - 14 marzec 2010 16:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema. Sytuacja wyglada tak.

Jestem z dziewczyna 2 miesiace, zabieram ja na kazda impreze na ktora ide, ogolnie wszedzie gdzie sie da, staram sie zabierac ja ze soba. Jestem towarzyski, 2-3 razy w miesiacu chodze czy to na jakies urodziny, do klubu, pubu..

Za to ona jak idzie gdzies ze znajomymi to idzie sama. Mowi mi jedynie kto bedzie, gdzie to sie dzieje i co beda pili

Co jest kurva grane?! Wstydzi sie isc ze mna? Mimo ze z widzenia znam jej znajomych. Jej kolezanki przychodza z chlopakami, kolegami a ona zawsze sama.

Dodam ze laska zna wszystkich moich blizszych znajomych i rodzine.

Moge byc spokojny czy cos podejrzewac?

arch1ebald
 Wysłana - 14 marzec 2010 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

po chvj ja zabierasz wszedzie ze soba? to jakis spoleczny nakaz jest, zeby panne zabierac na kazda bibe na ktora sie idzie?

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

hawaiicoco
 Wysłana - 14 marzec 2010 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Chcialem prowadzic zycie towarzyskie razem z nia

Nie no zawsze tak robilem, tylko z wczesniejszymi laskami bylo tak ze ja chodzilem z nia i ona chodzila ze mna. Tutaj tylko jest cos nie tak.

Daer
 Wysłana - 14 marzec 2010 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

2 miesiące jesteście razem, a ona zna wszystkich Twoich bliższych znajomych i rodzinę? Szybki jesteś.
A ogólnie to też jej nie zabieraj. 2 miesiące to zaś na tyle mało czasu, że nawet jakby ten związek się skończył świat się nie zawali.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

hawaiicoco
 Wysłana - 14 marzec 2010 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

Po drugie - myslalem ze jezeli ona zobaczy ze ja zabieram, to pomysli zeby zabrac tez mnie ze soba.

Daer spotykamy sie od grudnia. niby 2 miesiace wiecej niz trwa zwiazek. Wiem ze troche sie pospieszylem z tym poznawaniem, ale tak jak pisalem na poczatku, lubie towarzystwo.

Zmieniony przez - hawaiicoco w dniu 2010-03-14 16:37:33

FU
 Wysłana - 14 marzec 2010 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

a nie wpadlo ci do lba zeby jej powiedziec ze tez chcesz z nia wychodzic ?

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Znawca -

hawaiicoco

Owszem wpadlo, ale najpierw chcialem zapytac inso

Daer

Po drugie - myslalem ze jezeli ona zobaczy ze ja zabieram, to pomysli zeby zabrac tez mnie ze soba.

Nigdy nie rozumuj w ten sposób. Trzeba rozmawiać a nie oczekiwać zgadywania.

Ekspert -

SnowSam
 Wysłana - 14 marzec 2010 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro poznała all twoich znajomych i rodzine w ciągu 2 miesięcy to może chce spędzić trochę czasu w towarzystwie gdzie nie będzie ciebie i twoich znajomych/rodziny?

Daer
 Wysłana - 14 marzec 2010 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

To Ty jeszcze z Nią o tym w żaden sposób nie rozmawiałeś, najpierw na Inso poruyszyłeś sprawę???

Ekspert -

hawaiicoco
 Wysłana - 14 marzec 2010 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

SnowSam

To ze poznala to nei znaczy ze chodze z nia na imprezy i z rodzina rownoczesnie

Chodzi o to ze ja ja zapoznalem ale nie znaczy to ze spedzamy caly czas z moimi znajomymi. Glownie chodzi mi o nocki, zeby pojsc gdzies sie pobawic, albo jakas domowka.
Z drugiej strony nie wiem dlaczego, ale glupio mi zadac pytanie dlaczego nie zabierasz mnie ze soba

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Laska nie chce przedstawic mnie znajomym?

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: pomóżcie zrozumieć kobietę | zmęczenie ?? brak ochoty na działanie.... | durna | Gwiazdkowy spampost singli vol34 by Obi | Przerwa w związku - nietypowa sytuacja | O co jej chodzi %D | jak s*******ic fajna znajomosc | studniówka | Dziewczyna i Zona | chora sytuacja | Podrywanie zajętych dziewczyn | taki problem z dziewczyną... :( | poważny problem, czy ona mie olewa? słodka svka? | Miłość a dzisiejsze realia... | Chyba nie do końca rozumiem | Powalone życie... | baroque | Ciapackie wesele | MISHA CROSS | marlena | rozruch tv toshiba | jak wybieramy vol56 edycja loszkowa | oceń numer którego | ukryte terapie | Dominika Gawęda | Co czujecie podczas | oleander | sex maraon | windows 10 | typy penisów | empty | czasopisma erotyczne | bluza z kominiarką | wymioty | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.