FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15440 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Laski są po***ane 
[powiadom znajomego]    
Autor "Laski są po***ane"   

Behemot_
 Wysłana - 16 lipiec 2007 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

zaraz, zaraz, ale ograniczanie mi ilosci alkoholu na imprezie to zamach na moja wolnosc

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 16 lipiec 2007 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

Basikaniol prezentujesz typowo kobiecy sposob odwracania kota ogonem...
my mowimy, ze alkohol na IMPREZIE babe rozluźni i wtedy jej hamulce znikają, a Ty schodzisz na temat, że bawic sie mozna i bez alkoholu...
i zaraz jeszcze powinnas powiedziec, ze faceci tego nie rozumieją, bo muszą sie nayebać i w ogole to kobiety takie bardziej delikatne są, bo alkoholu nie potrzebują...
i juz mamy perfekcyjne zejscie z tematu wraz z przerzuceniem ataku na facetów...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

xaero16
 Wysłana - 16 lipiec 2007 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

to ja moze jeszcze inaczej powiem - na czas wakacji wole byc po prostu wolny.

hit'em up

Xaero85
 Wysłana - 16 lipiec 2007 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Puszczenie laski samej na imprezę to zawsze jest pewne ryzyko, ale nie popadajmy w paranoję, że każda na każdej imprezie się puszcza. Większość chodzi na dyskoteki żeby potańczyć, pogadać ze znajomymi, napić się % i tyle. Nie można jednak zakazywać pannie wyjścia z koleżankami na dyskotekę, zresztą to i tak nic nie da, bo idąc tym tokiem rozumowania nie można jej nigdzie samej puścić, bo wszędzie może nam przyprawić rogi, nawet na studiach jest według mnie większe ryzyko, że pozna kogoś innego. Nie można być ciągle zazdrosnym, bo wtedy nie ma żadnej przyjemności ze związku.
Wogóle nie wiem co się dzieje na tym świecie, jeszcze kilka lat temu to laski drżały o to, żeby facet był jej wierny, a teraz sytuacja się odwróciła.

Znawca -

Avantee
 Wysłana - 17 lipiec 2007 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawa po części się już wyjasniła.
Chodzila na dyskoteki, bo chciała się wyszalec. Ja zawalilem, bo mnie dosyć dlugo namawiala na pojscie z nią, ale ja oczywiscie swoje. Paweł- faktycznie dobry kolega, ale tak jak powiedziala, to jest tylko kolega. Zresztą obiecala, ze mnie z nim pozna.
Dlaczego nei odbierala telefonow? Twierdzi, ze nie chciala, zebym marnowal kasy na paliwo do niej, na dojazd (30km), zeby ją olal. Czemu nie chciala wyjsc ze mna do sklepu? ponieważ nie chciala, zebym sobie robil jeszcze nadzieje, ze cos moze miedzy nami zaistniec.
Dzis rano napisalem jej dosyc dlugi monolog, jaka to ona nie jest, ze taka sraka i owaka. Ona mi rowniez po kilku godzinach odpisala podobnie. Akurat bylem na gg w tym czasie, dowiedzialem sie kilku istotnych rzeczy, na ktore nie zwracalem wczesniej uwagi. Te rzeczy mogly ja faktycznie ode mnie odpychać. Mowila te, ze te ssmsy ze mnie zdradzila ja dobiły.
Asia ma ojca alkoholika, dziewczyna ma problemy ze sobą, nie potrafi do konca wyrazac tego co czuje. Jest znerwicowana, a teraz dobil ją fakt, bo jej ojciec mial wypadek w sobote, a na dodatek dowiedziala sie, ze co za tym idzie, to nie jedzie do Odessy na wakacje w celach leczniczych. To wszystko jej sie zwalilo na głowę i jeszze pogorszenie stosunków ze mną. Jest zalamana.
Powiedziala, ze nie chce narazie nikogo, musi odpocząć od tego wszystkiego i ode mnie rowniez. Powiedziala, ze nie wie czy wroci, ale raczej tak. Najpeirw jednak musi odpocząć, tata musi wyzdrowiec, bo pisala, ze pogorszylo mu sie po operacji :/ Chce miec, jak mowila, spokojniejsza glowę, a ja musze sie zmienic.

Kręcioła

CTA
bluesuit
 Wysłana - 17 lipiec 2007 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

co sie ****a niby wyjaśniło?
jest jak było,
Ty czekasz na nią z otwartymi ramionami,
a ona sobie robi co chce i wie, że w razie czego ma otwartą awaryjną furtkę...

weź żesz daj sobie z nią spokój

Ekspert -

mm2006
 Wysłana - 17 lipiec 2007 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie mówi to wszystko bo nagle zdała sobie sprawę że bez Ciebie nie da sobie rady albo po prostu Pawełek puścił ją kantem.

I jeszcze jedno do Vlad'a - chłopie, Ciebie to powinni ozłocić za te rady nie myślałeś o tym, żeby napisać jakiś poradnik? Chętnie bym kupił z autografem

Avantee
 Wysłana - 17 lipiec 2007 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

W sobote byla w szpitalu u ojca do poznych godzin nocnych. Znam ją nie od dzis i wiem, ze w takiej sytuacji nie latala by za innym. W niedziele byla u krewych, czy oni by jeszcze czasem nie pojechali na tą Odessę, bo byli wczesniej zainteresowani wyjazdem, poniewaz mają samochod. Reszte niedzieli spedzila z mama i bratem w szpitalu. Mowilem jej o tym pawle i powiedziala, ze go poznam i sam zdecyduje, czy do siebie pasują.
Fakt, ta przerwa nie jest mi na rękę, ale zobaczymy co bedzie dalej. Ja sie zmienie, a innego nie ma. Znam ją dobrze i to wiem.

Zmieniony przez - Avantee w dniu 2007-07-17 15:58:39

Kręcioła

CTA
bluesuit
 Wysłana - 17 lipiec 2007 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

ze go poznam i sam zdecyduje, czy do siebie pasują

powiesz, że Paweł do niej nie pasuje, to z nim nie będzie,
a powiesz że pasuje, to będzie?

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 17 lipiec 2007 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

Avantee - to już nawet nie jest śmieszne jak dajesz sobą pomiatać.

znam ją - oczywiście

zielony

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 18 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Laski są po***ane

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18