FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15440 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Laski są po***ane 
[powiadom znajomego]    
Autor "Laski są po***ane"   

CZB
 Wysłana - 17 lipiec 2007 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz uswiadomic sobie ze twoja dupa jest zwykla dupodajka ze wsi i to juz nie jednej A ty jestes frajer. Trzeba cos soba reprezentowac i byc silnym jak facet jest silny to i babce moze wmowic ze ja zdradzil przez to ze nie kupila mu kebaba wczoraj i ona jeszcze go za to przeprosi. Chociaz nie czytalem calego tematu to sadze ze ona robi z toba to samo co wczesniej ci napisalem.

GREG.
 Wysłana - 17 lipiec 2007 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

Avantee: pamiętaj tylko że większość lasek potrafi cudownie odwracać kota ogonem. Całkiem możliwe że teraz nawet czujesz, że skrzywdziłeś ją tymi "bezpodstawnymi" zarzutami... Dodatkowo ma biedaczka takie problemy... ojciec alkoholik, jest znerwicowana itd... więc komu powinna się zwierzyć ze swoich problemów: Tobie czy jakiemuś Pawłowi? Jeżeli by jej na Tobie zależało to pierwszy byś wiedział o jej troskach...

I tak sobie jeszcze myślę, że jak ktoś jest tak załamany i ma takie problemy, to raczej nie szwenda sie po dyskotekach...

Sejdżej
T1000
 Wysłana - 17 lipiec 2007 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

i tak sygnałki sa najlepsze

Czasem coś sprzedaje na alegroszu:
[allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9936423]

Xaero85
 Wysłana - 17 lipiec 2007 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

Łatwo się mówi, żeby ją olał, ale jak się koleś naprawdę porządnie zakochał, znalazł jak mu się wydaje kobietę swojego życia, to zwyczajne olanie jej wcale nie jest łatwą sprawą. Z tego co widzę, to jednak za bardzo do siebie nie pasujecie, wspólne zainteresowania są bardzo ważne, a wy ich chyba nie macie.

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 17 lipiec 2007 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

zakochanie sie, to stan umyslu w ktory sami sie wkręcamy
co jest fajne jesli druga osoba odpowiada tym samym, ale w tym przypadku to tylko źródło niepotrzebnych cierpien..
Ale Avantee - walcz o nią....
moze kiedy dmuchnie ją juz Paweł, Grzesiek, Wiesiek, Zdzisiek, Rysiek i Fisiek (bo jego imienia nie będzie znała, ale koleś bedzie fajnie tańczył) wtedy stwierdzi, że to rozstanie tylko umocniło wasz związek i teraz dostaniesz drugą szanse....
oczywiscie istnieje zawsze ryzyko, że zostaniesz obwiniony o to, że przez Twoją indolencję taneczno - zabawową, została zmuszona do częstej zmiany partnerow i spróbowania jak sie bawi z innymi...
ale to juz Twoje ryzyko....
zresztą "miłość Ci wszystko wybaczy", wiec te kilka członkow penetrujących w międzyczasie wybranke Twego życia nie powinno psuć Ci idyllicznego wizerunku obiektu Twych westchnień....
przecież ona taka biedna jest...
musi to wszystko przemyśleć, poukładać sobie, potrzebuje czasu...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

GREG.
 Wysłana - 17 lipiec 2007 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie tak.

Więc nie zdziw się jak w razie jakiegokolwiek Twojego sprzeciwu na spotkanie z Grześkiem, Zdziśkiem czy też innym Ryśkiem (bo Ryśki to fajne chłopy), ona z szeroko otwartymi oczętami odpowie Ci, że przecież to Ty ją wepchnąłeś w ramiona innego faceta...

Zastanów się tylko, czy to Ci w związku odpowiada...

I nie rozwijam tematu zbytnio, bo zaraz się tu podniesie feministyczny krzyk że wylewamy tutaj swoje frustracje

GaLaZ
 Wysłana - 18 lipiec 2007 02:04      [zgłoszenie naruszenia]

i wez tu kurva teraz zaufaj jakiejs :/ a ile ona miala lat?

...C8 H11 N...

CTA
bluesuit
 Wysłana - 18 lipiec 2007 06:34      [zgłoszenie naruszenia]

a może autor, lubi być pomiatany przez kobiete, jemu pasują klimaty typu,
na kolana i haucz!
kto wie,

Ekspert -

zMar
 Wysłana - 18 lipiec 2007 13:53      [zgłoszenie naruszenia]

hehehe CTA dokładnie to jest takie proste co on powie ona tak zrobi

Zycie jedna wielka kurwa , wkolo same małe kurewki :-))

0_Raziel_0
 Wysłana - 20 lipiec 2007 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

Co do nazwy tematu:
Też mi odkrycie

Co do samego tematu:
Mam wrażenie, że większość tematów w tym dziale jest o tym samym, tylko osoby się zmieniają

EDIT ---> przeczytałem całość... poległem...

Zmieniony przez - 0_Raziel_0 w dniu 2007-07-20 10:57:02

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 18 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Laski są po***ane

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18