FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15440 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Laski są po***ane 
[powiadom znajomego]    
Autor "Laski są po***ane"   

CTA
bluesuit
 Wysłana - 16 marzec 2008 02:00      [zgłoszenie naruszenia]

mów ****a no

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 16 marzec 2008 02:10      [zgłoszenie naruszenia]

Napisał że garbisz się w drugą stronę i lubisz kręcić salta wyskakując z autobusów.
Przykro mi

CTA
bluesuit
 Wysłana - 16 marzec 2008 02:12      [zgłoszenie naruszenia]

autobus autobusem,
ale ****a że chodze jakby dupą przed czymś uciekał to już nie prawda

Ekspert -

bigluchna
 Wysłana - 17 marzec 2008 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

tak gdzieś do początkowych postówja. czemu nie puszczać jej samej, jak miałam chłopa który nie chciał mnie puszczać (jakieś zazdrości, eh) to nie mam chłopa.
ja lubię imprezy, a żeby zabawniej było to on też, a podczas bycia ze sobą nic się nie działo, a nudy to ja nie lubię

yo3k, wlasnie wczoraj bylem na imprezie... zaczynam sie wkurzac w jakis dol popadac chyba.... :P nosz kurde 3/4 na dysce bylo zajetych , ta 1/4 to albo pasztety, albo cos z nimo nie tak, no i pare nie chcialo tanczyc...
może nie wczoraj ale w zeszłym tygodniu byłam na imprezie... zaczynam się wkurzać... nasz kurde albo byli niscy, wysocy ale "niespecjalni" bądź zajęci lub tylko stali pod ścianą i chlali piwo się gapiąc. różne są problemy

"Seks bez miłości to puste doświadczenie.
Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych"
Woody Allen

torben008
 Wysłana - 17 marzec 2008 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

le ja i idz sie ***ać jak cie zostawiła to znaczy ze nie jest ciebie wart

al-jazeera
 Wysłana - 18 marzec 2008 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

Rany czytam te złote rady przeplatane szowinistycznym bełkotem i wszystko przewraca mi się w środku. W jakimkolwiek temacie traktującym o stosunkach damsko-męskich zawsze pojawia się element odwiecznej wojny płci.
O ile łatwiej byłoby gdyby do główek zarówno chłopczyków jak i dziewczynek dotarło że podwójne życie, przekręty i czułe kłamstewka nie są domeną tylko i wyłącznie jednej płci ale OBU.
Jedno jest pewne jeżeli twoja druga połówka mówi coś w stylu "nie wiem czy chcę z tobą być" "odpocznijmy od siebie" itp to można być pewnym że jesteś dla niej/niego towarem zastępczym - lekko używanym do czasu aż znajdzie sobie lepszy.
"niektóre laski lubią władczych facetów" - tak, ale przeważnie w łóżku, a zabaw łóżkowych nie należy przenosić poza nie
"laska+impreza bez faceta=zdrada" nie wiem z jaką patologią związkową trzeba się zmagać by dojść do takiego wniosku, no... ale jeżeli walory intelektualne waszych panien kończyły się na byciu ładnym to jestem w stanie w to uwierzyć
"wszystkie laski to k***y" jasne, a faceci to świnie

Ja rozumiem że przeszłe wielokrotnie powtarzające się przyczyny zakończenia związków mogą doprowadzić człowieka do róznorakich poglądów- ale jakbym ja miała podążać tym torem to chyba musiałabym dojść do wniosku że faceci to bezmózgie, niezdolne do wyższych uczuć twory... mylę się prawda??

Zmieniony przez - al-jazeera w dniu 2008-03-18 22:24:20

CTA
bluesuit
 Wysłana - 18 marzec 2008 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ty już kiedyś tego nie pisałaś/eś czasem?

Zmieniony przez - CTA w dniu 2008-03-18 22:42:23

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 18 marzec 2008 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

To jest inso, nie ma lekko, nowa.
Jeśli spodziewasz się wzajemnego poklepywania się po pleckach idź gdzie indziej; to forum powstało w celu internetowego napinania się, a nie samopomocy, im prędzej to zaakceptujesz, tym lepiej.

oziboy
 Wysłana - 19 marzec 2008 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

Wszedłem w ten temat żeby trochę się pośmiać a tutaj... tylko jakieś wyrazy współczucia. Jeśli ktoś znajdzie w tym temacie jakieś fajne pojechania sobie wzajemnie to proszę o podanie stron.
Z góry dziękuje.

Mężczyźni nie uwierzą, kobiety będą zaprzeczać.

Sadomaczo
 Wysłana - 19 marzec 2008 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jak mi panna kiedyś zadała pytanie czy wybaczył bym jej zdradę, to bez zastanowienia powiedziałem że tak. Zdziwiła się mocno. To jej wytłumaczyłem że gdyby mi na niej zależało to bym się może zastanowił. W jej wzroku można było zobaczyć że poczuła się jak sponiewierana korva z długim stażem. No i oczywiście po jakimś czasie wyszło że zdradzała mnie z jakimś fagasem z pracy.

Takie pytania w stos do mężczyzny to nie tyle pytania co sprytne uświadomienie partnera że jest kołem zapasowym ;)

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2008-03-19 20:30:51

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 18 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Laski są po***ane

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18