FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15440 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Laski są po***ane 
[powiadom znajomego]    
Autor "Laski są po***ane"   

basikaniol
 Wysłana - 16 lipiec 2007 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

bolande88 --- widzisz ona też musisz zrozumieć, że coś Ci się nie podoba, a nie tędy droga w rozkazywaniu,powiedz jej,że nie podoba Ci sie jak z nimi tańczy, ale nie mów by tego nie robiła...a na balangi staraj się z nią chodzić i bawić :)
Klejcun --- oczywiście nie mówię, że tak nie jest ale tu chodzi o to, że koledzy uważają, że tak trzeba ciągle. Każda lubi poczuć,że ma faceta przy sobie i on potrafi powiedzieć nie, ale jak już pisałam wszystko z umiarem i każdy happy :]

nie szukaj tego właściwego mężczyzny,ale staraj się unikać tych niewłaściwych

Znawca -

gienek78
 Wysłana - 16 lipiec 2007 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopie po prostu mówisz, jak pójdziesz sama to żegnaj i koniec gadki.

Miało być opcji a nie obcji - cholender uniosłem się jak pisałem poprzedniego posta i walnąłem byka

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 16 lipiec 2007 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

"Nie ma takiej obcji żeby mi kobieta sama (bezemnie) lazła na jakąś imprezę." a w druga strone tez ma to tak dzialac? czy tez moze pasc"nie ma opcji, zeby moj facet szedl z kumplami na piwo czy poszedl ogladac z nimi mecz"?

basikaniol
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

kemesO---to ile związków by sie rozpadało,dajcie spokój nie zgodzę sie z tym nigdy...jest impra to nie idziesz bo ja tez nie a jak pójdziesz to koniec! sama bym takiego zostawiła,macie źle doświadczenia i tyle:]dodam , że już z imprez wyrosłam, ale na koncerty lubię chodzić i nikt mi nie będzie bronił..

nie szukaj tego właściwego mężczyzny,ale staraj się unikać tych niewłaściwych

Znawca -

gienek78
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie chodzę sam na imprezy i się nie wybieram. Zawsze chodzę ze swoją partnerką. Znam siebie, dlatego nie prowokuje sytuacji, w których mógłbym głupstwo zrobić (najgorsze to zdradzić oczywiście).

Niestety wy kobiety jak się was krótko nie trzyma to same pchacie się w kłopoty.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

bolande88
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

u was tez tak jest ze dziewczyna moze tanczyc ze swoimi kolegami na imprezach?? TO jest normalne, bo ona stara sie mi wmowic ze dla niej to jest normalne i nie mogę jej takich rzeczy zabronic przez co ja mysle ze ze mna jest cos nie tak...

Behemot_
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

Avantee: a zastanowiles sie czemu ona Ci mowila o tym 'koledze'? raz ze pewnie chciala uspic twoja czujnosc. a dwa ze nie chciala wyjsc na zdzire , ktora zostawila Cie dla dopiero co poznanego faceta z dyskoteki . tak to moze sobie/tobie/znajomym wmawiac ze nieczego nie oczekiwala , kolegowali sie , przypadkiem w czasie tego kolegowania u was zaczelo sie psuc i postanowiliscie (hahaha oboje ma sie rozumiec) odpoczac od siebie . jakos tak samo wyszlo ze poczula cos do niego, a ty sie wogole o nia nie starales , nawet przestales dzwonic

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

mhm. jakos nie zauwazylam, zeby mnie na imprezach ciaglo do jakis obcych facetow wogole a juz na pewno nie kiedys jestem z kims w zwiazku. nie ma co uogolniac, ze baba+impreza nie u boku faceta=zdrada.

Avantee
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Moja była wychodzila z tego samego założenia co Ty Basikinol. Tylko z tą roznicą, ze sie jeszcze nie wyszala.

Kręcioła

Behemot_
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:07      [zgłoszenie naruszenia]

basikaniol: Ty dalej kurna nie rozumiesz, chcesz rownych praw w zwiazku, rownego traktowania sprawy wyjscia na imprezy. ale tak nie ma, bo to nie pedalski albo lezbijski zwiazek tylko cos miedzy mezczyzna a kobieta, a te dwa stwory sa zbyt rozne zeby je rowno traktowac, proste

Zmieniony przez - Behemot_ w dniu 2007-07-16 14:07:54

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 18 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Laski są po***ane

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18