FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15537 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Laski są po***ane 
[powiadom znajomego]    
Autor "Laski są po***ane"   

Avantee
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

behemot- to ona przestala do mnie dzwonic. Zabiegala o moje wzgledy, bo jej sie podobam. Prawda, zaniedbalem ja troche, ale tylko tym, ze nie mialem ochoty bawic sie po dyskotekach.

Poje.bana szmata

Kręcioła

Grezegor
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

a jaka jej dales alternatywe na dyskoteki? ;]

kemesO
Analityk
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

basik - nie mam złych wspomnień z imprezami, ale rozumiem, że po prostu nie masz argumentów na poparcie swoich tez, dlatego wyjeżdżasz najprostszym "nie moja wina, że macie złe doświadczenia"...żałosne to trochę
Wszystko rozpadało się u mnie z zupełnie innych powodów.

Po prostu puszczanie dziewczyny samej na imprezę = zdrada, to reguła, która potwierdziła się już chyba w wystarczającej ilości przypadków?

zielony

Ekspert -

basikaniol
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

Behemot_ ----rozumiem Cię, ale twoje podejście mi nie pasi,nie uogólniaj wszystkiego
właśnie autorze co zaproponowałeś jej w zamian tych dyskotek bo jak siedzenie z Tobą w domku to nudne spędzanie czasu...trzeba się czasem wyrwać

nie szukaj tego właściwego mężczyzny,ale staraj się unikać tych niewłaściwych

Znawca -

gienek78
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

Problem jest taki:
Facetowi jak zależy to unika sytuacji gdzie może coś głupiego zrobić (np. nie włóczy się z kumplami po imprezach). Ja znam siebie i wiem, że impreza, muzyka, wódka i kobiety mogą w konsekwencji doprowadzić do tego, że zrobię jakąś głupotę. Kobieta zachowuje się tak jakby nie potrafiła logicznie myśleć - co prawdaż niby kocha ale lubi jak coś się dzieje.
No i idzie na impreze sama a tam może ją zbajerować jakiś typ, alkohol, muzyka i wychodzi głupstwo.

Po prostu to jest tak jak z prowadzeniem samochodu. Nie potraficie tego bo macie kłopoty z wyobraźnią. W związkach obowiązuje was ten sam mechanizm. Dlatego kobiety, które żądają równouprawnienia w związku nie wiedzą co mówią lub nie zdają sobie z tego sprawy.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

basikaniol
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

KemesO --- słuchaj, a jaki inny argument mam podać innego nie ma, tylko takie sytuacje powodują takie myślenie.

Znawca -

zMar
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozumiem Cie ze pozwoliles jej isc na dyske samą przeciez to ze mowiła ze z kolezankami to tak naprawde bylo z "kolezankami" to tylko przykrywka.
Poznala tego Pawla znala jego a że ze wsi byla to w ogóle ja wiem jakie są nasze wiesniaczki (pozdro dla Nich LOL)
Ale ja nigdy bym nie puscil swojej na dyske ze sie zgodziles mogles postawic przed nia ja albo dyskoteka niech wybiera.
Ze dola masz to norma kazdy cos o tym wie.
Ale nie patrz na to ze mowila ze kocha itp to bzdury mowia hmmm o tym zeby nam lepiej bylo ale tak naprawde to slowa tylko bez pokrycia.
Wiem ze ciezko ale moja rada oLej ją ze sie juz pewnie do niej przyzwyczaiłes ale nie jest warta czego czekania na nią.Dla mnie to głupota jest wiele lasek, a ze laski są po***ane to norma
OleJ ją ciezko bedzie nie pisac smskow nie puszczac sygnalkow ale czas goi rany
Pozdrooo

Zycie jedna wielka kurwa , wkolo same małe kurewki :-))

basikaniol
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

ginek78 -- Dlatego kobiety, które żądają równouprawnienia w związku nie wiedzą co mówią lub nie zdają sobie z tego sprawy.
z tego wynika ze związek to uwiązanie i ograniczenie,dla mnie to doopa :/

Znawca -

bolande88
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

z tym dziewczyna sama na imprezie=zdrada to się w 100% zgadzam...

Zmieniony przez - bolande88 w dniu 2007-07-16 14:37:57

Behemot_
 Wysłana - 16 lipiec 2007 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

jesli nie puszczanie laski samej na imprezy to wiezienie, to tak - masz racje zwiazek to wiezienie byli tacy co sie dali zlapac na slodkie pierdzenie o rownosci, zaufaniu i milosci i teraz tematy takie jak ten na forum zakladaja

Zmieniony przez - Behemot_ w dniu 2007-07-16 14:39:06

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 18 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Laski są po***ane

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18