FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1358 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Ledwo ją poznałem i wyjechała (3 tyg). Jak to podtrzymac na odleglość? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Ledwo ją poznałem i wyjechała (3 tyg). Jak to podtrzymac na odleglość?"   

Yackov
 Wysłana - 18 sierpień 2010 12:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dobra panowie. Problem jest (albo i go nie ma?) taki, że jakiś czas temu poznałem panienke. Wspomnę tutaj, że jestem z siebie za***iście dumny, bo to pierwszy raz w życiu, kiedy podszedłem sam od siebie do panny i zagadałem (i to miedzy innymi dzieki Insomni). Pojechałem za nia 3 przystanki dalej, spoźniłem się przez to do pracy, i to ją chyba ujęło
No ale nieważne.

Numer wziąłem, spotkałem się z nią 3 razy i było fajnie.
Niestety, kilka dni temu wyjechała ze znajomymi na wakacje, nie bedzie jej 3 tygodnie. I teraz mam pytanie. Jak zrobić, żeby przez ten czas podtrzymać zainteresowanie? Dodam, że na jednym ze spotkań powiedziała mi, że nie lubi smsowania i nie rozumie ludzi, którzy smsuja ze sobą całymi dniami. Nie odzywac się przez 3 tygodnie, to tak średnio. Zasypywać wiadomościami - też. Zatem jak zrobić, żeby było dobrze ? Nie odzywać się kilka dni i potem posłac kilka esów? Czy moze jakiś inny sposób?
Może problem jest banalny, może go i w ogóle nie ma, ale troche mnie na nią wzięło, uwierzcie mi :)
Tym bardziej, że przed jej wyjazdem zbliżyłem się już trochę do tej cienkiej granicy bycia nachalnym, odwiedzając ją tuż przed odjazdem pociągu na dworcu. Była zaskoczona, ale po wszystkim mi napisała (!), że to było miłe :)
Przez ostatnie kilka dni, codziennie do niej coś pisałem, ale czuje, że mogę przegiąć...
Co robić?

edit:
Jak tak teraz czytam, co napisałem, to problem rzeczywiscie wydaje się być trywialny. Ale wiecie jak to z babami. Nie chce czegos z***ać, tym bardziej, że doswiadczenia nie mam. A ze 3 razy sie ze mna spotkała, to za aż takeigo lamusa mnie nie ma

Zmieniony przez - Yackov w dniu 2010-08-18 13:03:08

kaszel.w
 Wysłana - 18 sierpień 2010 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Dodam, że na jednym ze spotkań powiedziała mi, że nie lubi smsowania i nie rozumie ludzi, którzy smsuja ze sobą całymi dniami. to nie smsuj całymi dniami ;o
Nie odzywać się kilka dni i potem posłac kilka esów? najlepiej odrazu cała kase w 1 dzien przepyerdol na smsy ;o nie umiesz 1 czy 2 smsów cos tam od siebie sklecic ? bedziesz jej pisał ze srasz własnie na kiblu, podtarłes już dupe a kupa w klopie ma kolor brązowy? co to wojsko ze sie meldować trzeba co sie robi, zrobiło i bedzie robić ?

Tym bardziej, że przed jej wyjazdem zbliżyłem się już trochę do tej cienkiej granicy bycia nachalnym, odwiedzając ją tuż przed odjazdem pociągu na dworcu. Była zaskoczona, ale po wszystkim mi napisała (!), że to było miłe :) Przez ostatnie kilka dni, codziennie do niej coś pisałem, ale czuje, że mogę przegiąć...
musisz pojechać zrobić niespodzianke no zalewaj ją dalej smsami to pewnie spyerdoli. Idź na siłownie i zwieksz mase a nie ciagle o jej dupie myślisz. innych zajęc nie masz do wykonania? jakaś vodka z kolegami do wypicia, uderz w klub czy cos
świat sie zawalił bo jakas nowopoznana siksa pojechala na wakacje :(

Zmieniony przez - kaszel.w w dniu 2010-08-18 13:12:44

The more things change, the more they stay the same.

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 18 sierpień 2010 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

jak raz na 2 dni wyślesz sms będzie ok
sam będziesz widział czy odpisuje zdawkowo, na odwal się czy jednak z jakimś zaangażowaniem
moze to ona pierwsza napisze ?
we wszystkim trzeba zachować umiar

Ekspert -

dutchess
 Wysłana - 18 sierpień 2010 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

kiedy ona wyjechała? ile dni temu? odzywała się coś od tego czasu?

fredens
 Wysłana - 18 sierpień 2010 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

przez 3tyg. może sie sporo wydarzyć, nie napalaj sie zbytnio. Napisz jej raz czy dwa, tak jak napisała Słit, a potem poczekaj, czy wyjdzie z inicjatywą

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)
[http://www.facebook.com/felgadesign]
[http://www.insomnia.pl/Polerwoanie%2C_prostowanie%2C_renowacja_felg-t667212.html]

Ekspert -

Moczykijek
 Wysłana - 18 sierpień 2010 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

zadzwoń?

Dla waszej wiadomości znów tu jestem %-)

Znawca -

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 18 sierpień 2010 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

kurva nie rozumiem ludzi co sla te smsy jak oblakani. 100 razy lepiej jest zadzwonic i pogadac pare minut a nie trzepac w klawiature . Smsy to ja moge do kumpla pisac o ktorej na piwo idziemy

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Znawca -

medyk_90
 Wysłana - 18 sierpień 2010 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

3 tyg sporo czasu, ciekawe ile ją weźmie

"Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do p

Znawca -

Pracoholik
DOBRY FACET
 Wysłana - 18 sierpień 2010 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

napewno mniej niz Twoja

zaaaałatwie Cie %-)
by Max Payne 1

Znawca -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 19 sierpień 2010 09:00      [zgłoszenie naruszenia]

Nie nastawiajcie się że od razu będzie źle.
Ja bym radziła jak Sweecia. Sms raz na 2 dni.
Możesz jej też zaproponować jakiś wypad jak wróci. I patrzeć na reakcje.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

MartekGKS
 Wysłana - 19 sierpień 2010 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

hmm..skoro u mnie spotykanie sie przez 3 miesiace roz***alo sie przez wlasnie taki 3 tygodniowy wyjazd z obu stron to chyba nie wroze Ci nic dobrego ale moze.. ja bym sie nie nastawial na sukces

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Ledwo ją poznałem i wyjechała (3 tyg). Jak to podtrzymac na odleglość?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Pieniądze vs miłość | ciągły brak czasu na mnie | czy jestem naiwna? nie wiem co mam teraz robic!!! | letni spampost singli vol 27 by cycata%-) | co zrobic? | Uwodzenie | Warto?? | Upominek na specyficzną okazję | I wyobrazcie sobie | Prezencik dla mojej miłosci ;P | Miłość z obowiazku czy bez? | Ta co się gapi.. | Obojętność | wszystko przez dziewczynę.... | Dziewczyna i Przyjaciółki... | Oskarżony | joanna jabłczyńska | joanna-jabłczyńska | ku8a | blog | jak odzyskać | historia drogi do uzalerznienia | historia alkoholika | jak sprawdzić nip | 147 JTD | cfnm | ginekologów | letni | regulamin | porysowany samochód | polkowice | dirty dancing 2 | xxx 3gp | gta V | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.