FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 63239 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Legalizacja marihuany - apel 
[powiadom znajomego]    
Autor "Legalizacja marihuany - apel"   

edebede69
 Wysłana - 1 marzec 2009 23:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zanim zabierzesz głos w tej dyskusji obejrzyj
[http://www.wykop.pl/ramka/149414/uwazasz-ze-marihuana-powinna-byc-nielegal]

Jak wszyscy wiemy papierosy,alkohol,kawa(lol)sa bardziej szkodliwe
niz marihuana wiec dlaczego nie jest legalna ??Dlaczego społeczeństwo ma na tym tracic zamias zyskiwac ??Czyzby nasi politycy brali gruuuube łapówki za to zeby marihułana byla nielegala?? nie potrfie znales innego racjonalnego wyjaśnienia.

Skarbowy
 Wysłana - 1 marzec 2009 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ty qrwa na bałkanach mieszkasz?
Pisz po polsku

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Daer
 Wysłana - 1 marzec 2009 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

NIe wiem czy temat zostanie - ale pozwoliłem sobie zmienić nazwę, dotąd nie testowałem tej możliwości

Ja uważam, że marihuana powinna być elgalna, mnóstwo innych substancji też. Inna sprawa, że mówienie o większej szkodliwości kawy czy papierosów jest manipulacją.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

anc_kozak
 Wysłana - 1 marzec 2009 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

ja też chce zmieniać nazwy :(

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

prezes85
 Wysłana - 2 marzec 2009 01:58      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wszyscy wiemy papierosy,alkohol,kawa(lol)sa bardziej szkodliwe niz marihuana

dowód proszę

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Adjes
 Wysłana - 2 marzec 2009 07:23      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma po co legalizować jeszcze jednej szkodliwej rzeczy. mj jest ok, ale w ostatecznym rozrachunku nie powinno jej się legalizować, bo byłoby to po prostu dodaniem sobie problemu. pomijając kwestię tego, że z łatwiejszym dostępem do mj ludzie zaczną sięgać częściej po twarde narkotyki...

anyway:
[img3.imagebanana.com/view/li06gl0f/insomj.PNG]

Zmieniony przez - Adjes w dniu 2009-03-02 07:24:37

<riff>

TwoScars
 Wysłana - 2 marzec 2009 07:27      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wszyscy wiemy papierosy,alkohol,kawa(lol)sa bardziej szkodliwe niz marihuana

dowód proszę

Proponuję żebyś w wolnej chwili odwiedził gabinet odnowy biologicznej z aparatem More'a. Pani w takim gabinecie wszystko Ci ładnie wytłumaczą.
A Kawa podnosi ciśnienie, alkohol w nadmiarze uszkadza wątrobę a papierosy zmniejsząją wydolność płuc. To chyba wie każdy.

I apel Ci nie przejdzie, apelować to sobie możesz za wprowadzeniem krótszej edukacji a nie za legalizacją marihuany lol. Mało to da się znaleźć przypadków przemawiających na jej niekorzyść?

[www.GuruPC.ehost.pl] - najlepsze forum informatyczne w sieci! ;)

Daer
 Wysłana - 2 marzec 2009 08:39      [zgłoszenie naruszenia]

Ludzie chcą się truć, uzależniać, etc. Czemu państwo ma im tego zabraniać? Kto na tym zyskuję?
Mże zdelegegalizumy słodycze? Może zdelegalizujmy alkohol?

Ludzie powinni mieć prawo decydować o swoim losie.

Na nielegalnej marihuanie (m.in.) zyskują tylko Ci, którzy prowadzą niezarejestrowaną działalność gospodarczą, sprzedając nieopodatkowany produkt - tzn. mówię tu o organizacjach przestępczych. No i Ci, którzy dostają łapówki.

Apelować o "krótszą edukacę"? To ja już wolę apelujących o legalizację marihuany. Nie widzę nic w tym złego, obywatele mają prawo chcieć zmiany prawa i działać na rzecz popularyzacji takich idei.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

prezes85
 Wysłana - 2 marzec 2009 08:54      [zgłoszenie naruszenia]

A Kawa podnosi ciśnienie, alkohol w nadmiarze uszkadza wątrobę a papierosy zmniejsząją wydolność płuc. To chyba wie każdy.

nie, nie, nie o to chodzi
wpływ na kierowanie pajazdami mechanicznymi

wpływa na agresje itp
swoje zdrowie mozna haratać

Ludzie powinni mieć prawo decydować o swoim losie.
za mało wam oszołomów na ulicach?

Zmieniony przez - prezes85 w dniu 2009-03-02 08:56:07

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

MR.MST
 Wysłana - 2 marzec 2009 09:03      [zgłoszenie naruszenia]

A o dziurach w mózgu po zielonym to czemu nie wspomniałeś?

szy_mek
 Wysłana - 2 marzec 2009 09:41      [zgłoszenie naruszenia]

kto ma palic ten bedzie palic, wg mnie dostep do marihuany jest na tyle powszechny ze kazdy kto chce to sobie zalatwi,jeszcze smaku dodaje fakt ze zawsze to co nielegalne bardziej przyciaga, pytanie tylko kto bedzie na tym zarabial, narazie sa to organizacje przestepcze. na poczatek mogli by wprowadzic zeby mozna bylo miec przy sobie mala ilosc (1-2 gramy). a jesli chodzi o szkodliwosc to sami sobie zobaczcie ile agresji, pobic, zabojstw wystepuje po spozyciu alkoholu, w przypadku marihuany nie znam nikogo zeby ktos po wypaleniu jointa byl agresywny. Wydaje mi sie ze nasze spoleczenstwo nie jest jeszcze na to gotowe,jeszcze znaczna czesc ludzi (mowie o troszke starszych) nie widzi roznicy miedzy marihuana a heroina , dla nich narkotyk to narkotyk.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 76 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Legalizacja marihuany - apel

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76

Warto przeczytać: Szokująca wypowiedź Dalajlamy - "Bush prawdomówny" | Harvard, Yale etc bez egzaminów i wiedzy | CZy rząd nasz oszukuje? | Władza - nie leczone uzależnienie | Senator Piesiewicz | Kradzież w Oświęcimiu | Internet w Polsce pełnoletni :-D | W 2010 r. kończy się polska jazda na gapę przez kryzys!!! | EMPATIA w polityce | Straż Miejska, nowe przegięcia | D.Tusk - PO - Niespełnione obietnice - dyskusja | Kamienice dla niemców | Jaki system sprawowania władzy oraz gospodarczy uważasz za najlepszy? | Jak zostac posłem? czyli bierzemy sprawy w swoje rece %-) | Jak działa demokracja? | Potrzebuje natchnienia %) | ubezpieczenie malucha | technik sekcji zwłok | prosektorium | wywiad z technikiem sekcji zwlok | buzz | sekcyjny | wywiady | hobby | wywiad z technikiem sekcji zwłok | busty | technik sekcyjny zwłok | technik sekcyjny | technikiem sekcji zwłok | skunks | wywiad z balsamista zwłok | dunhill | ziemon | prosektoruum | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.