FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 27647 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Legalizacja narkotyków 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
1(patrz post1= ankieta) 
2(patrz post1= ankieta) 
3(patrz post1= ankieta) 
4(patrz post1= ankieta) 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Legalizacja narkotyków"   

Vell
 Wysłana - 8 maj 2010 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

Opcja nr.4 . Ci ktorzy cpaja "rekreacyjnie" maja dostep tak czy siak . Ci ktorzy cpaja bo juz niestety musza , predzej czy puzniej beda potrzebowali pomocy (leczenia) , a to z kolei idzie na koszt spoleczenstwa .

[http://www.sfd.pl/Po_redukcji_...-t270630-s11.html] - aktualne foto str. 11

Nihil curo de ista tua stulta superstitione.

Daer

Alayas, jest na forum parę tematów o mj i stosunku prawa do niej - tam też pisałem, że jestem za tym, by narkotyki były legalnie dostępne dla zainteresowanych, w myśl zasady "jak ktoś chce się truć niech się truje". Byleby połączyć to z zakazem leczenia na koszt państwa ludzi, którzy sami się otruli.

I mimo że tak uważam nie zgadzam się z tym, by przeciwników zmiany statusu prawnego różnych narkotyków (w tym nawet mj) określać "ciemnogrodem". W żadnym cywilizowanym państwie narkotyki nie są legalne, a w większości to nawet mj jest albo nielegalna, albo stosuje się różne ograniczenia. Więc większość cywilizowanego świata to "ciemnogród", co nieco zmienia znaczenie tego terminu.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

sew22

ludzie wy nie rozróżniacie narkotyków. Jezeli ktos raz w tygodniu spotyka sie w piatek z kumplami wypije sobie pare piwek zapali blancika i jest spoko kulturka pełna pośmiac sie mozna, wracasz do domu zjesz cos idziesz spac budzisz sie rano i tyle. Dlaczego za cos takiego mozna trafic za kraty ? Nie spotkalem sie nigdy ani nie slyszalem zeby ktos palac marihuane byl agresywny, powodowal klutnie rodzinne, bił żone czy robil jakies inne przestępstwa. Bo dziala ona zupelnie inaczej, poza tym kazdy moze sobie ja posadzic we wlasnym ogrodku i wychodowac. Nie porównujcie trawki do narkotyków typu heroina gdzie kolesie walą sobie to po kablach ledwo chodza i wyżera to im mózgi, no prosze Cie człowieku ty chyba nigdy nie miales zadnej stycznosci i nie wiesz o czym ty piszesz.

Daer
 Wysłana - 8 maj 2010 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatni temat o marihuanie z tego działu:
[http://www.insomnia.pl/Legalizacja_marihuany__apel-t607919.html]

Proponuję, by ewentualną dyskusję ograniczoną tylko do kwestii "mj a inne narkotyki" przenieść tam. Ten temat w założeniu miał być bardziej ogólny, o ile dobrze zrozumiałem intencje autora.

Specjalista -

sew22
 Wysłana - 8 maj 2010 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

hm dear wobec tego caly ten temat w ktorym sie wypowiadamy jest bez sensu, skoro w tym temacie wszystkie narkotyki wrzucamy do jednego worka to świadczy tylko o zacofaniu na pewne tematy i patrzeniu jednostronnie na temat który wyglada zupelnie inaczej, tak samo jakby teraz zdelegalizowali alkohol bo by w polsce przybylo pijacych osób i wycofali by piwo dla normalnych osób, to przeciez chore, ale wlasnie taka dyskusja panuje w tym temacie.
to jest tzw. patrzenie na temat ze albo cos jest biale albo czarne i nic pośrednio

Zmieniony przez - sew22 w dniu 2010-05-08 14:53:49

Daer
 Wysłana - 8 maj 2010 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

Źle mnie zrozumiałeś. Możemy sobie dzielić narkotyki na różne grupy i w oparciu o te podziały mówić "te tak, tamte nie". Po prostu nie chcę, by ten temat zmienił się w kolejny temat o mj.

Specjalista -

Vell
 Wysłana - 8 maj 2010 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

Sew22 , zielsko to narkotyk , czy Ci sie to podoba czy tez nie . Zacytuje tutaj text mojego dobrego znajomego , pod ktorym tez sie z czystym sumieniem podpisuje ... "...Łatwiej jest wierzyć, że narkoman to wychudzony wrak ludzki ze strzykawką w dłoni. Marihuana jest narkotykiem , a jej niebezpieczeństwo wynika z popularności i aury niewinności..." . Wiec nie wciskaj tu kitow ze kokx czy amfa to zlo , ale juz mj. to "swiete ziele" . Poczytaj sobie o ludziach uzaleznionych od thc , ile kasy rocznie pakuje sie w takich delikwentow po to zeby ich leczyc , tworzyc nowe miejsca w osrodkach itd.
Wpisalem w przegladarke "marihuana uzaleznienie" , i znalazlem takie oto forum . [zielonyklopot.prv.pl/] , wejdz sobie w dzial "Mądra bliskość " , poczytaj i powiedz mi ze zielsko to nie narkotyk .

sew22
 Wysłana - 8 maj 2010 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

vell wiesz dlaczego wysyla sie takich delikwentów do ośrodków ? Bo na poczatku zostają złapani z zielskiem mają ultimatum - idziesz do paki albo na odwyk. I dlatego wlasnie sie tyle pieniedzy wydaje na to. Sa ludzie ktorzy przesadzaja ale tak jest ze wszystkim - alkoholem, jedzieniem sexem itd. Wszystko jest dla ludzi poza tym wiadomo jak dziala na orgaznizm mj a jak amfetamina - amfetamina niszczy organizm bardzo szybko, a mj ma szkodliwosc podobną do papierosów, widzisz tu roznice ? Poza tym te forum no spoko mozna i tak, wszedlem zobaczylem temat dziewczyny ktora sie żali ze jej chlopak pali...wlasciwie nie robi jej nic zlego poza tym ze pali i jej to przeszdzadza. To juz problem jej...gdyby to bylo zalegalizowane i bylo na równi z piwem, zapewne nie przeszkadzalo by jej to. I tu jest wlasnie jej problem. Jednoczesnie sa nizej wpisy w jej poscie podobnej dziewczyny ktora tez pisze ile to juz razy sie rozstawala i ciagle wraca do chlopaka. Czemu ? Bo on jest normalny lubi sie spotkac czasami z kumplami i zapalic przy piwku a to tylko i wylacznie jej przeszkadza, bo on z tego powodu nic jej nie robi (chodzi mi o skutki palenia)

Zmieniony przez - sew22 w dniu 2010-05-08 15:15:57

Vell
 Wysłana - 8 maj 2010 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

No widzisz , a ja wczytalem sie troche bardziej w posty tam zamieszczane , i ze zdziwieniem stwierdzam , ze ludzie ktorzy sie tam zglaszaja o pomoc (a jest ich tam od zatrzesienia) , sami prosza o pomoc i adresy osrodkow w miastach z ktorych pochadza ;)
Potrzebuja pomocy nie przez konflikt z prawem , tylko przez to ze skutki palenia zielska spowodowaly ze zycie stalo sie dla nich za duzym korkiem . Zawalaja szkole , prace , kontakty rodzinne i generalnie ogolnospoleczne .
Wypowiadaja sie tam rownierz osoby takie jak zony , matki czy rodzenstwo osob uzaleznionych od zielska , ktore boja sie o swoich uzaleznionych bliskich , a nie tylko rozhisteryzowane malolaty .
Nie zrozum mnie zle , ja sam lubie sobie przypalic (od czasu do czasu ), ale nie wszyscy ludzie maja swoje zycie pod kontrola , i przez to legalizacja nie ma niestety racji bytu .

Ps . Ta laska ktora kilka razy wracala do swojego uzaleznionego boyfrenda jest poprostu wspoluzalezniona , poczytaj sobie o tym , takie osoby tez wymagaja psychoterapi .

sew22
 Wysłana - 8 maj 2010 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

tu masz racje, ale to jest tylko i wylacznie problem ludzi ktorzy nie potrafia zapanowac nad tym i to są wyjątki. Dzisiatki jesli nie setki moich znajomych ktorzy z czasu sobie zapalą, kazdy z nich teraz powiedzmy ma przypal ze znajduja przy nich cos - wszyscy oni moga isc do paki i wtedy to dopiero zawalą rodzine, prace itd. O to mi chodzi powinna byc legalizacja do jakis tam malych ilosci przy sobie MJ takie jest moje zdanie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 27 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Legalizacja narkotyków

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Warto przeczytać: zlodziejskie panstwo | Lepper odwolany...czy na pewno? | HARDCORE !!!! %) | Kaczyńscy i media | KrUs yes or not | prognoza przedwyborcza- jesień 2007 | tłumiony protest | WYBORY 2007? ZAGLOSUJ!!! | O podatkach - nie daj się oszukiwać! | UPR - Wasze Pomysły na Promocje | Test na poglądy polityczne | zaprzac posla do roboty | Filmy-dokumenty polityczne. | zostajesz dzis premierem-twoje decyzje? | szybkie pytanie | pytanie do wszystkich! | fl studio | studio | muzyka | IBS | drażli | kliczko | bula | dziwki | egonegon | osiema | pwsftvit | disturbed | podtlenek | vitoss | wizualizacje | 3ds max | Testoviron | -Testoviron | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.