FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2586 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Lek przed jazda samochodem 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Lek przed jazda samochodem"   

huehaha
 Wysłana - 24 maj 2010 17:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Jak w temacie. Borykam sie z tym problemem juz od paru lat ale jakos daje rade. Chodzi tu o to ze podczas jazdy (jako pasazer) dostaje jakiegos ataku. Jest to takie dziwne uczucie w okolicach brzucha, przy ktorym chce zeby samochod szybko zwolnil. Napewno nie jest to choroba lokomocyjna, poniewaz zadne aviomariny nie pomagaja. Czy ktos ma podobny problem? Wie jak temu zapobiec? Pozdrawiam!

Huckenbush
 Wysłana - 24 maj 2010 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też nie lubie jeździć jako pasażer, czuje wtedy pewien dyskomfort jeśli to ja nie prowadze.

[s4.ifotos.pl/img/amnesty-i_rwxxxaw.jpg]

huehaha
 Wysłana - 24 maj 2010 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

to jest za***iscie uciazliwe. a jak to sie u Ciebie przejawia Huckenbush?

Kniaz
 Wysłana - 24 maj 2010 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

huehaha mam podobnie tyle, że mnie kuriwca trafia jak ktoś niezdecydowanie jedzie, ostatnio jechałem ze znajomym który niedawno zdał, prosta droga, skręca w lewo, samochód z naprzeciwka jest jakieś 800 metrów od nas mimo to on czeka aż przejedzie.

Spróbuj się może jakoś odprężyć, jakiś chillout magiczne zioła czy coś

INSOMNIA
 Wysłana - 24 maj 2010 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

ja sie nie czuje bezpiecznie jak ktos za szybko jedzie,
ale to dlatego ze jak sie w***alem nie bedac prowadzacym auto do rowu,to kolanami siedzienia z przodu polamalem i dach wybilem do gory przyczyna nadmiera predkosc i zbyt duza pewnosc siebie kierowcy,wiec teraz czasem mam male leki jadac z kims.

walcze z tym,
ale jadac nad morze trulem dupe kumplowi zeby nie jechal wiecej niz 110 i nie wyprzedzal ryzykownie

huehaha
 Wysłana - 24 maj 2010 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

no powiem ci ze w tamte wakacje, jak jechalem samochodem relaks pomagal. rozluznialem nogi i w sumie bylo bezstresowo. powiem ci ze pare razy probowalem rozgryzc o co tu moze chodzic. np jak jechalem samochodem caly czas prosta droga to po pewnym czasie zaczalem sie bac, albo jak samochod ma takie zawieszenie ze jest strasznie miekko to tez sie balem. ostatnio jechalem autobusem (jak autobusem jade to raczej jest elegancko) i zaczal ostro podskakiwac to dostalem ataku.

elgoff
 Wysłana - 24 maj 2010 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam podobnie, jak jeździłem sporo jako pasażer to nie, ale jak już od wielu miesięcy niemal 100% czasu siedzę na fotelu kierowcy, gdy trzeba usiąść na fotelu pasażera to się dziwnie czuję

@Presecutor: jak mogłeś połamać fotele i dach? Aaa, pasy

o0o0o

INSOMNIA
 Wysłana - 24 maj 2010 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

siedzialem z tylu na srodku,a w rowie uderzylismy w przepust,
a ja najpierw do przodu,a potem w gore

DomPas
 Wysłana - 24 maj 2010 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

Mialem identycznie gdy bylem mlodszy... pomagala jazda bez pasow przy otwartym oknie(swieze powietrze)

czuk321
 Wysłana - 24 maj 2010 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

to Ci siedzi w psychice ja to mam ze jak jadę jako pasażer i powyżej 140km/h to tez odczuwam lęk

Kisielu
 Wysłana - 24 maj 2010 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też tak mam, ale nie żadne uczucia w brzuchu, ja się zwyczajnie boję..
Ile ja się "nahamuje" w podłogę jak jadę jako pasażer
Tylko z paroma kumplami się nie boję jeździć.
Myślę, że to też podobnie jak ma Prese, skutek paru wypadków. A po drugie to ja spokojnie raczej jeżdżę i jak ktoś przyciska bez sensu to mnie to wyprowadza z nerw.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Lek przed jazda samochodem

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Bańki | cwiczenie po zabiegu na skrzywiona przegrode nosowa | streptococcus agalactiae u mężczyzn | Niedowidzenie czy nadwzrocznosc ? | Inso Medycy pomóżcie,coś ze stopą | Mała rana i bół przy ściąganiu skóry | Proszę o pomoc w interpretacji wyników krwi? | Przy wzwodzie skóra nie do końca ściągnięta | Co pierwsze antybiotyk czy probiotyk(osłonowa) | Takie coś działa ? =o | Kolano | Wyciągniecie śruby z kostki. | na kaca? | Zakucie się i spuchnięcie palca | Problem z głową | Brak Apetytu | Zły Dotyk | nawigacja | gps | global trade | hardcore | Vesoly | kaim | mrozowska | kelly hart | Ignatus | Łysy łeb | Łysy | Skaarj | ewa kaim ckm | ewa kaim | palio imobilajzer | IMAKING- | IMAKING | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.