FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1365 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Letnia opona a ubezpieczenie OC/AC 
[powiadom znajomego]    
Autor "Letnia opona a ubezpieczenie OC/AC"   

lou_ette
 Wysłana - 13 styczeń 2010 11:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jako, że moja zimówka przyczepnością i bieżnikiem nie grzeszy to chcę wrzucić do auta lans 17`tki na letnie nowej oponie.

Tylko właśnie, jak to ma się do ubezpiecznia? Słyszałem ploty, że mogą odmówić wypłaty za szkodę (chodzi mi głównie o AC) bo samochód nie był przygotowany do zimy ...

Jeszcze przydzwonię do ubezpieczalni ale pewnie mi powiedzą, że muszą no bo jak to tak w zimie

dzięki pozdr.

audi80gliw
 Wysłana - 13 styczeń 2010 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

Mialem wypadek kiedys, tyle ze ciagnelem z OC kolesia. Balem sie tez troche tego, bo mialem letnie, ale rzeczoznawca powiedzial ze nie ma obowiazku jezdzenie na zimowych oponach. W AC jedynie moga CI robic problemy jesli w umowie bedzie jakas zmianka o tym

lou_ette
 Wysłana - 16 styczeń 2010 11:45       [zgłoszenie naruszenia]

Mało! Chodzi mi o HDI jakby ktoś coś :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Letnia opona a ubezpieczenie OC/AC

Warto przeczytać: przyciemanie szyb | prawko - ile odwlekac? | Woskowanie | kolejny egzamin?? | najlzejszy samochod do przerobki | poszukuje info o Oplu Astrze GT | Szkoda AC... prosze o szybka pomoc | Wypasiony kłąd | KASK NA MOTOR DO 700 zl ????? | Prawo jazdy od 16 lat od lipca 07'' - prawda? | Auto-wroclaw | Laguna - używana | jakie opony LETNIE w rozmirze 175/70/13 | Renault Clio | Peugeot 106:) | Pytanie odnośnie badań wzroku na prawko | adept | praca w fm | redtube | kabała | abstrakcyjny | figura playboy 2008 | wierzbicka | kiedy rozmawiac z synem o seksie | paranoja | Chamskie vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | na wspólnej | slaba erekcja | na jakich uczelniach w warszawie można studiować dietetykę | jak poznać że dziewczyna jest zainteresowana | wiarzbicka playboy | wazelina | rzut ukośny | kokonuta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.