FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3223 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Lewacy i ich chamski sposób dyskusji 
[powiadom znajomego]    
Autor "Lewacy i ich chamski sposób dyskusji"   

wax
 Wysłana - 29 styczeń 2011 21:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wlasnie przegladalem sobie filmweba, dyskusje o filmie "agora" z ewidentnie lewicowo-postepowo-antyklerykalnym przeslaniem. Tak sobie czytam i natrafilem na taki charakterystyczny fragment...
Osoba A pisze: " zgadza się z tymi gadkami. Mnie też to raziło. Właściwie to nie wiem czym ten film miałby się różnić od typowego filmu o Jezusie, który w serwują święta telewizje przed południem... Choć nie powiem, że film zły, ale po takich recenzjach uwierzyłam, że powali mnie na kolana."
i Charakterystyczna lewcka odpowiedz osoby B :"Współczuję kalectwa umysłowego.
''Właściwie to nie wiem czym ten film miałby się różnić od typowego filmu o Jezusie, który w serwują święta telewizje przed południem''
Ha! To ci dopiero!
"

Naprawde, moj wpis akurat w tym wypadku nie jest spowodowany checia pojechania lewakom, ale zauwazylem, ze co krok stosuja wlasnie taki chamski ton wypowiedzi i troche mnie to ciekawi, bo wyglada jakby wszyscy korzystali z jednego szablonu. Przyznajcie sie co to za szblon :). Mnie sie to ewidentnie kojarzy z np. gosciami z Kurate Tsumami i tekstami o "nie maniu pojecia o tym". Moze kilka razy zdarzylo mi sie w sieci przeczytac jakies sensowne pro-lewicowe teksty, reszta to mieszanka wlasnie takiego chamstwa i agitacji.

blublaty
 Wysłana - 29 styczeń 2011 21:28     
 Usunięta przez Daer za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Paul_Finch
 Wysłana - 29 styczeń 2011 21:32     
[zgłoszenie naruszenia]

wax
 Wysłana - 29 styczeń 2011 21:32     
[zgłoszenie naruszenia]

xpander
 Wysłana - 29 styczeń 2011 21:37     
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

blublaty
 Wysłana - 29 styczeń 2011 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

jest napisane dotyczy tego co zostało napisane, a nie tak jak w tym przypadku czegoś nienapisanego. A co do chamstwa. Chyba najwięcej jest go po stronie prawicowych bojówek.

ciś typie

wax
 Wysłana - 29 styczeń 2011 21:45     
[zgłoszenie naruszenia]

blublaty
 Wysłana - 29 styczeń 2011 21:49     
[zgłoszenie naruszenia]

xpander
 Wysłana - 29 styczeń 2011 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

Poziom dyskusji w necie ogólnie stoi na wyjątkowo niskim poziomie. Nie ma w tym rozróżnienia na lewice, prawice czy centrum. Net jest pełen różnego dziwnego towarzystwa, które pod pozorem anonimowości może praktycznie bezkarnie obrzucać innych gównem- niestety dużo ludzi z tego korzysta.

Znawca -

wax
 Wysłana - 29 styczeń 2011 21:53     
[zgłoszenie naruszenia]

SgrA
 Wysłana - 29 styczeń 2011 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

Zdefiniuj lewak

Chyba najwięcej jest go po stronie prawicowych bojówek.

O ile narodowców, faszystów i nazistów zaliczymy do prawicy.

Zmieniony przez - SgrA w dniu 2011-01-29 22:03:39

"Biorąc do ręki jakiś tom, traktujący np. o teologii albo szkolnej metafizyce, zapytujemy:
Czy zawiera jakieś rozumowanie abstrakcyjne dotyczące wielkości lub liczby? Nie. Czy zawiera jakieś
oparte na doświadczeniu rozumowanie dotyczące faktów i istnienia? Nie. A więc w ogień z nim,
albowiem nie może zawierać nic prócz sofisterii i złudzeń!"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Lewacy i ich chamski sposób dyskusji

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Kalkulator wyborczy | powiedzcie Polakom kim jestescie | Korwin-Mikke kiedys go lubilem... | Skandal w TVP- nagranie | niepublikowane tasmy kaczmarek vs krauze | Huntington | ""Wzrasta PKB, spada bezrobocie"-baner PiS | Prawda o idolu niektorych z was prosze bardzo... | Dlaczego jestes za PO?? | Korupcja-geneza ,implikacje,sposoby likwidacji | wybieram | Debata Tusk vs. Kaczyński | Donald Kłamliwy | Prasówka z ostatniego okresu | Debata Tusk-Kwasniewski | Ex posłanka PO podejrzana o korupcje | marta puck | puck | tuning kompa | kicia | mieszkanie razem | plik z pdf do powerpoint | ksw23 | rozstępy | ksw | ksw online | bubble blonde | dr-Vitamin | onion movie | znaczenie tatuazu | hyper shred | siatkarki | jak usun?? konto | siatkarki zdjęcia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.