FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7658 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Lewitacja szamana Owako 
[powiadom znajomego]    
Autor "Lewitacja szamana Owako"   

Kamson
Wisła Kraków
 Wysłana - 14 marzec 2008 09:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Niemiecka ekipa telewizyjna sfilmowała moment lewitacji afrykańskiego szamana. Według informacji, które udało nam się uzyskać od naszych niemieckich kolegów z telewizji - film jest autentyczny!

Lewitacja człowieka to swobodne unoszenie się w powietrzu wykorzystując siłę, która jest związana z energią posiadaną przez każdego z nas. Bez problemu lewitował Stefan Ossowiecki, najsłynniejszy polski jasnowidz. Aby to zrobić, Ossowiecki kładł się na plecach, po czym po chwili zaczynał się unosić pod sam sufit. Świadkami jego pokazów były dosłownie dziesiątki znakomitych postaci przedwojennej Warszawy. Po każdym takim pokazie Ossowiecki był zupełnie wyczerpany.

Ostatnio pisaliśmy Wam o Johnie Changu, głównym bohaterze książki "Mag z Jawy". W książce znajduje się opis wydarzenia, kiedy Chang zdecydował się zrobić pokaz lewitacji dla autora książki, który był świadkiem tego wydarzenia. Chang tłumaczył, że w momencie opanowania sztuki posługiwania się energią Chi przed każdym człowiekiem otwierają się "bramy" do kolejnych umiejętności, który są uważane powszechnie za nadzwyczajne, jak jasnowidzenie, widzenie aury i duchów, bilokacja, materializacja czy wreszcie lewitacja. Chang przez chwilę medytował, po czym nagle zaczął unosić się w powietrzu. Odmówił zdecydowanie występów przed kamerą, gdyż tego typu pokaz został by odebrany jako chęć pochwalenia się z pobudek egoistycznych, co jest sprzeczne z kodeksem chińskich mistrzów energii Chi.

A więc lewitacja jest faktem. Dość długo przyszło nam czekać na film pokazujący wiarygodny przypadek lewitacji, ale wreszcie (wszystko na to wskazuje) taki film został nagrany. Stało się to za sprawą niemieckiej telewizji, która nagrywała film dokumentalny o afrykańskich obrzędach szamańskich. Jeden z miejscowych szamanów o imieniu Owako obiecał im zrobić pokaz lewitacji. W tym celu wytyczył wcześniej krąg, na którym rozpalił ogień. Wewnątrz kręgu przez dłuższy czas medytował, po czym nagle ku zdumieniu ekipy telewizyjnej zaczął się unosić. Poniżej jest zapis wideo tego niezwykłego wydarzenia. Jego lewitacja była krótka, każde swobodne "unoszenie się" trwało od kilku do kilkunastu sekund. Na koniec pokazu szaman był całkowicie wyczerpany. To element podobny do tego, który znajdziemy w opisach lewitacji Ossowieckiego.

Wracając do niemieckiego filmu - wszystko wskazuje na to, że jest on prawdziwy i nie mamy do czynienia z mistyfikacją czy oszustwem. Sam moment lewitacji Owako był filmowany niezależnie przez dwie kamery. Jedna statyczna z planem ogólnym, a druga trzumana przez operatora, który był obok szamana. Niemieccy dokumentaliści są przekonani, że mieli do czynienia z autentycznym przypadkiem lewitacji. Oto zapis wideo tego wydarzenia:

Inso 2015

Znawca -

varna
 Wysłana - 14 marzec 2008 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

mnie to przekonuje

pajak987
 Wysłana - 14 marzec 2008 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

Jakbym zobaczyl to bym uwierzyl

Oski_m
 Wysłana - 18 marzec 2008 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jakby było jaśniej to bym uwierzył.

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

rosol_007
 Wysłana - 18 marzec 2008 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Jakby to nie bylo krecone w nocy to by bylo bardziej przekonywujace :) imo kolejny "zwykly" numer z lewitacja...

Chociaz nie powiem, ruchy takie nawet realistyczne :)

Zmieniony przez - rosol_007 w dniu 2008-03-18 22:38:38

Zmieniony przez - rosol_007 w dniu 2008-03-18 22:42:46

om
 Wysłana - 18 marzec 2008 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

znaczy sie ja mam jedno pytanie - jak on twierdzi ze on to robi...
w sensie jak to tlumaczy i co mu daje taka siłę

bo mnie nie obchodzi sam efekt, bardziej jego tlumaczenie

pajak987
 Wysłana - 19 marzec 2008 08:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dobre duchy mu pomagają

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 19 marzec 2008 09:22      [zgłoszenie naruszenia]

a ja mysle ze kolejna sciema pod publiczke, czemu zawsze w takich przypadkach sa tylko szemrane ciemne filmiki, a inne wydarzenia zawsze sa dokumentowane i filmowane doglebnie i szczegolowo ? czy mozna o tym czytac na jakichs powaznych stronach ? oczywiscie nie.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

varna
 Wysłana - 19 marzec 2008 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

ee, Kleju, widać że to poważna sprawa a Ty jak zwykle sceptyczny.

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 19 marzec 2008 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

jaka powazna ? na tym polega naiwnosc ludzi, pzrerost formy and trescia, pseudoprofesjonalne wykonanie i to juz dla nich niepodwazalny dowod. Kamson nawet zrodla nie podal, a dla niektorych to juz niepodwazalny dowod. Nawet nie jest napisany jaka stacja, kto , gdzie, tylko jak zwykle ogolniki "niemiecka stacja" i oczywiscie niepotwierdzone mity i legendy o Ossowieckim itd. po czym napisane z cala pewnoscia "lewitacja wiec jest faktem" LOL. Nikt nigdy nie pokazal lewitacji w kontrolowanych warunkach.

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2008-03-19 11:16:38

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

om
 Wysłana - 19 marzec 2008 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

zostan astronautą przeleć sie na księzyc i osobiście doświadczysz
ogolnie od bodajze 1647r kazdy szaman powinien wiedziec jak tlumaczyc swoje zdolnosci wiec jestem ciekaw jego gadki

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Lewitacja szamana Owako

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Z czoła dziewczynki wydobywają się... kawałki szkła. | Ponoć najlepsze nagaranie "Nessie"! | Czy pole magnetyczne leczy? | Duch Teresy Hidalgo Przyczyną Tragicznego Wypadku | Niezwykłe zjawisko w Chinach! | Chłopiec, który nie czuł bólu | Mężczyzna przeżył upadek z wysokości 1000m. | Wszystko o UFO | Czy Obcy podarowali nam AIDS/HIV? | Udokumentowane historycznie nawiedzenie przez ducha | Emilcin 1978 r. - prawda czy fikcja ? | Zasady obowiązujące w dziale | Dziwna sprawa.... | Zdjęcia | Dzieworództwo | Zmiany orbity Ziemi | na co spust | slodki | pedofil | multipla | drum and bass | papa termozgrzewalna | dziurka od klucza | polkowic | porady prawne | modlitwa do szatana | Jak namówić dziewczynę do stosunku | zulu gula | fruit of the loom | showup podobne | on nie chce się kochać | bonus bgc | co to jest sog | jak odzyskac e meil i haslo do google | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.