FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8971 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Licencja ochroniarza 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Licencja ochroniarza"   

Laskoś
 Wysłana - 25 grudzień 2008 14:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam pytanie gdzie mogę w Poznaniu zrobić I stopien licencji ochroniarza?, oraz czy prawdą jest, że muszę mieć skończone 21 lat? Dziekuje za odp.

Spokojnych Świąt,
Pozdrawiam

ogarniSIE
 Wysłana - 25 grudzień 2008 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

[www.google.pl]

LICENCJE I STOPNIA PRACOWNIKA OCHRONY FIZYCZNEJ:
Licencja upoważnia do realizacji zadań ochrony fizycznej, w ramach specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych lub zespołów konwojujących wartości pieniężne, oraz do wykonywania bezpośrednio czynności związanych z ochroną osób, a także sprawowania nadzoru i kontrolowania pracy pracowników nie posiadających licencji.

W kursie może uczestniczyć osoba, która: nie była skazana prawomocnym orzeczeniem za przestępstwo umyślne, ukończyła. 21 lat i ma uregulowany stosunek do służby wojskowej, ukończyła szkołę podstawową.
Kurs jest organizowany i prowadzony w wymiarze 245 godzin (23 dni szkoleniowych), na podstawie Ustawy z dnia 22 Sierpnia 1997 r. "O ochronie osób i mienia". Realizowany jest systemem stacjonarnym oraz samokształcenia kierowanego w czasie dogodnym dla słuchaczy. Posiadamy własną bazę szkoleniową.
Dotychczas przeszkoliliśmy ok. 2300 osób ubiegających się o licencję I stopnia pracownika ochrony fizycznej, osiągając w egzaminach końcowych wysoki stopień zdawalności.
Absolwentom kursu gwarantujemy pracę w naszej firmie.

a w Pzn organizuje

[http://www.deltaplus.poznan.pl/main.php?inc=kursy]

Zmieniony przez - ogarniSIE w dniu 2008-12-25 15:56:22

Laskoś
 Wysłana - 25 grudzień 2008 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki, ja nie mogłem znależć :/

Ventinari
 Wysłana - 25 grudzień 2008 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

Bo ci sie szukac nie chciało, wolales poczekac na jelenia co ci znajdzie, a pozniej zerznac(siebie) głupa.

Znawca -

prezes85
 Wysłana - 25 grudzień 2008 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

ochroniarz moze nie miec takiej umiejętności.

Zmieniony przez - prezes85 w dniu 2008-12-25 20:11:07

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Laskoś
 Wysłana - 26 grudzień 2008 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ventinari- tak na przyszłość, formy zaimka osobowego (Ci/Tobie) piszemy z DUŻEJ literki.

prezes85
 Wysłana - 26 grudzień 2008 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ventinari- tak na przyszłość, formy zaimka osobowego (Ci/Tobie) piszemy z DUŻEJ literki.

jaja sobie robisz?

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Malevin
 Wysłana - 26 grudzień 2008 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

nie, on chce po prostu wykreowac siebie jako inteligenta, pieprznal pierwsza lepsza regulke ktora go nauczyli w szkole, ale mu nie wyszlo, bo nie doczytal, ze to tylko w formach oficjalnych

Laskoś
 Wysłana - 26 grudzień 2008 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

jaja sobie robisz?

o co Ci chodzi?

Laskoś
 Wysłana - 26 grudzień 2008 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra sorki, troche przykozaczyłem, przepraszam

Laskoś
 Wysłana - 26 grudzień 2008 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

Cyzli mam rozumieć, że jeżeli jestem studentem i nie mam uregulowanego stosunku do służby wojskowej to lipa z licencja?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Licencja ochroniarza

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Praca w ochronie na czarno na obiekcie handlowym | Jakie dokumenty | Charakter pracy a CV | Zmiana OFE | Praca - telemarketer? | Zwrot z podatku z UK | Kurier / Dowóż pizzy | praca w szkole po ochronie środowiska | Dochód a staż | Szukaj pracy w internecie | Ile koszuje zrobienie zdjęć na aukcje. | Własny klub | utrata statusu bezrobotnego a kurs | Prace na wysokościach | Preferencje i oczekiwania. | Praca po maturze. | do ust | praktyki | stefaniuk | broda jest | kod ograniczeń nokia 5200 | 330 bmw | jagnik | usuniecie tematu | last light | nabór | kurier but | wawa non stop | stukanie z tyłu głowy | skąd internet | przyjaciółka | techno | sage | ksw 24 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.