FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2577 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Liczę na waszą pomoc.. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Liczę na waszą pomoc.."   

zagubiony1
 Wysłana - 5 marzec 2014 00:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich ! Na bliskie osoby, przyjaciół którym zawsze wyciąga się pomocną dłoń nie mogę liczyć dlatego zwracam się do was. Mam 18 lat, w maju 19. Wcześniej moje życie było kolorowe, byłem szczęśliwy, miałem dziewczynę. Nagle w pewnej chwili w wszytko to znikło, po 3 latach straciłem najbliższą osobę, od tamtej chwili same problemy, stoczyłem się ! od roku latałem na seedzie, amfetamina i dopalacze. Wiadomo jak na początku co okazja, ale po wakacjach 13' byłem w ciągu aż do tej pory. Dzisiaj trafiło mi do głowy że nie chce już tak żyć, tracić dziennie pieniądze i to nie małe, z bogatych rodzin też nie jestem, ale na te gówno zawsze się jakiś patent szybki znalazł żeby mieć zarobić... 2 lata temu przez rok interesowałem się targaniem sztangi, regularnie ćwiczyłem do czasu puki odbiłem w złym kierunku. Chce zrobić coś dla siebie, dzisiaj jest mój pierwszy dzień bez prądu, przed zalogowaniem się tutaj spaliłem ostatniego papierosa i obiecuje sobie że nie będę więcej palił. a od jutra zaczynam pracę nad sobą, jestem osobą która łatwo łapię tłuszcz, i chce zredukować i popracować najpierw nad rzeźbą do lata tego roku później wiadomo masówka. Nie mam pojęcia o diecie i treningu. Chciałbym jeżeli ktoś ten post przeczyta i w tym temacie jest dobry i wie co i jak żeby mi pomógł z tym..

NrG
 Wysłana - 5 marzec 2014 00:48      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro od wakacji do teraz byłeś w ciągu to pewnie wytrzymasz max. kilka dni i się złamiesz, czyli bez terapii się nie obejdzie, jeżeli nie możesz liczyć na bliskich.

Zmieniony przez - NrG w dniu 2014-03-05 00:48:41

.

Znawca -

Vaudeville
 Wysłana - 5 marzec 2014 03:28      [zgłoszenie naruszenia]

3/4 posta to trening

Donald Tusk - zdrajca stanu i wróg Polski nr 1.

niezdalem2
 Wysłana - 5 marzec 2014 05:23      [zgłoszenie naruszenia]

prowokacja, albo klama zjadla ci mózg, poza tym jak waliles od wakacji dzien w dzien tos chudy jak patyk pewnie, zero miesnia. Po za tym to nie masa jest twoim problemem. Ja ci powiem jadlem kiedys ze 2 lata, ale nie ciagami, raz od czasu do czasu, choc byly i przypadki, ze 3 razy w tgodniu. Nie jem 15 miesiecy, ale z tego sie nie wychodzi nigdy.

MrMojo
 Wysłana - 5 marzec 2014 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

Przenieść do Poprawiamy naturę?

Life may be seen as a virus infecting the perfect organism of death.

IwanIV
 Wysłana - 5 marzec 2014 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

c*** wie czy autor prosi o pomoc z dragami czy o rozpisanie diety i treningów

Bareq
 Wysłana - 14 marzec 2014 01:43      [zgłoszenie naruszenia]

niezdalem - a ty czasem nie wychodziłeś już wcześniej z alko?

niezdalem2
 Wysłana - 16 marzec 2014 07:35      [zgłoszenie naruszenia]

no wyszedlem, a co? Tylko ja nie pilem duzo

INSOMNIA
 Wysłana - 17 marzec 2014 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

wyszedlem z alko i wszedles w dragi?
bez pomocy specjalistow nie dasz sobie rady

niezdalem2
 Wysłana - 17 marzec 2014 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie wszedlem w dragi, lolka se czasem zapale, browara tez wypije. A co robi specjalista? Oduczy cie picia i cpania? Sam sie oduczysz. Ja chodzilem na terapie, ale to nic nie daje. Jedynie czas ktory nie bierzesz i nie pijesz daje. Ale jak sie ma przymus picia czy brania to terapia jest super do tego. PO 2 miechach nie ma sie juz chcicy.

niezdalem2
 Wysłana - 17 marzec 2014 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

A ja wszedlem w muzyke. POsluchajcie w dziale media, dodalem wlasnie, mam duzo utworow , 1 juz wydalem, drugi wlasnie 21 marca sie ukarze w sprzedazy. Ale wlasnie, najlepsze numery zrobilem calkowicie na trzezwo.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Liczę na waszą pomoc..

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | jak usun?? konto | siatkarki zdjęcia | remont u ?aby | sperma na bieli? ?.????nie | piotr ?uszcz | od sprzedawcy kunte bez ??adnej | A . 1.lub | si ,ownia hsf | oppwiadania erotyczne | uprawnienia | A . 1.lub | altintopi | OR-MO | najlepsze tematy sonda | polki na emigracji | polki na emigracji i | minekraft | Dostaje odmowy seksu u płci kobiecej | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.