FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2321 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Lie to me - nowy serial 
[powiadom znajomego]    
Autor "Lie to me - nowy serial"   

Daer
 Wysłana - 1 styczeń 2009 12:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6079893,Lie_to_me__powody__dla_ktorych_ten_serial_musi_byc.html]

Nie ukrywam, zainteresował mnie ten serial ze względu na Rotha, premiera w tym miesiącu.
A co Wy o tym myślicie, kogoś jeszcze to zainteresowało?

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

t137
 Wysłana - 2 styczeń 2009 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

może coś z tego być

anc_kozak
 Wysłana - 2 styczeń 2009 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

Niezbyt, jest już "Mentalist" i "Psych".

Jesli czekac na cos nowego, to na Doll House, innowacyjny serial (przynajmniej ja sie z taka fabula nie spotkalem).

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Daer
 Wysłana - 2 styczeń 2009 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ale w tych serialach nie ma Rotha

Edit:
Obejrzałem pilota - zapowiada się dobrze Pierwszy odcinek nie zachwyca, ale pierwszy odcinek Kości też nie powalał. Zachęcił mnie za to do obejrzenia następnego, Roth wykreował postać, której losy chce się śledzić. A to podstawa.
Teraz tylko ważne, by scenarzyści się wykazali.

W poniedziałki HIMYM, w środy Lie To Me, w czwartki Kości - jest co oglądać

Edit2:
[http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6167608,Lie_to_me___widzielismy_pilota__Jestesmy_pod_wrazeniem.html]

W sumie ładnie to opisali.

Zmieniony przez - Daer w dniu 2009-01-22 15:15:13

Znawca -

Daer
 Wysłana - 12 kwiecień 2009 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

Roth to Roth, ale pierwsze odcinki nie zachwycały, zwłaszcza że co kolejny to jakoś taki nudniejszy. Za dużo zblizeń mikroekspresji, za dużo wstawek ze zdjeciami znanych ludzi (na dodatek w każdym odcinku był Clinton, w pewnym momencie zacząłem obstawić ile razy w tym odcinku jego twarz zobaczymy)... I strasznie bijąca po oczach biel w budynku, gdzie urzęduje Lightman. Do tego kwestia głównych bohaterów i ich relacji.

Ale tak od 4-5 odcinka zaczęło się to zmieniać. Wszystko Nie wiem czy ktoś to ogląda, ale jakby ktoś się wahał - zachęcam, trzeba tylko mieć na uwadzę, że pierwsze odcinki odstają od tego, co jest teraz. Miło się ogląda.

Nic wybitnego, jeżeli ktoś czegoś takiego szuka - po prostu coś, co się miło ogląda.

Znawca -

anc_kozak
 Wysłana - 12 kwiecień 2009 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ja ogladalem wszystkie 9 bo mi się nudziło...

Ujdzie, ale z premier które dotychczas widziałem, to najciekawszym serialem jest Castle.

Pomóż zwierzakom !

Daer
 Wysłana - 12 kwiecień 2009 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Podoba Ci się? Bo gdzie nie sprawdzałem, ludzie Castle krytykowali. Myślałem, że tylko mi i mojej dziewczynie się podoba

Znawca -

anc_kozak
 Wysłana - 12 kwiecień 2009 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

Genialnie dobrani aktorzy do dwóch głównych ról, świetne dialogi oraz "wstawki" - chociażby z pierwszego odcinka przy barze " That's new", wątki kryminalne też nawet niezłe.

Lie to me nudzi czesto, może ze 3 ciekawe przypadki były na jakies 18, a jedyny motyw personalny to czy Lightman powie pani doktor, że ją mąż zdradza.

Pomóż zwierzakom !

Daer
 Wysłana - 13 kwiecień 2009 03:39       [zgłoszenie naruszenia]

Ja to w sumie inaczej patrzę.

W Lie To Me lubię postać Lightmana, w Housie postać House'a - oba te seriale to show jednej osoby. W Bones i Castle mamy duety dobrane w sposób bardzo schematyczny. Też konstrukcja serialu prosta jak budowa cepa, ale miło popatrzeć na relacje między tymi postaćmi.
Konkretne przypadki to tylko "tło". We wszystkich wymienionych. Tło ma znaczenie, owszem, ale nie dawałbym tego na pierwszy plan. Wystarczy obejrzeć kilka odcinków któregoś z wymienionych seriali i np. CSI - różnice widać od rzu. CSI nie lubię

A tak w ogóle to Castle bym prędzej do Bones porównał, porównanie z Lie to me przypomina mi porównanie samochodu z rowerem

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Lie to me - nowy serial

Warto przeczytać: | | wege rap | anonymous | kurfa znowu | goolf | extreme | Ania Popek | reklamy erotyczne | augmented reality | sexkamerki | dyskakulia | jange | szrajbus | maci3j | zwolnienie lekarskie | pieczenie w cewce | pieczenie | wiersze | poezja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.