FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1595 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Limfocyty i neutrocyty What da f*ck? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Limfocyty i neutrocyty What da f*ck?"   

maniek112
Lubi koty
 Wysłana - 16 czerwiec 2011 19:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

mialem ostatnio robione badania krwi i moczu w tym biochemia, immunochemia i serologia. Wszystko wporzadku w tym sledziona,nerki itd procz wzrostu limfocytow-57,5% [20-45] oraz spadku neutrocytow- 35,3% [45-70].Robiono mi badania ze wzgledu na moje dolegliwosci jelitowe mianowicie zmieniona konsystencja stolca oraz ilosc wyproznien w ciagu dnia.Doktor powiedziala ze to infekcja wirusowa bo z tego co na necie wyczytalem to potwierdza ze wzrost limfocytow ze spadkiem neutrocytow to zakazenie ale nic na to nie wskazuje bo nie mam zadnych innych objawow procz tych w/w.Wspomne iz przeliczajac liczbe leukocytow mam w normie czyli limfocyty-3,34 tys/ul [1-4.5]i neoutrocyty-2,05 tys/ul [1.8-7.7]. Teraz dostalem badanie kal na pasozyty, czy takie wyniki krwi moga wskazywac na obecnosc pasozytow w organizmie?Wogole co to sa te procenty? skoro w tys/ul mam prawidlowa ilosc.A moze sa jakies infekcje wirusowe nie dajace zadnych objawow?

Zmieniony przez - maniek112 w dniu 2011-06-16 19:20:46

[fapfapfap.soup.io/]
"a tak pokrótce to mam tutaj receptę, dzwoń po prostytutkę albo dzwoń po karetkę"

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 16 czerwiec 2011 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Tak ochoczo doradzałeś wszystkim w dziale, wykazywałeś nowotwory i inne białe kruki w postaci enzymopatii występujących u jednej osoby na 100 000 etc. a z takimi trywialnymi sprawami masz problem?

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2011-06-16 19:42:56

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Ekspert -

Pająk 84
 Wysłana - 16 czerwiec 2011 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

wyleczylem sie z anginy, grzancem z debowego i miodu i zrobilem badania krwi...

wg. lekarza szpital.

nic mi nie jest.

nie polecam

ps. wyniki wskazywaly na stan przed/badz bialaczokwy

Zmieniony przez - Pająk 84 w dniu 2011-06-16 19:59:53

"Ask somebody: Are you mad? Obviously the answer will be negative!
I don't think I am this mad, but who am I to judge myself?
Actually it would be real madness not to make your dreams come true!"
Alain Robert

maniek112
Lubi koty
 Wysłana - 16 czerwiec 2011 20:25       [zgłoszenie naruszenia]

mr donie housie, nie bede sie tlumaczyl przed toba bo bym sie zblaznil a ty powinienes dawno wyleciec bo doradzajac a robie to odswietnie kieruje sie wlasnym doswiadczeniem.zreszta wiedzialem ze bedziesz musial sie udzielic bo co to nie ty wkoncu nie

faktycznie po infekcji jakis czas moga sie utrzymywac leukocyty na takim poziomie bo mam te problemy od kiedy strulem sie lekami.

Zmieniony przez - maniek112 w dniu 2011-06-16 20:28:57

[fapfapfap.soup.io/]
"a tak pokrótce to mam tutaj receptę, dzwoń po prostytutkę albo dzwoń po karetkę"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Limfocyty i neutrocyty What da f*ck?

Warto przeczytać: Prawy migdal mnie....... boli | KRZYWA PRZEGRODA - ZABIEG/OPERACJA | z deka kłuje mnei serce : / | Opryszczka po goleniu? | kilka pytan o soczewki | Ból pleców.... | Ma ktos takie stany jak ja? | wyrywanie ósemki | krem do depilacji - przedawkowanie... | kolejny temat o trądziku. mam zdjęcia. | ciśnieniowiec | sok NONI czy ktoś słyszał? | wlosyt na plecach | Bole mięsni (głownie nogi, dłonie) ciągłe zmęczenie | Trzęsące ręce - pomocy! | ból w krzyżach | bubbelus | temat pracy magisterskiej | pogrzev | Wojtkov2 | marta wierzbicka | Spicebomb | Viktor rolf | Spice bomb | oszczepnicza arena | reporter | dowcipy | chamskie vol14 | rajton | działa wam youtube | trance | abba | kurtka skorzana | Chamskie () vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.