FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3632 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Lingwistyka UW 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Lingwistyka UW"   

Yaxleyy
 Wysłana - 1 lipiec 2015 17:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, na stronie UW jest napisane, że na lingwistyce w ILS można wybierać języki niemiecki, angielski rosyjski, francuski i hiszpański, jednakże na stronie z progmi punktowymi nie ma żadnej lingwistyki stosowanej z hiszpańskim lub francuskim. Ktoś wie, czy może w zeszłym roku nie zostały otwarte te kierunki (w co wątpie). Ew. gdzie mogę spradzić progi punktowe dla lingwistyki angielski+francuski lub francuski+angielski.
Z góry dziękuję.

qpen
 Wysłana - 3 lipiec 2015 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

kórwa zadzwon i sie dowiedz

ktoa ma Ci to lepiej wyjaśnić

Kasmis
 Wysłana - 7 lipiec 2015 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

Yaxleyy
 Wysłana - 8 lipiec 2015 20:41       [zgłoszenie naruszenia]

Przecież tam nie a tego, czego szukałem. Zresztą to już nie ważne.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Lingwistyka UW

Warto przeczytać: Podanie do rektora | wniosek o zmianę kierunku studiów | Jakie studia wojskowe | Politechnika Śląska - rejestracja do grup | Czesne UE wrocław | co po tej bioli .... ; / | Studia doktoranckie, czyli co po magistrze? | Problemy z nauką - nie przyswajanie wiedzy | Progi punktowe | rozpoczęcie I roku WSIZ copernicus | beztalencie na mat-fiz | Czy jeszcze zdaze sie dostac ? | Rozpoczeciie roku w PWSZ Tarnów | Inauguracja roku akademickiego | Co dalej? Proszę o rady :) | Gospodarka przestrzenna | wzmacniacz | paulina sykut | adriana lima | be green | joanna borysewicz | dropsy | niemcy | vistula | motyw dziecka | szczypior | szczypek | bigluchna | miss mokrego pokoszulka | sęp | Marzena | żaba remont | kradziez | jak zalozyc pierscien erekcyjny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.