FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4452 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Literatura podmiotu-pytanko :P 
[powiadom znajomego]    
Autor "Literatura podmiotu-pytanko :P"   

pajaczeq
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 20:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam cała moja praca maturalna opiera się na wierszach. Mam w związku z tym pewien problem, a mianowicie w literaturze podmiotu mam 9 wierszy i nie wiem skąd mam wziąć tomiki z których pochodzą żeby wpisać te ISBN`y itd. Dlatego mam pytania czy jeśli wiersz pochodzi z internetu(bo pochodzi :P) to czy można po prostu podać do niego link? A jeśli tak to jak to poprawnie zrobić. Z góry dzięki.

pozdrawiam

Kasiuńcia
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wykonać opis bibliograficzny dokumentu elektronicznego?

Należy podać:

* Nazwisko i imię lub inicjał imienia autora dokumentu,
* Tytuł,
* Nośnik w nawiasie kwadratowym,
* Wydanie: wersję, datę aktualizacji, copyright - o ile można ustalić,
* Dla dokumentów on-line: adres WWW.

Poprawny opis bibliograficzny wyglądać więc będzie tak:
Prus B., "Lalka", [on-line], Wirtualna Biblioteka Literatury Polskiej, modyfikacja: 2003.01.01, dostępna w Internecie: [monika.univ.gda.pl/~literat/lalka/].

ale zawsze te tomiki lepiej wyglądają ;)

pajaczeq
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli rozumiem że jak chce wpisać wiersz to będzie to wyglądało tak:

6.Morsztyn Jan Andrzej: "Do trupa", [on-line], modyfikacja: 2004.05.04, dostępna w Internecie:[[http://www.literatura.zapis.net.pl/okresy/barok/Morsztyn/do_trupa.htm]].

tak to ma wyglądać jeśli chodzi o ten przykład ? ;]

Kasiuńcia
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

chyba właśnie tak ;) ale głowy nie dam sobie obciąć :P

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 22:37       [zgłoszenie naruszenia]

Tak-jest dobrze zapisane.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Literatura podmiotu-pytanko :P

Warto przeczytać: POMOCY ! Matura ustna z polskiego | Porównaj obraz Boga zawarty w "Hymnie" J. Słowacki | konflikty rodzinne w życiu bohaterów literackich | Matura - Alegoria ojczyzny jako tonącego okrętu. | Prosze o pomoc w wyborze jednego z ośmiu tematow. | matura ustana z j.polskiego !! | [matura] Język blogów internetowych - jakie ksiązki do bibliografi? | Temat maturalny | Wystąpienie | Lektury do matury ustnej | czyny i zasługi XX wieku- pilne! | Powstanie Warszawskie w literaturze, filmie i gfotografii - praca maturalna | Metafory - matura.. | Biografia malarza i pisarza i wpływ jej na twórczość | MATURA USTNA...temat | prezentacja maturalna: uwodzicielskie panie | wybrańczyk | biegły rewident | biegły | ksiegowość | kto w nowym | kto w nowym numerze | kto w nowym playboyu | justyna żyła | skany | sex mama z synem | playboy żyła | zbijanie palet | dupeczki z nk | polska muzyka | polskie hity | dyskoteki szkolne | epizdo maniakalny | sex z tatą | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.