FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1390 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Literatura przedmiotu 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Literatura przedmiotu"   

bartekbrk
 Wysłana - 3 styczeń 2010 19:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, zacząłem wreszcie brać sie za prezentację i potrzebuje pomocy.
Mój temat: Różne postawy wobec bohaterów literackich wobec nieszczęścia dotykającego innego człowieka. Przedstaw je analizując, wybrane utwory dwóch epok
Literaturą podmiotu będą ;
1 Sofokles, Antygona,
2 Mitologia, Prometeusz
3 Adam Mickiewicz, Kondrat Dziady cz III
4 Juliusz Słowacki, Kordian,
Jeżeli ktoś ma pomysły na literaturę przedmiotu to był bym wdzięczny

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 3 styczeń 2010 19:50       [zgłoszenie naruszenia]

"Leksykon literacki", "Leksykon postaci literackich", "Słownik motywów literackich", "Słownik literacki" i wszystkie książki, których są miliony, dotyczące wybranych epok literackich-wszystkie pozycje dostępne w każdej większej bibliotece.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Literatura przedmiotu

Warto przeczytać: Czy to jest Piłsudski? | [his] wladza krolewska i jej ograniczenia (XVI -XVIII w) | (pol) wypracowanie :"moja tożsamosc" | (pol)''iliada'' - Homer | (pol) charakterystyka porównawcza Średniowiecza i Starożytności | (his)Ksiązka historyka do recenzji | końcówka -om -ą | (pol) Mistrz i Małgorzata | (his) Napoleon Bonaparte | (pol) Sokrates tanczacy .J Tuwim analiza | [pol] plotka o weselu | [pol]Opowiadanie zakonczone moralem | wypracowanie | praca domowa - kto pomoze ? | [wos] jedno pytanie PILNE | zadanie z "Chlopow" | bia ko | Pan-Śmierć | Baron | Smierc | Pan Śmierć | Evan | 'Edyta Gorniak' | Kayah | Edyta Gorniak | pomysły na firmę | untergang | vincent | wielka encyklopedia chamów | verdin | praca bez wykształcenia | Porter?wka | czy moja b?ona pek?a | pierwsza mi?o?? | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.