FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4006 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Grafika i Fotografia
Logo wektorowe na storne www 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Logo wektorowe na storne www"   

Corleon
 Wysłana - 29 maj 2013 11:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam Was drodzy forumowicze

Mam wielką prośbę.
Czy mógłbym liczyć na jakiegoś dobrego samarytanina, który zrobiłby mi logo firmy? Jest ono proste...tzn. napis + łatwy rysunek składających się z paru kresek. Żadnego 3D i innych bajerów. Poważne logo do poważnej firmy :)
Szkic jak to ma wyglądać podałbym na PW.
Istnieje możliwość zapłaty, ale miło by było jakby ktoś sobie po prostu potrenował robiąc mi logo ^^

Chętnych proszę o odpowiedź w temacie, a resztę na PW uzgodnimy^^

Pozdrawiam
Corleon

Zmieniony przez - Corleon w dniu 2013-05-29 11:44:59

Moderat
 Wysłana - 29 maj 2013 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

)

bardzo poważna ta firma jeśli szuka naiwniaka który zrobi im logo za darmo.

powodzenia

zbys
Elektronika
 Wysłana - 29 maj 2013 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

Kurvy szybko sie ucza od amerykanow, gdzie na craiglist jest pelno takich "ofert" - zrob sobie portofolio.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Znawca -

elgoff
 Wysłana - 29 maj 2013 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

Wklej tutaj informacje, na pewno ktoś pomoże

o0o0o

Corleon
 Wysłana - 29 maj 2013 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

Moderat
"Istnieje możliwość zapłaty" Czytanie ze zrozumieniem? Zdałeś w tym roku maturę z polaka czy w gimbazie zostałeś na dłużej?

zbys
Szybko od amerykanów uczysz się offtopu. Nie ma to jak pisać w każdym temacie co na język ślina przyniesie by tylko nabijać statystyki.

Zmieniony przez - Corleon w dniu 2013-05-29 23:27:52

zbys
Elektronika
 Wysłana - 30 maj 2013 07:02      [zgłoszenie naruszenia]

Istnieje możliwość zapłaty i co - na taki zachecajacy tryb warunkowy graficy wala drzwiami i oknami.

O jakich statystykach mowisz? Co mi ze statystyk? Placi ktos za nie, czy co? A moze jakies gwiazdki daja? To nie na tym forum.

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Znawca -

Corleon
 Wysłana - 30 maj 2013 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

ale nadal jak nie masz nic konstruktywnego do wniesienia to po co się udzielasz?
Jesteś "grafikiem", nie. Więc po jaką cholerę offtopujesz?

Kichooo
 Wysłana - 30 maj 2013 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

W pierwszym zdaniu szukasz dobrego samarytanina. Potem piszesz, że istenieje możliwość zapłaty, ale potem dodajesz, że jednak najchętniej za psi chvj. Oto dlaczego wszyscy z ciebie ciskają i offtopują.

zbys
Elektronika
 Wysłana - 31 maj 2013 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

Skąd wiesz, że nie jestem grafikiem? Wszystkie reklamy dla gazet i ksiażek telefonicznych dla swojej firmy robilem sam. I były bardzo dobre , a jak już odwaliłem w pośpiechu, to były conajmniej OK. A nie takie wycudowane, jak niektóre zrobione przez wielkie agencje, za jeszcze większe pieniądze, gdzie przez chwilę myślisz: WTF ? I przenosisz wzrok na tę obok - zrozumiałą.

Znawca -

Karyuu
 Wysłana - 4 czerwiec 2013 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

moge podjąć sie tej pracy - cena w zaleznosci od tego jak skomplikowane logo bedzie i ile na nie czasu poświęce (20 zł za godzine )

[http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI]

wojtek90
 Wysłana - 9 czerwiec 2013 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

Poważne logo do poważnej firmy

argh

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Logo wektorowe na storne www

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Moje zdjatko - Patryk | moj PitBull red nose | The Adventures of Starski | A to mój zwykły kot | Kolumna papieska | Moje bydle :) | Moja sunia | Koncert masseya koszalin 27maja | Reportaż z pielgrzymki | Moje fociaki :) | Matylda... | krolewicz imprez aka duramen %-) | Moje zdjęcia z treningu Brazylii :-) | Bosiu na koncertach | Foty z wypadu nad jeziorko 10czer. | Grill u pepona : mecz pol-ekw | te tris | zdjęcia kobiet pod prysznicem | urban | Celebrity oops | biedaki | grzybki | linsday lohan | na sex foto | beach party | sub | bogato | ginekomastia | serce z uśmiechem | kino domowe wieza | basia | biceps | ile mam w biceps | czapkowanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.