FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1126 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Lokal uzytkowy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Lokal uzytkowy"   

trips666
 Wysłana - 26 styczeń 2010 17:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam odłożone jakieś 200tys. i zastanawiam się nad kupnem jakiegoś lokalu użytkowego. Pod wynajem oczywiście. W sumie to tylko jedna z opcji bo w gre wchodzi tez jakieś małe mieszkanie.

Przeglądałem oferty na allegro i trochę nie rozumiem na jakiej zasadzie to wszystko się odbywa. To są jakieś odstępne, czy normalnie własnościowe lokale? Płaci się za to czynsz? A jeśli odstępne, to na jakiej zasadzie?
W przypadku mieszkań to sprawa jest dla mnie bardziej oczywista. Albo TBS, albo własność. Jesli chodzi o lokale użytkowe, to nie bardzo rozumiem od kogo miałoby to byc odstępne.

ariana20
 Wysłana - 26 styczeń 2010 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.poradaprawna.pl/index_pytania.php?co=pozycja&id=560]

"Dmuchawce, latawce, wiatr...do Ciebie po niebie szłam...Tobą oddycham..."

trips666
 Wysłana - 26 styczeń 2010 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nie do końca znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Postaram sie skonkretyzować:

1. Kto jest właścicielem takiego lokalu? Spółdzielnia?
2. Lokal za odstępne mogę użytkować dozgonnie.
3. Czy istnieja w ogole lokale uzytkowe całkowicie wlasnosciowe?

tags
 Wysłana - 26 styczeń 2010 18:59       [zgłoszenie naruszenia]

1 własicielem jest ten od kogo kupiszlokale komercyjne w zasobach SM sa wlasnosciowe ,czynszu sie nie placi ale fundusz remontowy i inne oplaty tak zreszta moze byc rooznie zalezy od spoldzielni

2 odstepna to sa chyba przy wynajmnie np ktos ma lokal w dobrym miescu to zarzada odstepne za ten lokal chociaz włascicielme moze byc SM(ale tego nie jestem pewny wiec popytaj)

3 tak istnieja

Zmieniony przez - tags w dniu 2010-01-26 18:59:29

"to zycie jest jak pieprzone kilka sekund, chcesz zeby bylo tylko dobre? co ty? bierz banknoty,jebac drobne."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Lokal uzytkowy

Warto przeczytać: Żeby nie było że Korwin taki anioł... | KURS DOLARA JAMAJSKIEGO | Cimek kontra komisja | WOJSKO :-D | konto w mBanku? | NIP | szkola w usa | najwyzszy kurs euro: ILE? | KILKA PYTAN ODNOŚNIE POLITYKI | Zatrzymanie przy przeszukaniu, pobieranie krwii. HELP! | Potrącenie psa | Zakladam firme | Dowcip o LPR! | Lewica I Prawica | Marian Curyło - Przemyślenia, odkrycia, cytaty (skarbnica mądrości) %-)))) | W co zainwestować na rok? | dr-Vitamin | onion movie | znaczenie tatuazu | hyper shred | siatkarki | jak usun?? konto | siatkarki zdjęcia | remont u ?aby | sperma na bieli? ?.????nie | piotr ?uszcz | od sprzedawcy kunte bez ??adnej | A . 1.lub | si ,ownia hsf | oppwiadania erotyczne | uprawnienia | A . 1.lub | altintopi | OR-MO | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.