FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 898 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Lotnictwo 
[powiadom znajomego]    
Autor "Lotnictwo"   

Furdo
 Wysłana - 10 grudzień 2007 18:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Oglądacie na Planete czasami cykl o lotnictwie? mają świetne filmy głównie o militariach właśnie, dzisiaj oglądałem [http://www.planete.pl/?prog&19243] < dużo nowych rzeczy się dowiedziałem...

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 10 grudzień 2007 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba mieć planete

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

Furdo
 Wysłana - 12 grudzień 2007 00:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam i jestem bardzo zadowolony, zacząłem planete oglądać jak się właśnie nadziałem na ten cykl o samolotach i mnie wciągnęło:)

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 12 grudzień 2007 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

cieszymy sie twoim szczęściem

Piłsudczyk.

mochiton
 Wysłana - 14 grudzień 2007 00:10       [zgłoszenie naruszenia]

O tych samolotach na Planete jest rzeczywiście cała seria. ja czekam na program o myśliwcach z II wojny światowej używanych przez państwa Osi i państwa sprzymierzone.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Lotnictwo

Warto przeczytać: najskuteczniejsza bron | Ucieczka przed wojem poraz 33146 | Policja? podoficerka? AON ? SG? | Polacy w ochronie za granicą. | Private Military Company | Straż graniczna | Nóż - który wybrać? | Kamuflaż multicam | 2 Batalion dowodzenia we Wrocławiu ?? | gejowska bomba %-) | użycie gazu pieprzowego w małym pomieszczeniu... | NIEZłE KWIATKI | Szukam książki- może ktoś wie skąd ściągnąć? | luneta do strzelectwa | program "kadet" | Do woja | Quant | destiny | szpagat w miesiac | krainagrzybów | smalcerz rafał | windows phone gry | OPIS KONTROLEK BMW E36 | ford mondeo st | puszczała się | polskie znane | odezwała sie | pół roku | laska nie ma czasu | suwała | 2015 | sluchawki | pokazałam cipkę | 12 LAT | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.