FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 366 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Mägo De Oz : Pensando En Ti 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mägo De Oz : Pensando En Ti"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hay veces que...
mi alma baila tangos con la soledad,
y necesito de tabla tu amor,
para asirme a ella en mi tempestad.

Pensando en ti,
paso el dia pensando en ti.

Enseńame...
a escuchar tus labios, a leer el sol,
llevame a donde los sueńos fabrican tu voz.

Pensando en ti,
duermo el odio pensando en ti.

Donde estas?...
tengo miedo ayudame a caminar
pues solo nunca yo podre encontrar
la forma de ser libre, quiero despertar.

Pensando en ti,
acuno mi alma pensando en ti, (paso el dia pensando en ti)
paso el dia pensando en ti, (paso el dia pensando en ti)
paso el dia pensando en ti.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Mägo De Oz : Pensando En Ti

Warto przeczytać: Lionel Richie : Composer Series - Sweet Love | Lionel Richie : Composer Series(1985) - Sweet Love | Lionel Richie : <p align="center">Truly-The Love Songs(1997) - Sweet | Lionel Richie : Lionel Richie - Tell Me | Lionel Richie : Lionel Richie(1982) - Tell Me | Lionel Richie : Encore - Tender Heart | Lionel Richie : Renaissance - Tender Heart | Lionel Richie : Time - That's The Way I Feel | Lionel Richie : Time(1998) - The Closest Thing To Heaven | Lionel Richie : Time - The Closest Thing To Heaven | Lionel Richie : Can't Slow Down - The Only One | Lionel Richie : Can't Slow Down(1983) - The Only One | Lionel Richie : Encore - Three Times A Lady | Lionel Richie : Truly-The Love Songs - Three Times A Lady | Lionel Richie : Back To Front - Three Times A Lady | Lionel Richie : Composer Series - Three Times A Lady | ruskie techno | podczas okresu | przemowienia romana dmowskiego | tags | trance space | intro szczecin | ilu partnerów | niemiecka roksa | po dropsach | chan | Jak zaciągnąć ją do łóżka | Jak poderwać dziewczyna | clinic | filmiki fotka | testoviron ewelina 3 | polki w playboy i ckm | meldunek do komendanta | tiger kobra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.