FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3286 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Mój PROBLEM - NIENAWIDZĘ SIEBIE ;(;(;( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mój PROBLEM - NIENAWIDZĘ SIEBIE ;(;(;("   

Kittunia
 Wysłana - 31 marzec 2009 15:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam 18 lat. Niedługo matura, a ja po prostu siebie nie cierpię. To uczucie co do własnej osoby nie pozwala mi odpowiednio funkcjonować. Jestem osobą niezrównoważoną jeśli chodzi o emocje. Mam ciągłe zmiany nastrojów. Jak pewna osoba powiedziała : "od miłości do złości" ... eh. Nie wiem co z tym zrobić. Kiedy coś sobie postanawiam to nie wytrzymuje w tym długo. Mam marzenia co do przyszłości, lecz mam wrażenie że moje ciało i charakter nie pozwalają mi tego realizować. Zawsze pragnęłam być ładna i mądra... To by mi wystarczyło do szczęścia :) jeśli miałabym to odpowiednie osoby też by się znalazły :) Proszę o radę.

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 31 marzec 2009 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

I podstawowym problemem jest to, że nie uważasz się za ładną i mądrą?

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

Kittunia
 Wysłana - 31 marzec 2009 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

Nie jestem ani ładna ani mądra i czuje się strasznie bezsilna...

Raskus.
Biofil
 Wysłana - 31 marzec 2009 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

Nie odpowiedziałaś na pytanie tylko stwierdziłaś.

Matura 2008/2009...wolne od forum%)
[http://www.homodicit.pl]
[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html] Autodestrukcja

_zwierzu_
 Wysłana - 31 marzec 2009 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

idz na silke.

a tak serio daz do ulepszania siebie pod kazdym wzgledem kazdego dnia, czy to pod wzgledem charakteru, czy madrosci, czy dbania o siebie

:-> :-D

pajaki dwa
 Wysłana - 31 marzec 2009 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nie jestes mądra czy inteligentna? Bo chyba nie znam osoby ktora by sie do tego stopnia uwazala za przygłupa.

DuszQ
 Wysłana - 31 marzec 2009 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

poka foto to ocenimy ;) a tak powaznie to masz po prostu kompleksy i tyle, a z kompleksow nie latwo sie leczy. Wrzuć na luz idz na jakas impreze odpocznij w jakis weekend od szkoly wyszalej sie jakis chlopak sie napewno znajdzie na imprezie i samopoczucie Ci sie od razu poprawi

po prostu Bartek...

batmandio
 Wysłana - 31 marzec 2009 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

poka fote

morswinek
 Wysłana - 31 marzec 2009 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

zastanów się czy bardziej obchodzi Cię opinia ludzi (czy opinia każdego będzie taka sama?) czy Twoje szczęście.

zmiana jest jedyną rzeczą stałą

Znawca -

Kittunia
 Wysłana - 31 marzec 2009 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

Chcę być szczęśliwa, nie potrzeba mi wielu ludzi do szczęścia, a chłopaka...hmm mam już przyjaciela. Ale wiem, że przez moje humory może w końcu mnie zostawić. Nie cierpię swojego śmiechu, płaczu..a doskonalić się już próbowałam nie raz...

Kittunia
 Wysłana - 31 marzec 2009 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

I odpowiadam na pytanie...Tak, chodzi o mój wygląd i charakter. Gdybym go zmieniła to moje samopoczucie by się poprawiło. Tego jestem pewna.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Mój PROBLEM - NIENAWIDZĘ SIEBIE ;(;(;(

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Czyściec | Psychologia a miłość | znęcanie | Ateizm nie jest w modzie | Szukajmy Boga? | Czego uczą na "Naukach przed małżeńskich"? | Ateiści najinteligentniejszą grupą światopoglądową | Katecheza wiara czy wiedza? | Czy bez seksu mozna byc szczesliwym w zyciu? | Nie czuje potrzeby chodzenia do kościła, czy jest sens zebym chodził co niedziele do | Już wiemy, co jest po śmierci ! Szok ! | Religie - alkohol | Ksiądz .......................... | sęk w tym | Mocne punkty ateizmu? | Witamy nowego doradcę. | nauczycielką | Moja pani | Siadanie na twarz | Wez mnie | dominacja lizanie cipki | Mloda szuka | szuka chlopaka | chetne na seks z krakowa | zajebiste dzwonki na telefon | Grubaski | młoda zdjęcia | niemiecki serial | serial z lat 90 | gay sm | polacy w uk | towarzyskie warszawa | Ekwador Manieczki DJ Kris Urodziny Brutka 2003 CD2 | Ekwador Manieczki DJ Kris Urodziny Brutka 2003 CD2 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.