FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3353 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
M鎩 ch這pak a rodze雟two 
[powiadom znajomego]    
Autor "M鎩 ch這pak a rodze雟two"   

瘸bcia112
 Wys豉na - 25 marzec 2009 19:37        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Witam, to moje pocz徠ki na tym forum. Nie jestem pewna, 瞠 wybra豉m dobry dzia. Mam pewien problem...
M鎩 ch這pak, z kt鏎ym jestem ju 3 lata ma do嗆 liczne rodze雟two. Jest z nimi do嗆 zwi您any, i to wcale mnie nie dziwi. Sama zawsze marzy豉m o licznej rodzinie. Ale bardzo denerwuj mnie pewne sytuacje...
Czasami po prostu odnosz wra瞠nie, 瞠 jego rodze雟two mnie nie zaakceptuje. Kiedy przychodz do ich domu czuje si dziwnie, jakby nie mile widziana. I przez to po prostu rzadko sp璠zamy czas u Niego w domu.
Cz瘰to te zdarza si tak, 瞠 rodze雟two dzwoni do niego od momentu jak tylko przekroczy pr鏬 mojego domu. Zawsze mog na niego liczy, bo rzuca wszystko i poddaje si ich "kaprysom". A mnie pozostawia na drugim planie...
My郵a豉m o tym, 瞠by jako zaprzyja幡i si z Jego rodze雟twem, ale to chyba nie b璠zie takie proste. To do嗆 specyficzna rodzina. Poza tym nie wiem jak ...
Czy to normalne, 瞠 denerwuje mnie taka sytuacja?
Co mog zrobi, 瞠by si zmieni豉?
Prosz o rady,

Pozdrawiam,
瘸bcia112

jonmat
 Wys豉na - 25 marzec 2009 19:42      [zg這szenie naruszenia]

porozmawiaj z nim o tym problemie

Dowodem odwagi nie jest umrze, lecz 篡

Miareczka
katechetka
 Wys豉na - 25 marzec 2009 19:42      [zg這szenie naruszenia]

Musisz zrozumie 瞠 z nimi jest zwi您any ca貫 篡cie, a z tob du穎 kr鏂ek. Tak to ju jest w niekt鏎ych rodzinach,瞠 wi瞛i s bardzo silne. 疾 zawsze mog na siebie liczy. Musisz si z tym pogodzi, bo walczy si nie da. Gorzej na tym wyjdziesz pr鏏uj帷 go stawiac mi璠zy Tob a nimi.

stateczna 穎na swojego m篹a%-)

Ekspert -

瘸bcia112
 Wys豉na - 25 marzec 2009 19:53      [zg這szenie naruszenia]

rozmawia豉m z nim ju kilka razy... Ale efekty widz przez jaki tydzie, rzadziej dwa ...

My郵icie, 瞠 warto si jako bli瞠j pozna z rodzin? I czy macie jakie pomys造?

Andromedaa
 Wys豉na - 25 marzec 2009 20:01      [zg這szenie naruszenia]

Zawsze warto mie plusa u rodziny partnera, bo nigdy nie wiesz jak d逝go z nim b璠ziesz i co ew. z tego wyjdzie
Mo瞠 czas pogada z nimi, dowiedzie si co robi itd. itp.

Ekspert -

Robson.25
 Wys豉na - 25 marzec 2009 20:08      [zg這szenie naruszenia]

To nie jest normalna sytuacja. Dobrze si zastan闚 czy podo豉sz.
Je郵i kto z jego rodze雟twa si do Ciebie uprzedzi to mo瞠 si to odbija na kontaktach Twoich i Twojego ch這paka. Prawda jest taka, 瞠 w takich 'specyficznych' rodzinach musisz zabiega o rodze雟two, a on b璠zie obserwowa Twoje stosunki z nimi. Jak Ci zaakceptuj, b璠ziesz ok, je郵i nie potrafi zniszczy 篡cie.

Napisz co wi璚ej na temat tej rodziny...

Ekspert -

mecha
 Wys豉na - 25 marzec 2009 20:09      [zg這szenie naruszenia]

powinna si cieszy, 瞠 jest taki "rodzinny" dobrze rokuje :).
a w jakim wieku to rodze雟two?

naklejanie ulotek, plakat闚 zabronione!

瘸bcia112
 Wys豉na - 25 marzec 2009 20:13      [zg這szenie naruszenia]

Rodze雟two jest ze sob bardzo z篡te. Trudno nawi您uje nowe kontakty, trudno te nawi您a z nimi rozmow, jakikolwiek kontakt. To nie jest do ko鎍a tak, 瞠 s do mnie uprzedzenia, ale podchodz do mnie chyba z du篡m dystansem, mimo 瞠 to ju 3 lata.
Chyba nie mamy za bardzo wsp鏊nych temat闚. M鎩 ukochany m闚i, 瞠 spokojnie mog pogada z jedn z jego si鏀tr, ale wydaje mi si 瞠 to b璠zie jakie takie sztuczne i brak temat闚 (jest m這dsza o kilka lat). Dziwnie czuje si w ich towarzystwie ...
Dziwnie mi tym bardziej, 瞠 nie mam problem闚 z rodzin czy rodze雟twem znajomych.
Nie wiem czy lepiej pozostawi spraw w豉snemu biegowi czy co zacz望 robi ...

Andromedaa
 Wys豉na - 25 marzec 2009 20:15      [zg這szenie naruszenia]

Je瞠li traktujesz powa積ie zwi您ek to postaraj si wyci庵n帷 do nich r瘯
Je瞠li nadal b璠zie brak reakcji, ch堯d to daj sobie spok鎩

Ekspert -

瘸bcia112
 Wys豉na - 25 marzec 2009 20:17      [zg這szenie naruszenia]

Tylko jak wyci庵n望 t r瘯? Trudno mi z nimi nawi您a kontakt... Nie wiem o czym mog造by鄉y rozmawia, s troch starsze

Andromedaa
 Wys豉na - 25 marzec 2009 20:19      [zg這szenie naruszenia]

S逝chaj, a na jakie rodzinne imprezy nie chodzisz ?
Przecie tam najlepiej pogada z siostrami np. pomagaj帷 im w kuchni co przynie嗆 itd.

Ekspert -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

M鎩 ch這pak a rodze雟two

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczyta: Spos鏏 na te軼iow- pomocy | kobiety, dla kt鏎ych faceci trac g這wy ;) | Pocieszcie mnie :( | Po czym poznac, ze wpad豉 chlopakowi w oko? | Kiedy si spotkac? | Jak zdobyc 豉dnego ch這paka z zasadami? | Niewybaczalne..;] | By Albo nie by...:) | Nie鄉ia這軼 | mi這嗆 do by貫j i do obecnej?????? | Kto z Katowic ? | Samiec Alpha %) | Kto z Czestochowy 8-) ? | Jak si sprawdzi czy kogo ma ? | JAK J W SOBIE ROZKOCHA? | kocha a by... | tajger | GRUBE | saab | zmiana has豉 | kary | karyuu | feminizm konkurs | buty do garnituru | seks po 7 latach | tatua pozna | edyta olsz闚ka plaayboy | parada | jatoja_BA- | jatoja_BA | showuptvBe_Delicious | mediatech | request81 | req81mdc | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.